Maminky dvojčat + dalšího dítěte

sufik1
8. bře 2016

Pro všechny, kteří se chtějí poradit a nebo jen podrbat o dvojčatech a specifických starostech s nimi a dalším dítkem.

sufik1
autor
8. bře 2016

Co právě dělají vaše děti? Ty naše se vrhli na tatínka, který přišel z práce, horečka nehorečka už po něm lezou na kanapi a u toho hýkají a perou se.

sufik1
autor
8. bře 2016

ano, dvě minuty a už řvou a tatínek se dožaduje večeře...

barborapu
12. bře 2016

Ahojky všem maminkám dvojčátek, čekám dvojčátka a jsem ve 30 tt. Chtěla jsem se zeptat jak jste zvládaly první dny po porodu a po příchodu domu. Mám s toho strach abych vše zvládla.

sufik1
autor
13. bře 2016

@barborapu zvládneš, máš první?

barborapu
13. bře 2016

@sufik1 jo jo budou to moji prvni loupezniky. Ale proste kdyz vidim ty svoje kamaradky jak maji jedno mimco. Tak si furt nedokazu predstavit ze budu mit doma dva kluciky, kteri budou zavisly jen na me.

sufik1
autor
13. bře 2016

@barborapu no začátek je masakr, ne že ne. Ale když musíš, tak musíš. Já měla dvojky až jako druhé a třetí, tak už jsem spoustu věcí znala a dělala automaticky.

milejka
16. bře 2016

hlavně si děti hned od začátku nauč tak,aby dělali vše stejně. Myslím jídlo,spánek...... Ušetříš si tím tak čas,ze začátku to není jen tak. 😉

barborapu
16. bře 2016

Moc děkuji za rady holky. Moje babička vždycky říkala že na děti se musí tak jak ti říká tvoje srdíčko. Tak doufám že to zvládnu 🙂

maivana
17. bře 2016

@barborapu Babička má pravdu 🙂 žádná knížka ti neporadí,vše dělej jak to cítíš. Režim se nám povedlo fakt pravidelně zavést tak kolem třetího měsíce, kdy už jsme byli všichni sehraní. A ničeho se neboj, uděláš vše na cos byla zvyklá, já jsem k tomu měla ještě tehdy tříletou slečnu, psa, barák, zahradu a manžela který chodil z práce v sedum večer. Hodně štěstí 😉