Doplňky stravy podporující početí. Co vám pomohlo? Co užíváte?

noveronika
5. únor 2021

Zdravím🙂 chtěla bych se zeptat na zkušenosti s doplňky na podporu početí, pro ženu i muže. Co si myslíte,že vám pomohlo nebo co užíváte? S přítelem se snažíme o druhé miminko 9 měsícem a zatím se nám nedaří ..

michaelarousova
5. únor 2021

@noveronika my se snazili 6 mesicu a nic..zacla jsem brat drmek a hned se povedlo ..pochybuju ale ze by to tak rychle zabralo😂takze spis to beru jako takovy placebo ..je potreba tomu jen verit ze to pomuze☺️

basko206
5. únor 2021

My se snažili 8 měsíců. Pomohl my dle mého čaj Ludmily Mojžíšové 😊 pila jsem měsíc a půl + jsem jedla kyselinu listovou . Pak už jsem měla test pozitivní a teď vedle mě spinká 14denni miminko 😉 jinak při snažení o první jsem ještě užíval mateří kašičku 😉

mamikry
5. únor 2021

@noveronika Doporucuje se hormonalni joga. 😉 Jinak treba Maca a kontryhel. Muzete uz zacit brat treba i Femibion.

ludul
5. únor 2021

Dva měsíce jsem brala Infocil Premium a pak se zadařilo,předtím se nezadarilo 8 měsíců...

nagojka
5. únor 2021

Fertilup...je pro muze i pro zeny ja otehotnela 4mesice po uzivani...snazili sme se rok

lilian2111
5. únor 2021

Až když jsem vše vysadila, vyšlo to. Ale ten měsíc jsem tedy brala drmek. Tak možná?🙃

losice32
5. únor 2021

Já manžela cpala omegama a zinkem. Nevím, jestli to bylo tím, ale bylo to po měsíci

malinkaelinka
5. únor 2021

Nám pomohlo otuzovani. Když s tim začal manžel, otehotnela jsem po téměř dvou letech marné snahy. Když jsem s tim začala já, otěhotněla jsem podruhé ani nevím jak.

tami6658121217
6. únor 2021

@noveronika Krásný den , mohu Vám doporučit české bylinky na podporu početí a pohyblivost spermií, které užívají oba partneři a jsou s nimi výborné 20 leté zkušenosti

domza
6. únor 2021

Doporučuji otuzovani. Prý pomáhá. Já to úplně posoudit nemůžu s manželem se otuzujeme oba ale popravdě se na mě jen podívá a jsem těhotná (teď potřetí) tak to je možná tím ale možná taky ne.

surikata131
6. únor 2021

Gynex, fertiprona

butch
10. únor 2021

@noveronika My vyzkoušeli kde co, ale otěhotněla jsem při užívání Fertil Ona a manžel bral Fertil On. Bylo to až po dvou letech a třech měsících snažení.

marketanova
12. únor 2021

Vyzkoušela jsem toho mnoho, rozhodně berte inosytol a kys.listovou. Jinak pokud nezabere vůbec nic, obraťte se na kliniku a nepropadejte panice. Existuje spoustu řešení. Já mám PCOS a taky věřím, že to vyjde.

kamca050
2. lis 2021

Passion Women bylinné kapsle. Mám na ne od klientek samé pozitivní ohlasy. Pokud byste chtěli kouknout na složení nebo cenu, pošlu vám odkaz.

mikejla93
2. lis 2021

Jednak fertiprona a hlavně měření bazální teploty, konečně jsme se totiž o miminko snažili ve správné dny.

brucinka88
2. lis 2021

Za mě Drmek👌