Vyzkoušeli jste už nákupy potravin na internetu?

klararohlikcz
25. led 2016

Milé dámy, vždy jsem ráda za každý váš názor a moc za něj děkuji. Chtěla bych se zeptat, jak jste na tom s nakupováním na internetu. Vyzkoušeli jste už nákupy na internetu? A co to bylo? Nebo pokud ještě ne, tak co bylo tím důvodem?
Já musím za sebe říci, že už jsem se naučila nakupovat na internetu vše, co tam lze koupit.
Od oblečení, přes elektroniku a tři roky již nakupuji i potraviny na internetu.
Jak to máte vy? Vím, že úspora času a projetý benzín může být pro někoho klišé, ale já to tak vážně mám. Když si jen vezmete čas strávený v obchodě. Například než projdete celý supermarket, dáte zboží do košíku, vyndáte ho na pás, potom zase dáte do tašek, do auta, z auta vyndat doma. No není to složitý proces než když náš kurýr přijede, předá tašky a vy jen nákup uklidíte?
Těším se na vaše názory

Mrkněte se u nás na www.rohlik.cz

Klára

nita1984
27. led 2016

@klararohlikcz Speciálně jsem neklikala žádné extra speciality, ale obyčejný chléb, obyčejné rohlíky, maso jste měli dokonce levnější. Ano, ovoce i zeleninu máte kvalitní,a le říkat, že nejkvalitnějśí, to bych se trochu zarazila. Zatím se mi nestalo, že by mi z jiného obchodu dorazilo v horší kvalitě. Pro vás rozhodně hraje doba doručení, to je příjemné. Nicméně jak už jsem zmiňovala. Na velké nákupy to u vás pro mě není, na příležitostné, které jsou třeba rychle, určitě ano

klararohlikcz
autor
27. led 2016

@nita1984 určitě neříkám, že máme nejkvalitnější, jen tuhle kvalitu v obchodě nenajdete, protože to bereme od někoho, kdo se vůbec na běžné obchody nespecializuje a musím říct, že není třeba jablko a jablko 🙂 klasický rohlík máme za 1 Kč. Třeba pro vás jednou budeme partnerem i pro velké nákupy 😉

twoangels
28. led 2016

Bohužel ne, protože u nás zatím tato služba není dostupná ☹

klararohlikcz
autor
29. led 2016

@twoangels kde bydlíte?

ladyhacek
29. led 2016

Ano a moc si to pochvalujeme, ale tuším, že vy nezajíždíte k nám ☹. zatím to máte jen na Prahu, né? Uvažujete o rozšíření?

klararohlikcz
autor
29. led 2016

@ladyhacek Máme Praha i Brno, ale Nymburk zatím ne ☹ zaregistrujte svůj email s adresou a my se vám ozveme až k vám budeme jezdit 🙂

kalipso
29. led 2016

@klararohlikcz dobrý den, mám možná takový trochu rýpavý dotaz... jedná se o "sýr pro děti Krafka" https://www.rohlik.cz/hledat/sýr?productPopup=1... máte ho dokonce označený jako "Premiová kvalita" a přitom je barvený annatem, které je pro děti nevhodné. Tak bych se chtěla zeptat proč takový produkt ještě označujete jako prémiový když bych spíš řekla, že by neměl být vůbec v nabídce 😕 😝

klararohlikcz
autor
29. led 2016

@kalipso jasně, víme o tom 🙂 výrobcem barviva Annato je výrobce Christian Hansen, Dánsko.
Toto je přímo vyjádření od distributora tohoto produktu.
Jedná se o výrobek kompletně rostlinného původu a negativní účinek nebyl zcela jednoznačně prokázán, ani na dospělých ani na dětech, neboť nebylo možno spolehlivě nikdy prokázat, která ze složek má nějaké negativní důsledky.
To je ostatně důvod, proč jsme Annato v našem sýru KraFka schválili. Je to navíc ingredience povolená všemi směrnicemi EU a je povolena i v USA.
Otázkou zůstává, zda je nutné barvivo, byť je přírodního původu, do sýrů přidávat, či nikoli, ale to je na delší debatu.
Výrobce tedy ujišťuje, že Annato by žádné těžkosti dělat svou přítomností v sýru nemělo.

Stačí takto?

kalipso
29. led 2016

@klararohlikcz děkuji za odpověď, osobně s tím mám problém stále ať si výrobce říká co chce, proto ale také tento produkt nekupuji. Právě nevidím důvod proč vůbec do sýru barvivo přidávat. Kdyby to aspoň nebylo označeno jako sýr pro děti, tak neřeknu ani popel, ale takto mi pro prostě přijde celé špatně. No to je ovšem už na každém, jak si to přebere. 🙂

klararohlikcz
autor
29. led 2016

@kalipso jasně, úplně to chápu. S Matyldou byste byla spokojená?

twoangels
29. led 2016

@klararohlikcz Uherský Brod 🙂

annbu
29. led 2016

@klararohlikcz napsaůa jsem vám soukromou zprávu, ale už jste nereagovala...

klararohlikcz
autor
29. led 2016

@annbu mate zpravu;) hezky vecer 🙂