Vyhrajte 400 Kč – Kupujete produkty speciální výživy?

bara_itesco
23. zář 2015

Máte v rodině nějakou potravinovou alergii? Držíte dietu nebo se prostě snažíte jíst zdravě? Pak jste už určitě zavítaly do našeho oddělení speciální výživy, které najdete v prodejnách i na našich webových stránkách. Jaké výrobky speciální výživy kupujete? Používáte je při vaření? A co chutná vašim dětem? Podělte se s námi o své zkušenosti s potravinovými omezeními a zdravou stravou do pátku 25. 9. do 9:00. Za rady a tipy jednu z vás odměníme slevovým e-kupónem na nákup prostřednictvím Tesco Potraviny on-line v hodnotě 400 Kč.

Sortiment speciální výživy neustále rozšiřujeme a také jsme ho zpřehlednili. Nyní v naší nabídce snadno najdete výrobky bio, racio, bez přidaného cukru, s nízkým obsahem laktózy i bez lepku. Navíc pod naší značkou Tesco Free From máme široký výběr kvalitních bezlepkových potravin: http://nakup.itesco.cz/cs-CZ/Product/BrowseProd...

tria002
23. zář 2015

Musim zaklepat..
My nastesti vsichni zdravi, ale i tak..
Kupujem obcas sojove kostky. Delam z nich cinu nebo gulas. Coz je luxusni zalezitost.
Osobne jeste miluju sojove mleko. Ochucene.
V tehotenstvi jsem sladila stevii. Mela jsem tehotenskou cukrovku. A to mi zustalo dodneska. Ma dost specifickou chut a v kafi jsem si na ni zvykla.
A prcek ma rad jahlovou kasi. Nechci ho zaplacnout krupici, tak jahly jsou idealni.

prumyslovacka
23. zář 2015

Alergie na jídlo díkybohu u nás v rodině nikdo nemá, ale ráda dělám radost mamince a tchýni, obě mají cukrovku a proto při každém nákupu přihazuji do košíku něco pro ně z oddělení Bez přidaného cukru. Milují červenou řepu, kečup, kompotované švetky a dia marmeládičku 🙂 mě to v rozpočtu nevytrhne, protože ceny jsou opravdu příznivé a mamka s tchýní si pro ně zdravě pochutnají

smallinka
23. zář 2015

Bio datlový sirup, jáhlová kaše, sójové mléko a kukuřičné křupky jako speciální výživa pro ani ne roční dětičky. Rodiče tímto také nepohrdnou 🙂

verkaunka
24. zář 2015

Dobré ránko, tak naštěstí jsme všichni zdraví, a nemusíme z nutnosti kupovat speciální výživu.. Manžel je masožravec, ten nechce o zdravé stravě ani slyšet, ale když mu dám do mističky zeleninku, nebo ovoce, tak během 5 min. je pryč. Občas nepohrdne musli tyčinkou, ty máme oba moc rádi... spíše když si chci ,,zdravě zamlsat" , tak si kupuji cukrovinky typu
http://nakup.itesco.cz/cs-CZ/ProductDetail/Prod...
http://nakup.itesco.cz/cs-CZ/ProductDetail/Prod...
http://nakup.itesco.cz/cs-CZ/ProductDetail/Prod...
http://nakup.itesco.cz/cs-CZ/ProductDetail/Prod...
občas si koupím sojové mlíčko, čokolády bez přidaného cukru.
naše beruška nejí tyto potraviny, snažím se sama jí nedávat moc tučné, a sladké jídlo, obvykle ho má upravené bez tuku a cukru, na její věk tak přiměřeně, aby měla pestrý jídelníček a hlavně výživný, ale třeba se později dá i něco z tohoto sortimentu zboží 🙂

monunkaaa
24. zář 2015

Naštěstí také žádná omezení nemáme (ťuk,ťuk),a doufam že to tak zůstane!
..ale babička má silnou cukrovku,takze mam zkušenost s nakupováním Dia výrobků (např. Marmelada,čokoláda,sušenky,dia cukr..).

