• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jakého pohlaví čekáte nebo máte dvojčátka?

3. prosince 2016 
ahoj maminky,dělám menší průzkum :slight_smile: hodně mě zajímá,která z vás má dvojčátka ať už jedno nebo dvou-vaječné a jakého jsou pohlaví?anebo ty z vás,které jsou v očekávání a už vědí,co se uvnitř skrývá :slight_smile:)četla jsem totiž na internetu statistiku že u dvojvaječných dvojčat se nejčastěji rodí holčičky,méně chlapečci a ve vzácnějších případech páreček.Chtěla bych se přesvědčit..děkuji za odpovědi :slight_smile:
18. čer 2012 v 15:44  •  čeká miminko, termín má v lednu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ja sice dvojcatka nemam, ale moje sestrenice ano. Dvouvajecny - chlapecka a holcicku
18. čer 2012 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..tak já čekám dvojčátka....já a ani přítel je v rodině nemáme takže pro nás docela šok :grinning: příjemný! :wink: ted jsem 22 týden.Můj dr mi řekl že tam vidí 2 chlapečky....ale zítra jedu do Brna na sceering takže tam to bude na 100%.už se těším až ty drobečky uvidím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. čer 2012 v 15:49  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky dvojcata nemam, ale moje kamaradka ano...dvouvajecne holcicky :slight_smile: Pak dva z mych spoluzaku dvouvajecne chlapce a sestrina kolegyne z prace take dvouvajecne holcicky :grinning: A pokud bych zapatrala, jeste bych si povzpominala na nejake dalsi zname. Pro statistiku bys tady mela mit spise jen 3 odpovedi: chlapce, holcicky a mix a kdo ma ktere, tak by jen "lajknul" a vedela bys hned :slight_smile:
18. čer 2012 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :wink: tak já mám doma teda ten " vzácnější případ" ....chlapce a dívku :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2012 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nemám, ale známá má chlapce a děvča, ovšem netuším, jestli přirozeně nebo asistovaně - to bych řekla, že tvojí statistiku velmi ovlivní, zda jsou dvojčata počata přirozeně nebo asistovaně :wink:
18. čer 2012 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Kamarádka, přirozeně dvouvaječní chlapečci, moje teta pochází z jednovaječných dvojčat a sousedka má přirozeně páreček.)
18. čer 2012 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje kamarádka má dvouvaječné chlapečky. :slight_smile:
18. čer 2012 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nemám, ale kámoška měla mít přirozeně jednovaječný kluky, to bohužel nedopadlo :pensive: a druhá má z IVF kluka a holku :dizzy_face:
18. čer 2012 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Znama - 2vajecni kluci.
Moji spoluzaci - kluk a holka.
18. čer 2012 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
mam 2 kamaradky co maji dvojcata ,obe prirozene a jedna ma 2 kluky a druha kluka a holku...
18. čer 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
přirozeně dvojvaječná a holka + kluk :wink:
18. čer 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje sestra má přirozená dvojčátka, jednovaječná a holky :slight_smile:
18. čer 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem z dvojcat dvojvajecna, prirozene a jsme 2holky
18. čer 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám dvojvaječná dvojčata - holka a kluk
18. čer 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
já znám samý přirozený....
dvojvaječné - tchýně a její sestra....
jednovaječné - 2x holky....
18. čer 2012 ve 22:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naši kluci jsou dvojvaječní:Dárečci od přírody :wink:
20. čer 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dvojvajecni chlapeček a holcicka -asistovane :slight_smile:
20. čer 2012 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Po umělku a taky jsme teda ten vzácnější případ-kluk a holka,ale mám dvě kamarádky co mají přirozeně obě a jedna má dva kluky-jednovaječné a druhá kluk a holka :wink:
20. čer 2012 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mám dvojčátka - holku a kluka. Jsou z IVF, vlastně mražáci z KETu :slight_smile:
21. čer 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak my jsme byli jako třída na VŠ extrém...
Měli jsme tam dvojčata - holky - dvojvaječné
další dvojčata holky - dvojvaječné
a pak dvojčata holku a kluka - dvojvaječné
v té době samozřejmě jsou všichni přirozeně...
21. čer 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj čekám dvoj. dvojčátka- kluky :wink:
21. čer 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak já dvojvaječné holky, počaté přirozeně :slight_smile:
21. čer 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
muj bratr ma chlapecka + holčičku:slight_smile: počati přirozeně:slight_smile:
21. čer 2012 v 10:29  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My teda dvojčátka nemáme ,ale manžel je z dvojvačených (holka ,kluk)-přirozeně. Tchýně se prý u porodu pěkně divila,pupek sotva na jedno a prcci 2 :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2012 v 10:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@schnek já čekám dvojčata přirozenou cestou...Statistika není má :slight_smile: ale celková,uvádí se i na internetu.
Jestli je otěhotnění asistovaně anebo přirozeně,na tom nezáleží,co se týče pohlaví.
Jinak vám maminky děkuji za odpovědi a klidně pokračujte :slight_smile: jsem zvědavá..
máme holčičky tak teď tiše doufám,že to bude aspoň jeden chlapec i když nevím nevím.. :dizzy_face:
22. čer 2012 v 16:38  •  čeká miminko, termín má v lednu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edicen No @schnek asi myslela, že to ovlivní ten tvůj průzkum :slight_smile:
Jinak kamarádka čeká dva kluky přirozeně.
22. čer 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dvouvaječní-holčička a chlapeček
11. črc 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje kamarádka má dvojvaječné a je to holka a kluk :wink: A jsou počaté přirozeně :wink:
11. črc 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme holčičku a chlapečka ;), podle ČSÚ je statistika taková: V roce 2008 u dvojčat převládalo pohlaví: 1 kluk, 1 holka - páreček se vyskytoval u 967 porodů. Následují dvojčata kluci (714 porodů) a v těsném závěsu jsou dvě holky (700 porodů.) Dvacet procent všech dvojčátkových porodů u nás připadá na jednovaječná dvojčata.
11. črc 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
páreček...
14. črc 2012 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek