Tuli vaky a pytle - jedinečné benefity, které najdete jen v Tuli

miska_tuli
28. lis 2016

Trh se sedacími vaky a pytli je velký, ale stejně velké jsou i rozdíly. Pokud si nevíte vybrat, milé maminky - Tulidámy, tady je pár benefitů, kterými se pyšní Tuli vaky:
- 10 let záruka
- 2 náplně zdarma z potravinářského polystyrenu
- Ortopedické doporučení
- Ruční šití s dvojitým pevnostním švem z certifikovaných látek od českých firem
- Každý kus kontrolovaný
- Praní v pračce a jednoduchá údržba
- Lehké pro přenos mezi interiérem a exteriérem
- Tvarovatelnost a kreativita v designu a modelech od předních návrhářů
- Kids friendly
- Slovenská značka působící 10 let na trhu, která se pyšní mezinárodním oceněním Reddot

Chybí vám ještě něco? Klidně nám napište, jaký benefit byste na Tuli vacích ještě přijali? 🙂

luckamb
28. lis 2016

Jsou krásné 😉

miska_tuli
autor
28. lis 2016

Děkujeme @luckamb

maudd
28. lis 2016

Krásné a pohodlné, jen mit nafukovací byt 😃

verkaunka
28. lis 2016

Téda, ty jsou.... 🙂

miska_tuli
autor
28. lis 2016

@maudd proč nafukovací? 🙂

miska_tuli
autor
28. lis 2016

@verkaunka pěkně děkujeme 🙂

vendik84
28. lis 2016

Nemám slov, jsou boží ☺

miska_tuli
autor
28. lis 2016

@vendik84 moc děkujeme 🙂

shine2015
28. lis 2016

Nadherne...mohu se zeptat,ty pro deti - obludoo nevim ted presne pismenka tak ten je i pro vetsi deti? Je mozne je nekde vyzkouset?

shine2015
28. lis 2016

A jeste me napadlo zda se dava mnozstevni sleva - uprimne mame tri deti a dat 12tis je docela masakr 😉

miska_tuli
autor
28. lis 2016

@shine2015 Ďekujeme 🙂
Rozměry vaku Obludoo jsou 100.0 x 85.0 x 60.0 cm a objem je 400 l takže rozměry jsou vhodné i pro starší děti. Je ve čtyřech barevných provedeních. Obludoo je vhodný pro kluky i holky. Informace o Tuli vaku Obludoo najdete zde společně i s videem: http://web.tuli-tuli.cz/1c
Pokud byste měli jakékoliv dotazy, pokojne se ptejte, jsme tu pro vás 🙂 😉🙂

fouskovi
28. lis 2016

Jsou úplně boží

miska_tuli
autor
28. lis 2016

@shine2015 momentálně máme právě dnes nejvyšší vánoční slevu a to 25% na všechny Tuli vaky v nabídce. Takže slevu si umíte uplatnit okamžitě 🙂

petra_pf
28. lis 2016

Krásná práce!

miska_tuli
autor
28. lis 2016

@petra_pf Děkujeme vám 🙂

shine2015
28. lis 2016

Jeste se zeptam po jake dobe se muze prihlasit zakaznik k tem nahradnim vyplnim. Je tam nejaka casova hranice napr po 2 letech apod?

radka_tuli
28. lis 2016

@shine2015 Nárok na náplň začíná 5 dnů od doručení vaku. Od tohoto dne kdykoliv. Na vyžádání náplní je jednoduchý formulář na https://www.tuli-tuli.cz/garance-aktivace

kropenatka
28. lis 2016

Mě se hrozně líbí ta sedačka.. 🙂 byla by pro moje tři holčičky ideální 🙂 sleva je sice krásná ale i tak je to pro rodinný rozpočet moc :/ mno tak jsem se pokochala.. :D

elucik
28. lis 2016

Jeden velký tuli vak od vás máme, a je super.Jen mě mrzí,ze po zadání čísla na štítku z vaku mě psali,ze je nesprávný.Chtela jsem využít garancí na dva pytle kuliček zdarma,ake bohužel jsem neuspěla.. Jinak spokojenost..

mrkew
28. lis 2016

Ježíši to je krása to by se nám hodilo do pokoje

radka_tuli
28. lis 2016

@elucik Servisní kód je soubor písmen, ne čísel. Je na přední straně na bílém štítku při suchém zipu. Pokud máte stále problém s aktivací napište nám info@tuli-tuli.cz. Podle jména na objednávce vás dohledáme a náplň uplatníme.

brendamonique
28. lis 2016

Vypadají úžasně, koukala jsem na možnost vlastního potisku a jasně jsem tam viděla našeho tátu co neustále leží kdekoliv po koberci a čte celé roky jen knihy s Marvel či DC Comicsy na vaku s komiksovým potiskem. Jsou jedním slovem bezchybné ! ❤

lenjii
28. lis 2016

Krásné, ale taky bychom potřebovali nafukovací byt jak už tu bylo řečeno 🙂

radka_tuli
28. lis 2016

@brendamonique děkujeme velmi pěkně za pozitivní slova

kubicek11
28. lis 2016

Jsou nádherné. Do bytu by se nám sice nevešel, ale za rok...to už bude jiná.....ten by se vyjímal v pokojíčku nebo v obýváku....... 😀

radyym
28. lis 2016

Nádherné, docela by se nám hodil 🙂

pavlak5
28. lis 2016

Moc hezký měkký to u Vás máte 🙂

babunka1
28. lis 2016

Poprvé jsem se seznámila s Tulivaky díky jedné soutěži a byla jsem nadšená. Tulivaky jsou nádherné a dokážu si ho představit u dcery v pokojíčku. 🙂

miska_tuli
autor
28. lis 2016

Woow skvělé reakce 😍
Děkujeme a těšíme se, že se vám Tuli vaky líbí a že máte jen a jen pozitivní zkušenosti 🙂

igiana
28. lis 2016

@miska_tuli Prvy krat som sa stretla s Tuli vakmi na jednej letnej akcii, boli tie vaky vonku a uzasne som si na nom oddychla, nakojila som babatko, ono na mne spinkalo a ja som tiez pohodlne driemkala 🙂.
Rozmyslala som, ake benefity .... no isla som na Vasu stranku a ze wau, super, nic ma viac nenapada, mate tolko druhov a super dizajn, dobre napady....

Mozno sa nam raz splni sen, mat taky vak doma.