Chorvatsko 2016

mischaelka
26. lis 2015

Příští rok se chystáme do Chorvatska, Biograd na Moru, zájezd koupený, ale začíná ve mě hlodat situace která se ted v Evropě odehrává =( Kdopak se příští rok ještě budete chystat k moři a kam =)

lucinjka
10. bře 2016

Měli jsme domluvené ubytování, ale to bych asi nedoporučila. Pán nerozuměl česky, byla těžká domluva. Ale příště, kdybychom jeli, tak bychom ubytování hledali asi na místě. Bylo tam toho spousta. Ale záleží, jak jsou staré děti, jak zvládnou cestu, atd. Naši byli úplně v pohodě, takže by vydrželi, než bychom našli pro nás vhodné ubytování. 🙂

andy82
11. bře 2016

@lucinjka My jsme na blind s dětmi jeli předloni a zvládli jsme to, vyšilovala jsem jen já, protože jsme přijeli v poledne a já měla strach, že nic neseženeme, a nakonec jsme našli skvělé bydlení za 420 E za týden, měli jsme 2 ložnice každou s vlastní koupelnou a třetí místnost byla kuchyně s jídelnou s televizí, naprosto super, super stará paní, která nám nosila zeleninu ze zahrady. Myslím, že letos také vyrazíme na blind.

lucinjka
14. bře 2016

Taky už příště tak pojedeme. Loni jsme byli s dětmi u moře poprvé, nevěděli jsme, jak zvládnou noční cestu a bylo to v pohodě. Letos se chystáme na dovču do ČR, Chorvatsko zase zase za rok 🙂

dolda
16. bře 2016

Nebyli jste někdo v městečku Nin? Pláže vypadají krásně, jen jestli tam nechcípnul pes a je tam, alespoň nějaké vyžití?

onyx
31. bře 2016

@amandab ...písečné (ale nejen ty) pláže jsou v Umagu, byli jsme tam 2x právě i kvůli těm plážím a je to celkově hezké městečko i okolí a HLAVNĚ je to kousek. 😉