• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dovolená u moře. Sdílejte zde zážitky, příběhy, zkušenosti

1. prosince 2016 
@leniiis tak je krásně,kde to je?
1. čer 2013 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@efkas Chorvatsko -Drašnice. Máš pravdu bylo tam fakt nádherně :slight_smile: Jak jsem už psala k fotce, sice to byla klidnější destinace, kde nebyla přemíra stánků, diskotéky atd. ale my jsme byli naprosto spokojení :slight_smile:
1. čer 2013 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@leniiis :grinning: to vím,že Chorvatsko,jen jsem myslela poblíž čeho známějšího :grinning:
1. čer 2013 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@efkas makarská :slight_smile:
1. čer 2013 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
už jsem to našla,fotečky vypadají moc hezky
1. čer 2013 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky..koukla jsem na foto..moc pekne..mam synka 5,5 a holku 2,5 a letos se konecne chystame k mori..chceme autem a do chorvatska..kam jezdite vy??dekuji
11. čer 2013 v 15:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@adelinka my byli kdysi kousek od Splitu Rogoznice :wink:
11. čer 2013 v 19:03  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@murynka ahoj prosim ta mozes mi napisat ako ste boli spokojny v Yelken Blue Life v Kemeri?
Pozitiva aj negativa, hlavne pre 3 rocne dieta ci je to vhodne a co ponuka hotel a ake je ubytovanie, dakujem pekne.
13. čer 2013 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@murynka kde jste tam bydleli??? My chceme jet autem a ubytování sehnat v chorvatsku a zatím se mi rogoznice nejvíc líbí...
13. čer 2013 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
my byli před dvěma lety v bulharsku v primorsku s klukem 7 a holčičkou 2 a pupíkem a letos jedeme zase, akorát jen s tím nejmladším 1,5ročním.
13. čer 2013 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@mardusenka30 v nějakém soukromém apartmánu bylo to přes kámošku
@miska1981 byli jsem spokojeni ale pláž kameny no ale jinak super nabízí ho ju?
13. čer 2013 ve 14:10  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@murynka diik, rozmyslam nad tym, ale plaz kamienky, tak to radsej piesok by som chcela...
13. čer 2013 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@miska1981 to v turecku klasický písek není nikde :frowning2:
13. čer 2013 ve 14:27  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@murynka v Side je urcite :wink:
16. čer 2013 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zuzla2 pořád ale navežený a kamínky není to klasika jako itoška
16. čer 2013 ve 20:16  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@murynka no my co sme boli min. roku, tak sme mali iba piesok...aj pri vstupe do mora...bez kamienkov...
16. čer 2013 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky nemůžete mi prosím poradit nějaké místo, kam na dofču v Chorvatsku?Ale teda spíš na sever, chceme jet s osmiměsíčním mimčem a nevim, jak by to zvládl. A kdyby měl někdo aj kontakt přímo na "domorodce" byla bych mooc vděčná..:slight_smile:
16. čer 2013 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@akirchnerova místo nevím ale prcek to zvládne my byli tenkrt s 9měs Sofinkou a moc krásná dovča :dizzy_face:
17. čer 2013 ve 20:10  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky fákt doporučuju Drašnice :slight_smile:
17. čer 2013 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@leniiis kde ste boli ubytovaní?
17. čer 2013 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jdu zkusit najít nějaký ten apartmán v těch Drašnicích, snad najdu něco dobrýho a vše půjde jak po másle..:slight_smile:
18. čer 2013 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@akirchnerova zkus to :slight_smile: všechno je to celkově blízko k moři, my to měli asi minutu a prostě hned bych tam jela hned zase znova..ale tentokárt jedem ve čtyřech a byla jsem přehlasovaná a jedem na makarskou :slight_smile: pravý opak Drašnice právě.
22. čer 2013 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@adikad apartmánový dům Danica.
22. čer 2013 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
ahoj prosím poraďte hotel někde v Řecku ... s hernou a dětským bazénkem už mě to hledání nebaví.
22. čer 2013 v 15:05  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj maminy, ja som bola na začiatku júna s dcérkou v Bulharsku. Úplne super tam bolo. Aj počasie akurát. Síce nám na úvod pršalo, ale postupne bolo teplejšie a teplejšie. Ja som opálená a malá bola spokojná, že nebolo tak veľmi horúco. Ceny tiež ok, nakúpili sme si tam kvalitné a lacné oblečenie. More síce studené, ale bola aspoň sranda. Boli sme v Primorsku, sú tam super pláže. Dlho plytká voda, takže super pre deti. Piesok vhodný na stavby hradov. :grinning:
29. čer 2013 ve 23:30  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
Letošní dovolená Makarská riviéra:
5. črc 2013 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Tak my letos už poněkolikáté na dovolené v Bašce Vodě. Rušnější město, ale nám se tam moc líbí.
Koupali jsme se na různých plážích - přímo v centru Bašky, pak směrem z Bašky na Baško Polje - pláž Oseka - docela nás překvapila tím, že tam bylo docela málo lidí, potom jsme se koupali na písečné pláži v Omiši - Duce, na plážích v Makarske.
Počasí opět nezklamalo, bylo krásně (od 19.6.-27.6.), jen dva dny foukal studenější vítr k večeru. Moře bylo již v tuto dobu některé dny teplé doslova jak kafíčko, některé dny bylo studenější, ale celkově jsem byla překvapena teplotou moře, ze které jsem měla původně docela strach, protože jsme zatím vždy jezdili až v září.
5. črc 2013 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
6. črc 2013 v 08:49 • klarka12
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Příspěvek obsahoval neférovou reklamu, proto jsme jej odstranili.”
8. črc 2013 v 16:01 • pavlaa27
chcem sa opytať ,bol niekto z vas v kaštelanskej riviere pri splite,ake je tam prostredie,more,plaže atd.dakujem
22. črc 2013 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek