Vyhrajte 400 Kč – Jak co nejvíc ušetřit při nakupování?

bara_itesco
21. zář 2015

Každá ušetřená koruna se v rodinném rozpočtu hodí. Co děláte, abyste ušetřily co nejvíc? Sledujete pravidelně slevy v obchodech? Plánujete vaření podle toho, co je zrovna v akci, nebo se při nakupování spíš necháváte příjemně překvapit? Napište nám do středy 23. 9. své tipy a triky, jak se vejít do rodinného rozpočtu. Jeden nejzajímavější nebo nejužitečnější odměníme slevovým e-kupónem na nákup prostřednictvím Tesco Potraviny on-line v hodnotě 400 Kč.

I my pro vás máme jeden tip. Při nakupování přes Tesco Potraviny on-line najdete všechny výrobky v akci ve speciální záložce, kterou si můžete procházet podle druhů zboží: http://nakup.itesco.cz/cs-CZ/Promotion/List A nakupování on-line má také řadu dalších výhod. Stále vidíte, jaká je cena vašeho nákupu, a navíc, děti netouží po tolika sladkostech, jako když je mají na dosah ruky 😉

manma
21. zář 2015

Rádi nakupujeme potraviny v akcích a přes internet. Nakoupíme vždy to, co opravdu potřebujeme, žádné zbytečnosti, vše ve větším množství a ve větším balení. Opravdu se dá takto báječně ušetřit a naše děti potěšíme korunkami v jejich kasičkách. učí se tak šetřit a pomalu zacházet s penězi.

jusinka
21. zář 2015

Nakupovat se musí jít s plným břichem a bez dětí 🙂. Takže pro mě je nakupování na itesco.cz úplně ideální. Uložím večer děti a jdu na to, nekupuji tak aspoň žádné blbosti a ušetřím.. 😉.

tria002
21. zář 2015

Vzdy naplanuji, co nakoupim. Udelam seznam a podle nej objednam. K ruce si beru letak, kdyz sepisuju. Neobjednavam nic navic, pokud me vylozene neco nezaujme.
Tohle je velka vyhoda nakupu online. Nevidim ty narvane regaly, vezmu jen potrebne a neutece mi zadna akce.

ammmi
21. zář 2015

Tak jak psaly mamky přede mnou, online nákup je výhoda 🙂 člověk nekoupí zbytečnosti. Jinak my na potravinách šetříme, ale ne za každou cenu. Mám oblíbených od každého produktu několik značek/druhů, které vyhovují složením (protože to hlídám a nekupujeme místo jogurtů želatinu a tak) a vždy z těch "našich" vyberu ten, co je v akci. Navíc beru trvanlivé věci po více kusech, takže než se spotřebují, zase vyjde sleva. Vlastně ani nepamatuju, kdy jsme např. cereálie nakoupili za plnou cenu. To jen třeba u šunky se někdy stane, že není v akci, ale ta se jaksi na dva měsíce do zásoby koupit nedá 🙂

bara_itesco
autor
21. zář 2015

Asi nejdůležitější je dobře si nákupy plánovat a rozumně vybírat. Jsme rádi, že vám v tomto služba Tesco Potraviny on-line pomáhá!

Chcete-li si to vyzkoušet a zároveň ještě více ušetřit, připravili jsme pro vás speciální slevový e-kupón na první nákup. Budu se moc těšit na vaše další tipy a pro dnešek se s vámi loučím. Příjemný večer!

jjustyna
21. zář 2015

Nejvíc ušetřím, když sepíšu seznam a pošlu nakoupit manžela 😀

cell
21. zář 2015

Já nejvíc ušetřím, když si sepíšu seznam a rozhodně se mnou nejde nakupovat manžel 😀 😀

zaludova
21. zář 2015

Ja se snazim planovat jidelnicek podle toho, co je zrovna dany tyden v akci. Z letaku co byl ted jsem upekla kure a z druheho udelala rizoto a polevku, z krkovice jsme meli steaky na grilovani 🙂

prumyslovacka
21. zář 2015

1. nakupovat sama u pc 🙂
2. naplánovat na týden až dva jídelníček
3. nejprve nakoupit striktně jen potraviny určené k jídelníčku
4. pak klasika - pečivo (dávám na mrazák, abych v týdnu nemusela zbytečně do krámu, nikdy nejdu jen pro pečivo pak ve finále), máslo, mléko, sýry, uzeniny, jogurty dle stavu v lednici
5. mlsání jen v akci 🙂
6. převážně vybírám věci Tesco značky, protože ve většině jsou vždy levnější 🙂
7. objednat na dobu, kdy je nejlevnější doprava a ideálně vyhledat slevový kupon 🙂

