Tuli vak jako skvělá skrýš pro děti

miska_tuli
29. lis 2016

Skrývají se Vaše děti rádi? My máme zkušenosti, že děti skrýše milují 🙂
Naše super skrýš Tuli Obludöö je na to jako stvořená: https://goo.gl/rzzxmY

Jakou kreativní skrýš vymyslelo vaše dítě? Klidně nám pošlete i fotky potěší nás. Pokud fotku nemáte, klidně skrýš popište 🙂

reinne
29. lis 2016

TAk tohle je super, ale pro dvouleté dítě bz to asi chtělo menší.

kami1984
29. lis 2016

Koupili jsme minulý týden vysavač, kluci se neustále schovávají v jeho přepravním kabátku🙂) A včera dokonce došla další obr krabice, tak akorát pro toho mladšího. Takže v obýváku mám 2 želvy v krabicích, občas trčí noha, ruka, krabice se natřásá🙂))
Obludoo se mi strašně moc líbí, nejraději bych se v něm schovávala před dětičkami. U nás by musely být dva, ti dva by se vždy pohádali.
Ukazuji staršímu fotku a ten hlásí. Mami ten červený očičkový nutně potřebuji, to chci mami. Napíšeme Ježíškovi.)))

kuliseks
29. lis 2016

Nas syn se schovava za cimkoliv a kdykoliv 🙂 odevsad dela baf nebo teda spis ceka, ze to baf udelame my🙂 bude mu teprve rok.

kh
29. lis 2016

Syn rad zaleza pod houpačku z Ikea (takovy jako pulmesic). hlavne, když chce kousat lizatko. Mysli si, ze to nepoznam, když ho nevidim 🙂

igiana
29. lis 2016

@kh moja presne tak isto, skryje sa a uz si mysli, ze nepocujem ze chrume 😂

babanci
29. lis 2016

Tak to jsem si taky myslela, že se děti rády schovávají do skrýše a koupila dceři takové to indiánské týpí. Vlezla do něj snad jen jednou v životě a to jen proto, že přišel na návštěvu chlapeček jejího věku a tomu se to líbilo. Musela tam vlézt, aby mu ukázala, kdo je tam doma. 🙂

lipli
29. lis 2016

Naše dcera se schovává za plenku, zatím, je jí 5. měsíců.

petra_pf
29. lis 2016

Nejraději pod postýlku ...obě dvě 🙂

sarka49
29. lis 2016

Je, tak to je super nápad. My jsme si jako děti dělali sskryse z gauče, křesel a dek

germaine
29. lis 2016

Moje dítě se jednou schovalo pod postel tak důkladně, že jsem se lekla, že vyšel ven z bytu, až jsem vylítla já...tu paniku už bych nechtěla zažít 😀

luckamb
29. lis 2016

Me přijde nejvtipnejsi to období, kdy si dávají ruce před oči a myslí si jak skvěle jsou schovani 😂😂😂

minonnka
29. lis 2016

Dobry den 🙂 Super skryvaci vak, ten musi deti milovat 🙂
U nas klasika "nenapadna" skrys v krabici, jako stojaci lampa 😀
V kosi na odpadky (v novem) 🙂
A na chalupe...ta mi dala zabrat...deti spi, jedno se vzbudi...jdu pro ni a nevidim ji...az po chvili ve skvirce za zavesem vidim kousek ruzove 😀

babunka1
29. lis 2016

Tak naše díťátko se aktuálně nejraději schovává takto 😀. Ale vak Obludöö je teda super 😍

valuvka
29. lis 2016

Schovávaná ve vašem vaku musí být naprosto skvělá, nám se děti schovaly do "truhly" na úschovu polstrů ze zahradního nábytku, který máme na terase a věřte, že nám pěkně zavařily 🙂 lítali jsme po zahradě, volali, prosili, vyhrožovali a ti dva čertíci se nám vůbec neozvali 🙂 dnes se tomu smějeme, ale tehdy nám do smíchu moc nebylo a to jsme je nechali samotné jen 2 minutky 🙂

zanri
29. lis 2016

Tak tuto skrýš má nejraději🙂, líbí se mi, že si myslí, že ho nevidím😀

princeznaj
29. lis 2016

Náš Kuba se nejraději schovává pod polštáře, duchny, deky apod. 🙂 nejlepší na tom je, že schová jen hlavu a ještě vystrčí prdelku 😍 je to moje malé trdýlko ❤

bhmova
29. lis 2016

@miska_tuli Fotku nemam.Nasi kluci se nejradeji schovavaji za rohem v obyvaku,kde je pod nima stul a kolem zidle a hrozne se u toho rehtaji:D Maji teprve 18 mesicu,tak toho jeste moc nevymysli:D Nebo maji radi na sedacce potah,u ktereho se schovavaji.A kdyz se jim hodi pres oblicej obleceni ci satek to je pak srandy kopec;)

kropenatka
30. lis 2016

naše Kristýnka byla expert.. měla jsem více fotit :D

pomoztekacence
30. lis 2016

Naše mala se nejčastěji schovává pod gauč,pod prostěradla v posteli a ,pod stůl.

germaine
30. lis 2016

Super skrýš se stává z kuchyňského stolu, když se přehodí dvě obrdeky...kluci se tím pokaždé zabaví na dobu ;)