Na dovolenou letadlem, děti 2+

zuzaaanka
16. črc 2017

Ahoj vsem, letos se chystame se synem letecky na dovolenou, s cestovkou, budou mu 2 a pul roku a tak jsem se chtela zeptat, jake jsou dnesni podminky? Nasla jsem jen, ze ma sve sedadlo, jinak v podstate nic aktualniho. Jak je to s jidlem a pitim, mistem k sezeni (vice mista),...? Budu rada za vase postrehy, diky moc a hezke leto! 🙂

barborka09
17. črc 2017

@zuzaaanka No nevím co přesně Vás zajímá, ale určitě by jste se vše co potřebujete vědět měla dozvědět v konkrétní cestovce s kterou poletíte. Jinak jak píšete - v letadle bude mít své místo. Do letadla je možné vzít pro takhle malé dítě i pití. Nám nikdy nedělali problémy do cca 4 let věku dcery. Dále v hotelu budete mít buďto přistýlku nebo spí-li ještě v postýlce, tak si přes cestovku domluvit postýlku rovnou. Co se jída týče, tak my jezdíme all inclusive, takže si každý nabere na co má chuť.

karlajasmine
17. črc 2017

@zuzaaanka Syn proste normalne bude sedet pripoutany na sedadle stejne jako vy 🙂 Zadna jina veda v tom neni. Jidlo a piti podle aerolinky, bud dostanete vsichni jidlo, nebo si tam muzete neco koupit, nebo si neco vezmete s sebou..

zuzaaanka
autor
17. črc 2017

@karlajasmine
@barborka09 Diky za odpovedi. Myslela jsem jen info ohledne letu. Na strankach aerolinky jsem nenasla nic aktualniho, vse tak 5 let stare. Rada bych vedela, co si muzu do letadla pro syna vzit, kolik jidla a piti. Pry se uz nedava jidlo v letadle a pro deti si muzu vzit co chci, tak se chci presvedcit, jak to aktualne je. Diky 🙂

silvie1982
17. črc 2017

Dobrý den letěli jsme s dcerou 2 roky před měsícem na Krétu z Ostravy.Ptejte se ráda vám odpovím .

fifina86
17. črc 2017

@zuzaaanka jde o to,abys prosla bezpecnostni kontrolou ;) Takze info treba tady: http://www.prg.aero/cs/odbaveni-cestujicich/odb...

jaja01k
17. črc 2017

@zuzaaanka Letela jsem v kvetnu s detmi 2 a 3 roky. Nejake piti se muze, ale ja jsem nebrala, koupila jsem az za kontrolou. Jidlo se taky muze. Konkretne se ptali na presnidavky a jogurty, ty by asi kontrolovali. Meli jsme nejake pecivo, ovoce, susenky... Proste co neni tekute, neni problem. Jestli dostanete jidlo v letadle zalezi na konkretni spolecnosti a asi i na delce letu. Leteli jsme s Travel Service, let trval 5 hodin a dostali jsme dve jidla. Ted polezime s CSA 1,5 hodiny a nedostaneme nic.