S kým se nejraději tulite?

miska_tuli
28. lis 2016

Tulit se během zimních večerů má v oblibě snad každá z nás 🙂
Tuli vaky a pytle jsou na tyto rodinné chvíle u rodinného krbu jakoby stvořené. A vy jako Tulidámy?

Prozraďte nám, kde, a s kým a na čem se nejraději tulíte vy?

pomoztekacence
29. lis 2016

Ahoj,nejraději se tulim s moji malou Karolínkou,pak🙂❤ s babičkou a s mým přítelem.Jinak jsem rada za každé objetí,které mi zvedne náladu.🙂

pomoztekacence
29. lis 2016

Nejčastěji asi doma v postylce nebo na gauči.🙂Ale jinak všude kdecse da.

sarka49
29. lis 2016

S dcerkou 💗 😍

amaliee
29. lis 2016

Nejradeji se tulim s dcerkou když rano vstane🙂 je mazliva a já jsem za to rada! (manželem taky nepohrdnu🙂)))

kuliseks
29. lis 2016

Já se nejraději tulím s mým malým synáčkem, i když to zatím většinou odnesu pokousáním, protože v necelém roce má už 8 zubů a zřejmě devátý se mu klube. 🙂 Ale asi úplně nejlepší jsou víkendová rána, kdy se tulíme se synáčkem oba i s manželem 🙂 Vezmeme si kluka k sobě a to je tuleníčko 🙂

monunkaaa
29. lis 2016

nejradsi se tulime s manzelem a nasi holcickou a je nam uplne jedno kde 😉

monunkaaa
29. lis 2016

@miska_tuli mohla bych se zeptat? strasne me zaujal vak na tomto obrazku,hodil by se mi do obyvaku,kde budeme mit cihlovy obklad na krbu a jedne zdi.. je toto pouze fotka nebo je mozne ho primo objednat? a je mozny i tvar vaku na prani?

verkaunka
29. lis 2016

Miluju tulení s mou dcerou a po večerech, když malá spinká, tak s manželem, tulíme se spolu pod dekou a je nám krásně 🙂

miska_tuli
autor
29. lis 2016

@monunkaaa Vak si můžete v tomto provedení objednat pro různé tvary. Navštivte náš e-shop, vyberte si tvar Tuli vaku, který chcete a následně si umíte ve vzorníku, který je uveden u každého vaku zvolit barvu či vzor 🙂
Posílám příklad: https://www.tuli-tuli.cz/e-shop/78-sofa.html#/p...

lipli
29. lis 2016

Nejčastěji se tulím ke své dceři a manželovi. K dceři přes den a k manželovi v noci.

mkrelo
29. lis 2016

Nejradeji se tulim k synovi.Sice uz mu jsou 2roky 2mesice.ale je stale jako miminko a rad se prijde pomazlit.A take jsem sevrada tulila ke kockam.dokud mi na ne nezjistili alergii😉

bhmova
29. lis 2016

@miska_tuli Nejraději se tulim momentalne ke svym 18-mesicnim starym dvojcatkum Mareckovi a Patrickovi doma v obyvaku.Mame matraci,na ktere mame hodne polstaru a velky kojici polstar.A hodne se tuli k plysove ovecce,ktera je tak stredne velka.Hrozne se u toho smeji a ja s nimi.Hned me pak zahriva u srdicka.Jejich smich zboznuji nadevse.Tuli vak me zaujal a hodne jsem na ne koukala na netu,ale PC je pro nas prilis vysoka.Tak snad se ho taky nekdy dockam.Pritel,tatinek deti se nejradeji tuli k hooodne polstarum:D A kdyz se chci k nemu pritulit,tak nase dvojcata snad zarli a hned po nas skakaji a lezou po nas🙂

brendamonique
29. lis 2016

Během posledních dnů se bohužel nejraději tulím s peřinou, jelikož jsme skoro celá rodina nemocní ☹ jinak mám od tulení po celý rok doma tři báječné chlapi ❤

eliskan
30. lis 2016

S dcerou nejradeji, s manzelem nebo nasim psikem. :-*

monunkaaa
1. pro 2016

@miska_tuli Moc děkuji za odpověď 🙂