mari90
24. zář 2015

Nastesti zadne omezeni nemame, ale i tak zdrave potraviny nakupuji. A to napr. ruzne alternativy psenicne mouky napr. spaldovou, ktera je nase nejoblibenejsi, zitnou, kukuricnou a dalsi. I svou 19 mesicni dcerku se snazim zdraveji stravovat. Ma rada kterekoliv obilne kase, kukuricne, ryzove a pohankove krupky. Jako laskominu obcas dostane kukuricne nebo jahlove piskoty, ktere patri take k jejim oblibenym. Ve zdravem stravovani jsem zatim novacek, ale zacinam mu prichazet cim dal tim vic na chut.

kh
24. zář 2015

My se drzime zlate stredni cesty - občas koupim něco mimo bezne potraviny - ruzne specielni mouky, bezlepkove nebo bezmlecne výrobky, sem tam dia susenky. Maly ma exem, bylo podezreni na potravinou alergii, ale neprokazalo se. Ale mne tyto vyrobky i chutnaji, takze občas kupuji, napr. ovesne mleko je vyborne. Dosta často kupuji bio, zejména mleko a ovoce a zeleninu, ale nepovazuji to za produkt specielni vyzivy.

markysek2
24. zář 2015

nakupujeme běžně a zrovno nedávno jsem objevila i kouzlo ne tak zcela běžných potravin a tak si na našem jídelničku mimo běžné kukuřičné křupky, na kterých 7mi měsíční dcera trénuje trefování se do pusy ...jsme zařadily další jako například bulgur, či jáhly ..byly to pro mě do nedávna neznáme potraviny..pátrat mě po tomto donutil až jídelníček syna ve školce..kde je bulgur(do té doby pro mě opravdu neznámý), cizrna, či kuskus na denním pořádku ...tak teď tím zpestřuju, velmi úspěšně, běžnou kuchyni

lenkasubrtova
24. zář 2015

Nakupujeme bio výrobky, nejčastěji cizrnu, pohankové výrobky, luštěniny. Nejsme nemocní a ani být nechceme proto se snažíme jíst zdravěji 🙂

bara_itesco
autor
24. zář 2015

@lenkasubrtova Zdravý jídelníček je hlavně pestrý jídelníček a různé druhy luštěnin i obilovin by v něm opravdu neměly chybět. Jen někdy je třeba si na ně trochu zvyknout. Chutnají tyto potraviny i vašim dětem?

bara_itesco
autor
24. zář 2015

@markysek2 Je moc dobře, že se tyto potraviny postupně dostávají i na jídelníčky ve školkách a školách! Také stále objevuji nové a nové výrobky v této oblasti a bulgur vařím poměrně krátce. Těchto potravin je opravdu spousta a alespoň tak máme i pestrý výběr chutí. Jedním z mých posledních objevů jsou amarantové vločky na kaši, opravdu doporučuju zkusit! 😉

lenkasubrtova
24. zář 2015

@bara_itesco Většinou je schovám do barevného salátu tak to s chutí doma slupnou 😀 A manžel mi tvrdí, že to nemá žádnou chuť, tak že to sní 😀

sisina28
24. zář 2015

My milujeme speciální mouky,cizrnu,kuskus nebo věci bez přidaneho cukru...snažíme se papat zdravě i když někdy smazak s hranolkama zvítězí 🙂

bara_itesco
autor
24. zář 2015

Ráda tu čtu, že v rodinách nemáte příliš mnoho potravinových omezení. Poslední dobou jich přibývá a není to s nimi vůbec snadné ☹ Je dobře, že i přesto vyhledáváte alternativní potraviny a snažíte se o vyvážené jídelníčky. Znáte také výrobky Tesco Healthy Living? http://nakup.itesco.cz/cs-CZ/Search/List?search...

