Tatínkové v hlavní roli! Aneb animace z pohledu mužů?

xyz123xyz
Moderátor
31. led 2018

A teď se podíváme na "zoubek" tatínkům/partnerům/manželům 🙂

Jak už jsem ve svém článku o Hotelu Senec nastínila, animace nás tam zabavily na většinu dne.

Náš starší syn Samík je od určitého věku stydlivý a často se nových aktivit bojí, ač ho lákají.
A v takových případech u nás přichází na řadu tatínkova chvíle, který rád synovi všechno ukáže a ač pak tvrdí, že to dělá jen kvůli němu, tak já jasně vidím, že ho to kolikrát baví víc, než děti 🙂

Co si budeme nalhávat...která z vás nemá doma chlapa, který není, aspoň tak trochu, jako dítě? 🙂 🙂 🙂

A tak by mě zajímalo:
Jaký pohled na animace mají vaši muži? Vítají je nebo naopak je nechávají chladnými?
Zúčastňují se aktivně nebo třeba dítěti radí, jak na věc?
Upřednostňují vaši muži spíš odpočinkovou nebo akčnější dovolenou?

Musím se přiznat, že moji kluci už jsou sehraná parta (a tím myslím oba syny s manželem) a prostě do všeho jdou spolu. Nemyslím tím jen animace, ale prostě vše, od hraní, blbnutí, sportování až po zlobení 🙂 🙂
A já sem za to ráda, protože já akční typ nejsem, ale naopak jsem typ, který musí mít naprosto vše zdokumentované, natočené a hlavně vyfocené, takže pak mám prostor veliký 🙂 🙂 🙂

♥♥♥ Odpovědi opět odměníme srdíčky ♥♥♥

makynaeliska
1. únor 2018

Muj manzel je porad dite v tomhle smeru,obcas koukam co vyvadi s detma,je pro kazdou lumparnu,stavi detem bunkry,atd.....Myslim ze on by se zapojil do animacniho programu snad jeste radsi jak deti 😂😂😂

xyz123xyz
autorModerátor
1. únor 2018

@makynaeliska Znám moc dobře 🙂 zrovna včera jsem manželovi práskla, že ho tu trošku ukazuju, tak se uculoval, že by si šel zastřílet a zaběhat do aquazorbu zase 🙂 Myslím, že spousta chlapů je prostě věčně dítětem 🙂

makynaeliska
1. únor 2018

@xyz123xyz hihi to se nedivim,me staci kdyz vim,ze manzel ma v praci strelby a chodi na strelnici a je uplne hotovej,do toho hraje fotbal,takze s malym trenuje uz ted doma.....Myslela jsem si ze k Elisce jakozto holce ktery je sedm ne nebude mit vztah,ale nebude vedet jako chlap co s ni vymyslet ,no nekdy ziram....Minule mel na sobe tylovou sukni,stiny a rtenku a hrali si na vily 😂😂😂😂

nikolettab
1. únor 2018

U nás je to také stejné a jsem za to ráda, ať je to animační program, bazén nebo bagr na pískovišti, tak svítí oči jak dětem tak taťkovi 🙂 🙂 Přikládám foto jako důkaz, soukromý animační program mého manžela 🙂 A dovolenou máme také raději akčnější, už kvůli dětem.

xyz123xyz
autorModerátor
1. únor 2018

@makynaeliska 😅😅😅 tak doufám, že sis to poctivě nafotila, protože takovej okamžik, ten rozhodně patří do alba 🙂 🙂 🙂

makynaeliska
1. únor 2018

@xyz123xyz no to si pis,ale mam zakaz to zverejnit pod vyhruzkou rozvodu 😂😂😂😂😂

xyz123xyz
autorModerátor
1. únor 2018

@makynaeliska tak to naprosto chápu 😅😅😅

kami1984
4. únor 2018

Manžel je akčňas🙂 V létě jsem koukala, s jakou vervou se účastnil animačních programů, aby klukům vybojoval zlaťáčky.. Dokonce i tancoval:DDD