verkaunka
21. zář 2015

Určitě se dá ušetřit díky akcím, které najdu v letáku, nebo při on-line nakupování na netu. A také si rozvrhnu, co budu daný týden vařit....osobně mám hrozně ráda, když jsou v akci výhodná veliká balení, ať už třeba kuře a k tomu stehýnka, nebo 1+1 zdarma a takové ty podobné akce.... ale je pravda, že se občas najde něco, co mě zaujme, něco, co chci vyzkoušet, nebo nějakou novinku....a zároveň máme i oblíbené potraviny, u kterých na slevu nekoukám, jsou buď prostě potřeba, nebo je máme rádi.

gryfis
21. zář 2015

Na to, abych pravidelně sledovala akce nemám čas.. ale babička je velká výhoda, ta to sleduje, tak mi dává echo.. jinak nejlepší je mít svoje domácí potraviny a dokupovat to, co není.. A případně dopředu, co vařit neplánuji, jdu do obchodu a koupím to, co je buď v akci, nebo na co je chuť, co dlouho nebylo. A nekupuji zbytečnosti.

lucianapolis
21. zář 2015

Já miluju slevy a akce. Ale v rámci ušetření bych musela poslat nakoupit přítele. Rychle levně spolehlivě 🙂

hojda
21. zář 2015

Rada je snadná, sledovat akce a dělat zásoby, ale hlavně šetřit čas a nechat si nákup dovézt domů🙂.

kh
22. zář 2015

Osvedcilo se mi zakladni pravidlo: nechodit do obchodu hladova.
A mit plan alespoň ramcove na den, dva dopředu.

Nakupovat podle letaku nebo týdenního jidelnicku se mne neosvedcilo - podle akci zbytecne nakoupim věci, které bych jinak nekoupila. A naplánovat jídelníček na tyden neumim - co když dostanu chut na něco jiného?! Moje sestřenka ano a ma muj obdiv... udela jeden velky nakup a pak chodi jen pro pecivo.

klaarka
22. zář 2015

Od té doby co nakupuji přes itesco.cz je znát, že ušetřím. Nejen čas, peníze, ale i nervy. Košík před objednáním projdu ještě jednou, jestli jsou to potraviny, které opravdu potřebuji a pak teprve objednám. V obchodě bych do košíku přidala, na co mám zrovna chuť já nebo mé děti a neměla tak konečnou částku pod kontrolou. A nervy - do košíku se mohu několikrát vrátit, když mám na to klid, v obchodě u toho ještě hlídám děti. Přiznám se, že můj košík se skládá v 90% případu z věcí v akci, takže i podle toho vařím.

bara_itesco
autor
22. zář 2015

@jjustyna A skutečně váš manžel nakupuje podle seznamu? Pak máte doma opravdový poklad 😉

jjustyna
22. zář 2015

@bara_itesco ano skutečně a nekoupí navíc ani žvýkačku. A pokud na seznam napíšu něco obecného, jako např. ovoce, tak koupí jen jeden druh a pro každého jeden kus. Opravdu s ním neprodělám 😀

pincola
22. zář 2015

1. Nenakupovat, když probíhá PMS.
2.Nevodit do krámu děcko.
3. Když už děcko s vámi jde, nechat ho v kočárku, nedávat mu vlastní vozíček. Jinak za ním budete lítat a ukradnou vám peněženku.
4.Když už má vozíček, nepouštět ho k čerstvému pečivu (ohmatá plno rohlíku, koblih, které stejně jíst nebude. Něco mu popadá na zem a člověk to pak musí všechno koupit a zaplatit 😉 )
5. Hnát děcko od stojanu se sladkostmi a předejít tak prázdné peněžence a scénám.
6. Když už se rozjíždí scéna, včas rodičovsky selhat(beztak stejně selžete, ale to už bude řev a čokolády po zemi) a dovolit jen jednu sladkost, nejhůř dvě-ještě, že má jen dvě ruce.
7. Od baleného masa na táckách včas zmizet, pokud děcko ve chvilce vaší nepozornosti propíchá fólie u mas prstem.
8.Před vstupem do krámku, dát děcko čurat. Jinak si zaručeně vzpomene uvnitř a vy nakoupíte ve stresu, špatně a gatě stejně budou mokré, než vystojíte frontu.
9.Bod 1 nikdy nekombinovat s ostatními nákupními přešlapy.

