S kým se nejraději tulite?

miska_tuli
28. lis 2016

Tulit se během zimních večerů má v oblibě snad každá z nás 🙂
Tuli vaky a pytle jsou na tyto rodinné chvíle u rodinného krbu jakoby stvořené. A vy jako Tulidámy?

Prozraďte nám, kde, a s kým a na čem se nejraději tulíte vy?

stepkaa
28. lis 2016

Nejraději se tulím s manželem,ale i s dětmi....🙂🙂

pavlak5
28. lis 2016

tož to já táky s manželem a dětičkama .😉

radka_tuli
28. lis 2016

já se nejraději tulim s mými papoušky :P

lenjii
28. lis 2016

Nejraději s dětmi... Teď hlavně s prdolem nejmladším 🙂

evaamy
28. lis 2016

Dřív to byl pes, teď je to syn. Kdysi dávno to byl manžel ☹

lucka00024
28. lis 2016

S malym 🙂

nefertiti20
28. lis 2016

Se svym 10mesicnim synem, s pritelem, s kockou a cincilou 🙂

babunka1
28. lis 2016

Tak já se přidám a jako většina maminek se nejraději tulím se svou roční dcerou a s manželem. Občas společně a občas raději s každým zvlášť 😉

vendik84
28. lis 2016

Se svými nejbližšími 😉

babanci
28. lis 2016

Někdy potřebuji mít svůj osobní prostor a nechci se tulit s nikým. Ale většinou ano a nejradši s vnučkou, jedna, ta větší se moc tulit nechce a ta maličká, ta je sladká. A s manželem občas, on strašně sálá teplo a přehřívá mě. 🙂

igiana
28. lis 2016

Ked si sadnem v obyvacke na gauc, moje deti sa ku mne rozbehnu a biju sa o to, kto bude sediet pri mne a tulit sa. Aby sa ani jedno necitilo ukrivdene, snazim sa tulit so vsetkymi naraz a je to niekedy zaujimava kopa 🙂.
Ked deti pospia, tulime sa aj s manzelom, vacsinou tiez na gauci 🙂

lu88cie
28. lis 2016

S muzickem a s nasimi chlapecky

lu88cie
28. lis 2016

Foto

kropenatka
28. lis 2016

tuli tuli :D

iwet91
28. lis 2016

Celých 15 let to bylo morče, pak s manželem to bylo zase morče sem tam manžel 😀 Pak to byl náš pes a ted je to nase princeznička 🙂

1denca
28. lis 2016

Já se nejraději tulím s manželem a našemi dětmi. Na manžela bohužel teď nezbývá tolik času, ale chápe to 🙂 a snažíme se každou chvilku uživat. Ale co si budeme povídat, je to krásný pocit, když za vámi přiběhne vaše dítě a chce se jen tak pomazlit 🙂

kami1984
28. lis 2016

Nejraději se tulím se svým polštářem🙂 Ten se mi vždy přizpůsobí, nenadává, že ho už brní ruka, nesnaží se mi vykroutit ani mě nekopne do hlavy. Je tady vždy pro mě🙂)
Pokud ale mám neživého tulení dost, s láskou se obracím na svého muže a děti, kteří mi sice "nadávají", že je mačkám, kroutí se jako žížaly, občas dostanu i kopanec, ale i tak je jejich obětí to nejhezčí na světě🙂

makynaeliska
28. lis 2016

Ja se neradsi tulim s pytlikem chipsu,vecer po narocnem dni 😂

kami1984
28. lis 2016

ježiši, samozřejmě objetí:(((( Fuj, taková hrubka. Maximálně tak spojení objetí "obětí" 🙂)))

drzounkova
28. lis 2016

Nejvice se tulime s manzelem...syn na to jeste moc neni i kdyz obcas ma slabou chvilku.ale pozoruji ze s hlavou na mem rameni zustava posledni dobou casteji a me to tedy dela hooodne dobre.s manzelem se tulime porad radi i po sedmi-letem vztahu 🙂

uglyduckling
28. lis 2016

Náš Ondra moc tulící nebyl, ale poslední dobou se to mění a už přijde sám, obejme nás, dá nám pusu, lehne si na nás a pomazlí se .... v tu chvíli jsme ti nejšťastnější rodiče na světě 🙂 A samozřejmě nesmím opomenout ani naši labradorku Fannynku, která je mazel první třídy. My jsme vlastně taková tulení rodina 🙂

luckamb
28. lis 2016

S nima 😘

kotatko005
28. lis 2016

Já se poslední dobou nejraději tulím k peřině v posteli 😉

germaine
28. lis 2016

Já se poslední dobou mazlím už jen s dětma, co to jde, protože už i oni začínaj pomalu ale jistě stávkovat 😀 tak si to ještě honem užít!

bimmka
28. lis 2016

Většinou nenapočítám ani do 10ti i když se někam potichu vytratím a jakmile se natáhnu, už je mám na sobě. Za chvilku přichází i pes a nakonec i manžel. Ještě že žáby a pískomil jsou v terárkách a klecích, jinak věřím, že by tam byli taky. Ale nejraději mám teď v nocích psa v nohách, krásně v tom našem studeném domě zahřívá.

jitkaak
28. lis 2016

nejraději a nejčastěji s manželem a dětma. Naše Anetka je ale tulivec všech tulivců, přijde třeba i desetkrát během dne, že nutně potřebuje potulit. Kdykoli a kdekoli 🙂 Přesně takovou tulivou holčičku jsem chtěla 🙂

princeznaj
28. lis 2016

Nejradši se tulím s mým synkem a to v mé mega posteli a pod mou péřovou duchnou 😍 to jsou chvilky absolutního štěstí ❤

luca16
28. lis 2016

Se svou vlastní peřinou, pač to už mám jistotu, že tato chvilka patří jen a jen mě a můžu jít s čistým štítem spát.

valuvka
28. lis 2016

já se nejraději tulím (asi jako každá správná maminka 🙂)) se svými dvěmi broučky - chlapečkem Mikuláškem a holčičkou Violkou. Je to to nejkrásnější, co mě čeká doma po mém návratu z práce domů. A když mám náročný den, tak právě toto tulení mě dokáže zase nahnat sílu do svých žil na další společné hrátky 🙂

sylvinka
29. lis 2016

S manželem. ..... samozřejmě holčičky se tuli často a je to krása. Ale když se nechá potulit ten nejstarší, tak mi srdce plesa.