ANKETA O SRDÍČKA ❤️❤️❤️ Jak se udržujete v pohodě, i když tomu doba zrovna nepřeje?

denisa_medaprex
Moderátor
22. říj 2020

Hezký podvečer, holky ❤️ Máte nějaký osvědčený recept na to, jak mít dobrou náladu a být v pohodě i za současné situace, která je dost stresuplná? 🙄 Já sama se snažím být hodně venku, chodit pěšky a užívat si nečekaných výhledů, jíst zdravě (alespoň z většiny tedy 😝), tu a tam si zacvičit a být v kontaktu, i když teď už radši ne přímo v osobním, s lidmi, co mám ráda 🌞 A taky, protože jsem v poslední době hodně doma, propadla vůním v aromalampě. Aktuálně frčím na citrusových plodech, citronové trávě a levanduli. A těším se, až vyzkouším borůvku (ne plod, ale listy borůvčí!). Také vás baví různé vůně nebo třeba vonné svíčky?

Za Vaši odpověď Vám do neděle pošlu hned 3 srdíčka ❤️❤️❤️

denisa_medaprex
autorModerátor
23. říj 2020

@andyskarsgard Tak už se mi začínají rýsovat plány na víkend, když má pršet 🙂) děkuju za tip!

denisa_medaprex
autorModerátor
23. říj 2020

@kridav Právě, smích a dobrá nálada jsou nejlepší lék (a prevence 🙂))

denisa_medaprex
autorModerátor
23. říj 2020

@misha_1989 Horká koupel, vůně, pohodička s rodinou, a samozřejmě víno. To zní jako ráj na zemi, epidemii navzdory 🙂

denisa_medaprex
autorModerátor
23. říj 2020

@veruuu_kubesovic Super přístup, s tím nehroucením 🙂

misha_1989
23. říj 2020

@denisa_medaprex hlavně si nemyslete že je to tu vše růžové občas jsou dny kdy jsem ráda že zalezu do postele a zkouknu svůj oblíbený seriál a jdu spát 🤣

evapelclova
23. říj 2020

Me pomuze nejlepe po obedni spanek a nebo prochazka do prirody nebo na zviratka.