bara_itesco
autor
22. zář 2015

Máme pro vás ještě jeden tip, jak při nakupování ušetřit. Využívejte kartu Clubcard při každém nákupu a získávejte další slevy. Navíc při nakupování přes Tesco Potraviny on-line si přičtete dvojnásobek bodů. Pokud svou Clubcard ještě nemáte, můžete se registrovat on-line na http://www.clubcard.cz

Přeji krásný večer a těším se opět na zítřek!

hojda
22. zář 2015

@bara_itesco Je možné pak uplatnit kuponky na slevu take online? Myslím kuponky na zboží a peněžní, které chodít z Clubcard? Díky

monunkaaa
22. zář 2015

Tak určitě nejvíc ušetříme, pokud potřebujeme nákup udělat hodně rychle, kdy není čas se zastavovat u sladkůstek 🙂 A taky s plným bříškem, aby člověk neměl moc chutě.. A koukám do letáků u dvou obchodů, kde nakupujeme. A podle toho i plánuju, co budu vařit.

andilekanitka
22. zář 2015

Já nejvíc ušetřím když nakupuji na iteco.cz protože se mi načítají body na clubcard, pak když příjde poukázka a jedeme kolem Tesca tak nakoupíme a ještě někde na netu najdu slevu a to i dost vysoké i snad 320,- to bylo...to se mi pak nevyplatí jezdit někam jinam...a hlavně nemusím poslouchat a mami já si koupím tohle a já chci tohle a tohle 🙂

ivulinka123
22. zář 2015

1. Sledovat akční ceny a zařazovat do jídelníčku potraviny, ketré mají právě sezónu.
2. Výhodnější je mít předem nákupní seznam.
3. Chodit nakupovat najedení a hlavně bez dětí.

😎

ivulinka123
22. zář 2015

1. Sledovat akční ceny a zařazovat do jídelníčku potraviny, které mají právě sezónu.
2. Výhodnější je mít předem nákupní seznam.
3. Chodit nakupovat najedení a hlavně bez dětí. 😎

ducik
22. zář 2015

Tak ja naopak neplánují nákupy, ale plánují vaření dle akční nabídky. Nakupují přes aplikaci tesco a kromě pár stalic beru jen ze záložky akce. Podle toho, co se nabízí a co případně mám sepsane jako obsah mrazáku, vymýšlím menu na víkend a zbytek týdne.

veverka16
22. zář 2015

Pokud mám napsaný lístek, tak ho většinou dodržím a nekupuji zbytečnosti 🙂

oano
22. zář 2015

Mit seznam jen v hlavě, clovek pak pulku veci nekoupi a nebrat si košík. Koupit jen tolik, co se cloveku vejde do rukou pripadne male krabice vzitou po ceste z regalu (a ještě tim usetrim praci nekomu...😉) a taky jak uz tu bylo nebyt hladova a připadne nemit u sebe kreditku, ale jen hotovost.

mkrelo
23. zář 2015

U nás když jede někdy nakoupit manžel to dopadne tak,že má napsaný seznam,to,co najde a sežene nakoupí, co nesežene, nekoupi 🙂 a to se pak ušetří. . 🙂 😉

bara_itesco
autor
23. zář 2015

@hojda Clubcard slevové kupóny ani poukázky bohužel zatím nelze uplatnit při nakupování on-line, ale pracujeme nyní na tom, aby to co nejdříve možné bylo. Určitě ale svou Clubcard i během on-line nákupů využívejte, body se u nich načítají dvojnásob!

bara_itesco
autor
23. zář 2015

Děkujeme za všechny vaše užitečné rady, zajímavé tipy a spoustu osobních zkušeností s tím, jak co nejvíc ušetřit během nakupování! Slevový e-kupón na 400 Kč od nás za svůj originální návod získává @pincola . Milá výherkyně, napište mi prosím do soukromé zprávy svou e-mailovou adresu.

A jelikož mnohým pomáhá šetřit právě nakupování potravin přes Tesco Potraviny on-line, tak pro ty, které to ještě nevyzkoušely, připojuji náš slevový e-kupón na první nákup, díky němuž ušetříte ještě víc. Hezký den! 😉