Autosedačka Römer Safefix Plus 2014, jste spokojené?

uglyduckling
28. črc 2015

Dobrý den. Mám možnost koupit rok používanou autosedačku Römer Safefix Plus 2014 (http://autosedacky.heureka.cz/romer-safefix-plu...). Chci se zeptat, jestli někkteré z vás tento typ autosedačky má a případně jak jste s ní spokojené. Ještě uvažuju nad novou Cybex Juno-fix 2015 s pultíkem. Obě mají dobré bezpečnostní testy, ale cena nového Römeru je oproti Cybexu téměř dvojnásobná a moc nerozumím tomu proč.

leniczka23
28. črc 2015

@uglyduckling Nemám přímo tuhle, ale mám Romer king plus, jsme maximálně spokojení..Ta cena si myslím je právě kvůli tomu safefixu..Nicméně pokud bys měla dát stejnou cenu za sedačku s druhé ruky jako za novou Cybexku, šla bych určitě do nové sedačky..Nikdy nevíš, jestli není bouraná a jaká je minulost a Cybex je taktéž výborná značka..Toť můj názor..🙂

apacheee
AMBASADORKA
28. črc 2015

Mame primo tuto a obrovska spokojenost😄

ema_s
24. srp 2015
Uživatel ema_s je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od ema_s.

Já měla pro mimčo Zopa Quattro a pak když z něj vyrtostla máme Cam Travel Evolution a spokojenost, no každou chvíli rodím a taky budeme kupovat teď asi Romer, já myslím, že to jsou všechno kvalitní sedačky a není co skazit 🙂 akorát přesně, pokud neznáš minulého majitele a nemáš jistotu, že nebyla bouraná, nešla bych do toho, jde přeci jenom o bezpečnost