Tuli vaky a pytle - jedinečné benefity, které najdete jen v Tuli

miska_tuli
28. lis 2016

Trh se sedacími vaky a pytli je velký, ale stejně velké jsou i rozdíly. Pokud si nevíte vybrat, milé maminky - Tulidámy, tady je pár benefitů, kterými se pyšní Tuli vaky:
- 10 let záruka
- 2 náplně zdarma z potravinářského polystyrenu
- Ortopedické doporučení
- Ruční šití s dvojitým pevnostním švem z certifikovaných látek od českých firem
- Každý kus kontrolovaný
- Praní v pračce a jednoduchá údržba
- Lehké pro přenos mezi interiérem a exteriérem
- Tvarovatelnost a kreativita v designu a modelech od předních návrhářů
- Kids friendly
- Slovenská značka působící 10 let na trhu, která se pyšní mezinárodním oceněním Reddot

Chybí vám ještě něco? Klidně nám napište, jaký benefit byste na Tuli vacích ještě přijali? 🙂

miska_tuli
autor
28. lis 2016

@igiana tak to se upřímně těším 🙂
A možná se sen splní již brzy, protože máme naplánované i soutěže o Tuli vaky 😎 Stačí nás jen sledovat. Štestí je vrtkavé 😉🙂

kami1984
28. lis 2016

Tenhle týden se tak hodí🙂)) Uvažujeme, že bychom si jeden koupili, tak jste se mi trefili do noty a aspoň můžu sondovat informace, proč to je tak nezbytný společník.)))

radka_tuli
28. lis 2016

@kami1984 klidně se ptejte co vás zajímá. Rádi odpovíme.

germaine
28. lis 2016

Zdravím, značku Tuli jsem již párkrát zaregistrovala a Váš Obludoo či jak se píše, je jedním slovem bomba!

uglyduckling
28. lis 2016

Na Vaši otázku "Chybí vám ještě něco?" mi nezbývá než odpovědět: "Tuli vak" 😀 😀 😀 Dneska jsme byli se synem v dětském koutku, kde jeden válecí pytel měli a malý si ho maximálně užíval. Teď mě docela, mrzí, že dárečky už jsou nakoupeny .... :(

bimmka
28. lis 2016

Určitě jsou i dokonale uspávací a ideální pro večerní čtení pohádek

radka_tuli
28. lis 2016

@bimmka Máte pravdu, spinká se v nich opravdu super: D

bimmka
28. lis 2016

@radka_tuli hned bych si to prohodila, akorat mam tuseni, ze bych spala driv nez deti a budili by me, abych cetla dal🙂

maudd
28. lis 2016

@miska_tuli protože přeci jen ty vaky zabiraji pomerne hodně místa...a děti by určitě chtěly kazdy svůj...to už bychom se domu nevesli 🙂

valuvka
28. lis 2016

Já na Tuli vaky již taky nějakou dobu pokukuji, na jaře budeme dělat naší malé "velké" holce nový pokojíček a určitě se tam najde místo i na nějaký Tuli vak 🙂 máme totiž jeden u brášky v pokojíčku (bohužel ne Tuli) a už se o něj perou 🙂

miska_tuli
autor
29. lis 2016

Děkujeme za samé krásné reakce, chvály a překrásné fotky. Velmi si to ceníme a inspiruje nás to k ještě lepší práci ... 👍🙂

monunkaaa
29. lis 2016

Uzasneeee 😉
uz zase vim,za co bych utracela.. urcite bych ho potrebovala pro nasi princeznu,prave zarizujeme pokojicek a min jeste jeden do obyvaku 😉

hance09
29. lis 2016

Za mě plus, že jdou prát v pračce, máme doma jinou značku a ta se do pračky dát nedá a podle toho taky vypadá :-/ Ještě by mě zajímalo, jestli se na Tuli vacích člověk taky tak potí...

miska_tuli
autor
29. lis 2016

@hance09 Látky z nichž jsou šité Tuli vaky odebíráme od českých výrobců a jsou vysoce kvalitní.
Stížnosti s pocením jsme neobdrželi ani jednou, takže zde by problém neměl být 🙂

kami1984
29. lis 2016

@miska_tuli a nelepí(nepotí) se prosím člověk k tomu omyvatelnému z polyesteru? U kožených, koženkových sedaček se právě člověk v teplu přilepí a je to nepříjemné. Uvažuji o tomto materiálu, 2malé děti, sedačku čistím pořád:(( A tady se mi líbí, že to jen obetřu a mohou zase řádit.

radka_tuli
29. lis 2016

@kami1984 Ne nepotí. Ono je to látka, která mě voděodolnou úpravu zevnitř, ne od ven. Takže na venek je příjemná: D

kami1984
29. lis 2016

@radka_tuli moc děkuji za odpověď,to je super;)

bhmova
29. lis 2016

@miska_tuli Je skvělý k přitulení🙂

lienocka2044
1. pro 2016

A aká je nosnost? 🙂 možno by bolo super mať obojstranny potah 🙂 z jednej strany detsky motiv, a z druhej neutralny 🙂