Budeme mít dvojčata

mamba79
8. led 2014

Ahoj holky,mam 18.mesicni dcerku a chteli jsme sourozence. Povedlo se a dnes jsem se dozvedela,ze budou dve. Vubec se nemuzu z te novinky vzpamatovat. Je to krasny, tesim se, je to prekvapeni, ale...Je tu nektera, ktera mela nejdriv jedno dite a pak dvojcata?Jak neodtrcit prvni milovane a vsechny stihat dohromady?Asi to vsechno prijde nejak samo,jen si to neumim predstavit. Nechci ji davat k babicce, protoze nestiham, chci ji mit u sebe i s dvema miminkama. Jsem z toho nejaka mimo. Diky, ze me vyslechnete.

pisisvori
8. led 2014

@mamba79 blahopřeju a přeju hodě síli, jestli mimika obě porostou, mám oklo sebe dvoje, kdo má takhle jako druhé mimi dvě, ale je to je z doslechu. U obou hodně pomáhali babičky a, te´d už jim je přes 4 a 5 let a říkají, že v pohodě, ale začátky byly náročné. Tak ještě jednou gratulace.

sacvi
8. led 2014

Ahoj, jestli chceš můžeš k nám do skupiny Dvojčátka 2014. Už je nás tam hoodně 🙂 A gratuluju k miminkům 🙂

katarinkakm13
8. led 2014

Ahoj, take cekam dvojcatka a priznam se,ze je to pro me stale sok. Jsem uz 20tt a porad to nemuzu nejak rozdychat🙂)) Mam doma 4 leteho hyperaktivniho raubire, bydlime daleko od rodiny, manzel porad v praci, pres den, v noci...uz ted jsem na vse sama a mam strasny strach,jak to vse zvladnu. S tim tvym sokem to bude lepsi, u nas se to take zlepsuje🙂) hlavne preji hodne zdravi a at vse vyjde,jak ma🙂

mamba79
autor
9. led 2014

@sacvi to bych rada, nic o tom nevim a kdxz je nas vic,lepe se to snasi🙂 Kde tu skuoinu najdu?
@katarinkakm13 no ja teda mam babicky az moc blizko, ale ja si rada vsechno vyzeru sama, nemam rada vecne navstevy doma🙂 Manzel je taky porad v praci,zrovna to resime, potrebujeme vsechno vetsi🙂 vcetne bydleni🙂 a o jine praci nemuze byt rec.Nejak to zvladnem,hodne se bojim o dcerku, aby vsechno zvladla. Sok to byl,ale nejak to beru jako fakt,az trochu porostou a budu vedet,ze jsou v poradku,pak to vezmu jako definitivni.Uz je mi dost let a navic jsou jednovajecne,doktor se onas trochu boji.Drzim pesti🙂

sacvi
9. led 2014

@mamba79 tady: https://www.modrykonik.cz/forum/spolecny-termin-misto/dvojcatka-2014/ 🙂 Klidně se přidej

Mně mudr řekl,že to budou dvojčátka až v 14tt 😀 a to byl teprve šok - když jsem celou dobu žila s tím,že čekám jedno miminko. 🙂

@katarinkakm13 taky mám 4letou holčičku-divokou a drzou a neposlušnou 😀

aky77
14. kvě 2014

Ahojky holky.Tak i já se přidám k Vám 🙂 ..První šok,že jsem těhotná,když jsem se s tím smířila přišel druhý.Máme tu dvě srdíčka.Další šok že třetí jsem vyloučila 😀.Rozešla jsem se s přítelem a tyto info,,to byl opravdu šok.Nic méně u přítele jsem zpět věřím,že se už ke mě bude chovat s úctou a oba se těšíme na ty dva,,dvě jednovaječné prdítka.Miminka jsou počaté přirozeně 🙂.Mám brášku jednovaječné dvojčátka.Bohužel o jedno mamka přišla v 6neděl.
Co mě zaráží.že jsem v 10 týdnu a mé bříško je ,jako v 5 měsící.Já jsem zhubla,všude jsem jako tyčka,jen to bříško je venku :-/..Budu jako dělová koule.Andy

devce
26. kvě 2014

Ahoj holky, taky čekáme dvojčátka, termín v prosinci. A musím říct, šok to byl pro nás taky velký. Doma máme už 1,5 letou uličnici a teď tohle 🙂 Naštěstí bydlíme v baráčku, tak se tam snad nějak vejdeme 🙂 Jinak manžel má na zahradě postavenou zahradní chatku, tak prej v nejhorším se uchýlí tam 🙂
Jinak jsem docela pořád unavená, vysiluje mě i zpívání písniček dcerce 🙂 a do ničeho se mi nechce. Snad se to v druhém trimestru zlepší.
A bříško už mám taky a oblékám už jen těhotenské věci, ostatní mě tlačí 🙂 A asi budu muset pár kousků přikoupit, jelikož do porodu je ještě dost daleko 🙂

brusle
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ifisek
28. bře 2015

Ahoj devcata.Taky cekam dvojcatka-jednovajecna,kdyz mi to rekla doktorka byl to sok ale tak 2dny 😊.Chci se zeptat jsem 16tt,kdy ste se dozvedely pohlavi miminek? diky

fiala2016
Odpověď byla odstraněná
Zobraz