Pokud byste chtěly některé zmíněné produkty vyzkoušet a s nimi i nakupování on-line, můžete využít náš slevový e-kupón na první nákup. A připomínám, že do konce tohoto týdne s námi můžete také soutěžit o slevové e-kupóny, třeba v naší velké týdenní soutěži: https://www.modrykonik.cz/forum/dny-s-tesco-potraviny-on-line/2-velka-tydenni-soutez-o-2-000-kc-2/

Přeji příjemný večer a budu se na vás těšit opět zítra! 🙂

brusink
24. zář 2015

Chodím do Tesca pro potraviny s nízkým obsahem laktózy. Jsem ráda, že jste rozšířily nabídku. Hlavně si cením nabídky podmáslí, které je v ČR jinak obtížné sehnat. Mám také moc ráda MinusL Čerstvý sýr 200g. Pro syna s alergií na mléko mi u vás chybí nějaké levnější rostlinné mléko (ne sojové to se s tou alergií nedoporučuje) s vápníkem, třeba Alnatura. Ta rostlinná mléka máte kolem 80 Kč/ litr, ta Alnatura stojí všude do 45 Kč/litr. V online Tescu jsem nenašla myslím že to je Penam Držkovský chléb - je bez stop mléka a sóji na rozdíl od podobných chlebů, které máte v online nabídce. Včera jsem ho koupila v kamenném Tescu, kupuji ho tam běžně a online jsem ho nikdy nenašla. A ještě máme moc rádi amarantové pukance, je prima že nabízíte aspoň pohankové a pšeničné, ještě bych se přimlouvala za ty amarantové 🙂 .

ammmi
24. zář 2015

Syn má alergii na bílkovinu kravského mléka, takže kupujeme rostlinná mléka, Alsan (náhrada másla), sójové (naštěstí mu nevadí) a rýžové dezerty, rostlinnou smetanu. Kromě těch sójových dezertů ale nic v tescu, protože jak už bylo zmíněno mléka jsou drahá, rýžové dezerty ani Alsan nemáte a rostlinnou smetanu používám ovesnou a tu také Tesco nevede. Je to trochu škoda, mohlo být víc bodů na Clubcard za větší nákupy 🙂 na tyto bezmléčné výrobky je super DM a Globus.
No a pak kupujeme i nějaké bio a zdravé potraviny, jako např. sirupy, luštěniny. A také jsem nedávno zahlédla v Tescu karob, za to palec nahoru, ještě nedávno nebyl v sortimentu nebo jsem teda nenašla.

xb111
24. zář 2015

Donedávna byla naše rodina zdravá, ale moje sestra před časem zjistila, že trpí celiakií... Byla odjakživa "ve zdravé výživě" jako doma, což se teď ještě prohloubilo. Musím říct, že mne tato zpráva docela šokovala... Takže u ní teď "obyčejné" jídlo vůbec nenajdete. Potkali byste pouze potraviny typu cizrna, jáhly, kuskus.... Já osobně zase miluju pohanku (hlavně na sladký způsob) a naše patnáctiměsíční dcerka nepohrdne pohankovými křupkami 🙂

bara_itesco
autor
25. zář 2015

@brusink @ammmi Je mi líto, že obě máte zkušenosti s alergií na mléko u vašich synů. Snažíme se rozšiřovat i nabídku potravin s nízkým obsahem laktózy a alternativ mléčných výrobků a určitě v tom budeme dále pokračovat. Děkujeme vám proto za vaše tipy!

bara_itesco
autor
25. zář 2015

Děkujeme, že jste se s námi podělily o své zkušenosti s potravinovými omezeními, ale i se zdravou pestrou stravou. Slevový e-kupón na 400 Kč od nás získává @markysek2 . Milá výherkyně, napište mi prosím do soukromé zprávy svou e-mailovou adresu.

Všem přeji hlavně pevné zdraví a ať případné alergie a jiná omezení zvládnete! My budeme určitě do naší nabídky postupně přidávat další potraviny z oblasti speciální výživy. Užijte si pěkný večer, a kdybyste si s námi chtěly ještě zasoutěžit, připomínám naše dvě velké soutěže 😉

2. velká týdenní soutěž: https://www.modrykonik.cz/forum/dny-s-tesco-potraviny-on-line/2-velka-tydenni-soutez-o-2-000-kc-2/
Velká dvoutýdenní soutěž pro naše zákaznice: https://www.modrykonik.cz/forum/dny-s-tesco-potraviny-on-line/velka-dvoutydenni-soutez-o-2000-kc-pro-nase-zakaznice/