Trojčata a případná redukce

sofinka84
26. črc 2017

Najde se tu maminka, která také zjistila, že čeká trojčata? Je to pro mě strašný šok. Zvažuji i redukci na dvojčata, ale potřebuji radu.

prostejina
28. črc 2017

Jestli zvazujete Brno, doporučuji asistentkou dr gerychovou z obilnaku, je to fakt hvězda 🙂
A naše rodinná znama donosila do nějakého 37tt trojcatka, mají 2 holky a 1 kluka. Ted je jim myslím 10 a jsou v pořádku. To jen na povzbuzeni 🙂
A možná, ze az pujdes na kontrolu, zjistis, ze si s tím příroda poradila sama... To by bylo asi nejlepší řešení, vid?
Tak hodně štěstí v rozhodování 🙂

sofinka84
autor
28. črc 2017

@prostejina Ano, