Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Jak jste na tom s doplňky stravy? Ano či ne?

denisa_medaprex
Moderátor
19. říj 2020

Ahojky holky! Dovolte mi, abych Vás přivítala na našem společném týdnu s by ANNA BRANDEJS a popřála Vám pěkný týden, alespoň v rámci možností 😊

Protože by ANNA BRANDEJS jsou doplňky stravy, na úvod bych se Vás chtěla zeptat, jestli nějaké doplňky stravy pravidelně užíváte? A pokud ne, tak jestli k tomu máte nějaký důvod? A pokud užíváte, pak by mě samozřejmě zajímalo jaké 😉 Nemyslím tím ani konkrétní značky, ale spíš jakého jsou zaměření, jestli se jedná o klasické multivitaminy, doplňky stravy na imunitu, očistu nebo třeba pro krásu či dobrou náladu 💃

Budu se moc těšit na Vaše odpovědi a na začátek týdne Vám posílám našeho pohodového bůžka, co se u nás usídlil na krabičce od jednoho z našich doplňků 😀 Ať se vám daří 🌷🌹🌷

denisa_medaprex
autorModerátor
22. říj 2020

@dvoraiv Tak tuňák, to je super volba a ještě vynikající pro zdraví, ideální dva v jednom 🐙 Když jsi psala, že hledáš přímo pro ženy, povedlo se Ti najít nějaký, který obsahuje opravdu všechno, co jsi zmínila, tedy Céčko, Déčko, železo i kyselinu listovou zároveň?

denisa_medaprex
autorModerátor
22. říj 2020

@marketanova Ahoj Markéto, a co se Ti na spaní osvědčilo nejvíc? A brusinky užíváš přímo plody, nebo ve formě doplňků?

evabry
22. říj 2020

@denisa_medaprex děkuji 🥀 zatím zásobu mám,ale na nabídku ráda mrknu, pěkný den 🥀

denisa_medaprex
autorModerátor
22. říj 2020

@evabry Taky Ti přeju pohodový den 🌷

vzkazyzuniverza
23. říj 2020

@denisa_medaprex caga na imunitu a proti rakovine hlavne, coz jsem potrebovala, zastavit to prednadorove bujeni. Pro deti od 3 let maji sirupy a v tech jsou i ty houby a bylinky, jeden maji na imunitu, druhy proti nachlazeni.

simdan
24. říj 2020

@denisa_medaprex děkuji,ne nemám speciální recept, většinu sirupů dělám podle internetu a každý zvlášť, rakytník má děda už roky na zahradě,další bylinky si pěstuji sama,dělám sirupy na pití nebo i na lžičku, také marmelády a pečené čaje,a mimo dětí se hodně stravujeme i Chilli 😁 nemyslím tím,že nás moc pálí pusa,ale občas je to potřeba, mívám různé druhy a buď suším,nebo zavařím a třeba prokousnu k jídlu nebo dám přímo do guláše (dřív odložím dětem zvlášť) je to taky dobré na imunitu,ale samozřejmě ve zdravém množství 😅 pěkný víkend 🍀

marketanova
22. lis 2020

Dobrý večer, myslíte, že jsou vhodné doplňky i na stres v těhotenství? Můžu je brát? Nemůžu moc ani spát.

Sem začni psát odpověď...

Odešli