Víkendová soutěž s Viledou a nákupy u nás🙂 Co Vám u nás na Rohlíku chybí za výrobky?

klararohlikcz
30. led 2016

Milé dámy, mám pro vás poslední víkendovou soutěž 🙂

Řekněte mi, co vám chybí za výrobky na Rohlíku a 5 z vás odměníme mopem Vileda nebo nákupy na Rohlíku v hodnotě 600 Kč.
Hrajeme o 3 mopy Vileda v hodnotě 1390 Kč a 2 nákupy na Rohlíku 🙂

Vileda Easy Wring Ultramat se ždímacím kýblem a XXL power zónou má snadné ždímání díky šlapacímu pedálu. Prostě neskutečný pomocník se kterým jde úklid hravě🙂
Mycí návlek je ze 100 % mikrovlákna a co je super, tak je vyměnitelný a lze jej prát na 60 °C v pračce.

Těším se na vaše tipy, které můžete vkládat do zítřejších 12 hodin, t.j. do 31.1.

Výsledky vyhlásím také zítra

Klára

ta_kacka
30. led 2016

No, tak jsem se konečně dala do průzkumu rohlik.cz, na což se chystám už nějaký ten pátek... Teda smekám, je tam spousta věci a hodně značek, není problem si vybrat... Takže nákup bych zvládla vybrat úplně v pohodě... Jen plínky- kupuji smouli z Albertu, protože jsou fajn a albert mam blízko- ty mi chybí- bylo by super, kdybych nemusela tahat ty velké balíky z obchodu (ale vim, ze si za to mužů sama, když jsem si vybrala albert plínky)...
Ale vázne-na nakupování by mi chyběla jedna věc- občas si koupím ještě teple pečivo, které pravé dopekli, to je moje nakupováci odměna!

p_ch
30. led 2016

na webu nic nechybí. Je tam hodně věcí a kompromis člověk vždy může udělat ;)

kariii
30. led 2016

No výběr máte super 🙂 ale přidala bych pleny šmouly z Albertu a sovičky z tesca... Ze zdravotních například ještě paralen a ibalgin, ten se taky hodí, teď mě bolí zub a mám smůlu 😀 jinak opravdu fajn výběr 🙂

luca16
30. led 2016

Hračky pro děti nebo nějaká základní nabídka z oblasti papírnictví, nějaký časopis pro děti, maminky nebo klidně zájmové časopisy obecně, literatura - knihy jakéhokoliv druhu

monunkaaa
30. led 2016

Hračky.. jinak jsem neobjevila nic,co by mě chybělo 🙂
Super vyber a super stránky! 😉

fouskovi
30. led 2016

Každý si tam najde vše co potřebuje.Jen mi zde chybí hračky pro děti jinak jsem velice spokojená . 😉

paja214
30. led 2016

Výběr je opravdu široký , uvítala bych jěstě nějaké hračky a protože s ďetmi hodňe tvoříme ,tak i nabídku z oblasti papírnictví .

kubicek11
30. led 2016

Výběr je opravdu super...smekám 🙂 Ale pravda je že nějaké noviny nebo časopisy by nebyly na škodu. Neříkám, že by hned musel být denní tisk 🙂, ale čtivo k odpolední kávičce by bylo fajn a třeba Čtyřlístek či něco podobného pro mrňouse taky. Ale co jsem na webu opravdu nenašla je řetízek na dudlíček. Teď už ho sice nepotřebujeme, ale než se nám rozbil, tak to byla super věc. Myslím, že ten by byl fajn 😀

lenkaatom
30. led 2016

Myslím si, že sortiment zboží je široký a každý si najde vždy to co potřebuje 🙂 🙂

pernicek1
30. led 2016

Já bych k nákupu ráda přidala i nějaký roobios čaj, orijen granulky pro psa anebo bylinky v květináčích, nejenom řezané. ...a taky zmrzlinu Jahody se šlehačkou od České zahrady :D

Toť vše, jinak maximální spokojenost se šíří sortimentu 😎

zimkova
30. led 2016

Dobrý den, vše co je v nabídce je super a je to opravdu široká nabídka. Možná by nás všechny potěšilo kdyby rozvozových míst bylo více. Syn je teď nemocný a v takových případě člověk uvítá každou pomoc. Je pravda, že i z papírnictví a hračkářství by mohlo být pár nabídek, ale zde se jedná hlavně o potraviny, takže ani nemusí. 🙂

ilona87
30. led 2016

Široký sortiment, ještě mi tam chybí např bonbony Seitenbacher 😉

verkaunka
30. led 2016

Ahoj bohužel nebydlim v Praze ani v Brně, o to víc me mrzí,ze nemůžu udělat objednávku protože výběr je opravdu pestrý a hezky by se objednávalo...ale třeba se dočkáme... Jinak souhlasim, ze hračky chybí, ale vice mi tu chybí nějaké to čtení,ale i to se da zvládnout a myslím si,ze i tak by můj nákup byl ooobrovsky 😀

bledulka84
30. led 2016

Mě v nabíce chybí pohankový nápoj, třeba Zajíc jako náhrada za mléko. Potom větší výběr margarínů opět bez mléčné složky, třeba Cocovit nebo na pečení cukrářská stela (chuťově je lepší, než ta normální).
Jinak oceňuji farmářské a bio potraviny 🙂

mkrelo
30. led 2016

Nabídka je široká, mě zcela vyhovuje a dostačuje, když bych objednávala spíše větší nákupy, našla jsem vse,co bezne kupuji. Jinak pro menší nákup bych volila potraviny,které máme cca 2min.od domu.

