Soutěž: Podělte se s námi o vaše štěstí

tesco_xenie
13. dub 2015

Každému z nás dělají v životě radost jiné věci. Pocit štěstí cítíme, když se podíváme na naše dítě, když nás obejme babička, když se setkáme s našimi přáteli…Jsou to ale i maličkosti, jako rozkvetlá letní louka nebo první sněhové vločky, které nám zkrášlují náš svět. Co je pro vás synonymem štěstí? Vyfoťte nám ho a sdílejte ho s námi 🙂
Snažíme se životy maminek usnadňovat, aby měly čas na chvilku klidu, odpočinku, aby si užily kousek toho svého štěstí. Můžete si tedy udělat svou oblíbenou odpolední kávu, sednout si do křesla, číst si oblíbenou knížku nebo časopis. Mezi tím pro vás my nakoupíme a dovezeme vám vaši objednávku až ke dveřím. Je to jednoduché, zkuste to také! http://nakup.itesco.cz/cs-CZ

Pokud se navíc zúčastníte naší soutěže, získáte dopravu na nákup přes Potraviny on-line zdarma. 😉

Podmínky soutěže:

1. V soutěžním fóru s názvem „Podělte se s námi o vaše štěstí“ nám ukažte svoje fotografie. Fotografie můžete posílat do soutěžního fóra od 13.04.2015 do 17.04.2015.

2. Nejdéle do 3 dnů vám pošleme jednorázový slevový kupón na dopravu zdarma.

3. Každému účastníku, který fotografii pošle, bude kupón zaslán prostřednictvím interní pošty na portálu modrýkoník.cz .

4. Kód na dopravu zdarma platí při nákupu přes službu společnosti Potraviny on-line vyšším, než 799 Kč a musí být uplatněn nejpozději 30. 4. 2015.

xb111
13. dub 2015

Jé, právě jsem objednala nákup přes tisícovku....Škoda, že jsem tu nepřišla dřív 🙂
Ale i tak se ráda zúčastním... Ztělesněním mého absolutního štěstí je moje milovaná holčička. Nechápu, jak jsem mohla fungovat bez dítěte. Mateřská láska je tou nejsilnější láskou na světě...

hankasvan
13. dub 2015

A toto je zase moje štěstí 🙂, naše usměvavá princezna 🙂

vrabcak0007
13. dub 2015

mně přišel včera nákup skoro za trojku..jako na potvoru..🙂 i tak posílám moje diblíkovský štěstí 😉

lv
13. dub 2015

tady jsou ty moje štěstěny milované..na itesco dělám každoměsíční velký nákup po výplatě..

luca16
13. dub 2015

Toto je moje láska, štěstí a život 🙂 Nedovedu si představit život bez přírody a výletění se svou rodinkou. Na fotce je to nejkrásnější místo, které znám a to kousek Českého ráje. Už se nemůžu dočkat až jej ukážu i naší malé holčičce... Zde se dokáže i čas zastavit 😉

marssyy
13. dub 2015

Moje štěstí

germaine
13. dub 2015

moje rodina je moje štěstí 🙂

yvonneullmann
13. dub 2015

S mým synem jsme nejšťastnější kdyz jsme spolu a nic nás netrápí.... Štěstí je ze mame jeden druhého a taťku...

whitelilith
13. dub 2015

Mí kluci. (A chlap by mě zabil, kdyby věděl, že to sem davam) 😵 😀

berenika39
13. dub 2015

Není o čem....

edeltraut
13. dub 2015

Pro mě jsou synonymem štěstí společné chvíle s manželem a dětmi - není jich moc a když jsou ještě v horách, je to pro mě vrchol blaha 🙂

bhlavacek
14. dub 2015

Manzel je nadseny zahradkar, jeho sesti je na fotce (byl to boj, druhe misto obsadila jitrnice - bylo pred veceri 🙂 )

jitukka
14. dub 2015

Cely muj zivot 🙂

irous
15. dub 2015

Radost mých dětí a jejich úsměvy 😉

zlatouch
15. dub 2015

Volno s rodinou a vzácné chvíle, kdy po mě nikdo nic nechce 🙂 Prostě pohoda

pidisek
15. dub 2015

Naše štěstí a hned dvojité :-*

mina_
16. dub 2015

užíváme si sluníčka a pěkných vycházek, nabíráme štěstí ze všech stran