pavlak5
30. led 2016

Sortiment je siroky,mozna bych uvitala multipacky za zvyhodnenou cenu,pr.jigurty mlika ,cukry,sladky,uzeniny apod,pro vetsi rodiny.Jinak dulezitejsi nez rozsireni by bylo zvysit dostupnost sluzeb po CR 🙂

kh
30. led 2016

Jak uz jsem psala jinde, mne chybelo listove testo babicky Klary - rozvalene - protože jsem lenoch a protože je bez palmového tuku. A od jedne potraviny vice vyrobcu na vyber. Při mem nakupu jsem musela volit znacky, které bezne nekupuji, protože ty moje oblibene nemate. Tak jsem treby pochybila prave v tom listovem teste nebo v divoke ryzi, kdy jsem se trosku "sekla" a nebyla pak uplne spokojena. Při nakupovani v obchode (kdy bych si to poradne prohledla) bych je nezvala.
Taky bych rada mela na vyber mezi papirovou a igelitovou taskou. Igelitku vyuziji víckrát nez tu papirovou, takze si myslim, ze pak je to v souctu ekologictejsi, nez papirovka - (u mne) na dve pouziti (nakup z Rohliku - s tridenym odpadem do kontejneru).

luckapol
30. led 2016

Nabídka je opravdu široká, líbí se mi velký výběr čajů a spousta zboží v oddělení pro děti. Jak už bylo psáno, rozšíření nabídky o papírnictví by nebylo špatné. V marketu ale také kupuji hřbitovní / iluminační svíčky, tak by mi možná vyhovovalo rozšíření v této oblasti.

sandi777
30. led 2016

Dobrý den,
nabídku máte tedy krásnou.
Mě by ještě u Vás líbila třeba Henna na vlasy , kupuji značku Khadi, ta je pro mně nejlepší 😉
Škoda, že jste nám nedostupní.

tajemna30
30. led 2016

Pro mě je nabídka opravdu široká, máte velký výběr 😉 Snad jen co mě konkrétně chybí - jsou výrobky přírodní české kosmetiky Nobilis, a uvítala bych nějaké věci z papírnictví pro tvoření s dětmi.

megy
30. led 2016

Mě mrzí, že nemám možnost objednávat od Vás domů - jsem z Ostravy, neb máte docela pěkný sortiment. Já - možná jsem to přehlédla nebo něco, ale já bych třeba ráda při objednávce masa viděla, zda se jedná o čerstvé maso ihned z porážky, nebo dovoz a odkud a brala bych rozhodně větší výběr telecího masíčka. nejsem tzv. biomaminka, ale manžel se pustil do paleojídelníčku, tak by mi nevadilo zvýšení sortimentu od různých výrobců co se týká různých mouk a mlék - vím, že máte v nabídce, ale přeci jen takové mandlová mouka, kokosová, pohanková , třeba to bych já osobně rozšířila. 😉

bimmka
30. led 2016

Pestrá nabídka, oceňuji i kategorii pro zvířata, kterým se u nás takénakupuje. Jen mi chybí papírenské zboží, které bohužel neseženu ani na našem malém městě a nějaká ta galanterie (hlavně vlna), pak by to bylo už naprosto všechno, co potřebuji.

petratr
30. led 2016

Nabídka je různorodá, našla jsem vše, co běžně nakupujeme a tím pádem mi nechybí vůbec nic🙂

ladygodiva
30. led 2016

Dobré by byly nějaké hračky pro děti na rohlíku🙂

brixavonpavli
30. led 2016

mě nechybí nic 🙂 naprostá spokojenost 🙂

hohe
30. led 2016

Mně se sortiment velmi líbí a řekla bych, že výběr je více než nadstandartní... časem bych přivítala věci pro tvoření pro děti, abychom to sfoukli najednou a taky se těším, že otevřete pobočku v Ostravě a já budu moci nakupovat 🙂

lenass
30. led 2016

Pro mě je nabídka zcela dostačující. 🙂

lvicek2000
30. led 2016

Ačkoli jsem se sebevíc snažila najít něco, co mám ráda, co pravidelně kupuju, co nutně musím mít v nákupním košíku a co vy nebudete mít v nabídce, zcela otevřeně přiznávám, že jsem nic nenašla 😅 Jediné, co mi v nabídce chybí, je zavážka k nám 😉

petracig
30. led 2016

Nabídka je dostatečně pestrá, každý si jistě najde to své 🙂

skyvik
30. led 2016

Na Rohliku mi chybi napriklad vyrobky znacky MAM, treba hrnecky a dudliky. Dale kukuricna kase Misutka a krupky v jogurtove poleve. Ale sortiment se neustale rozsiruje, coz je bezvadne a chvalim!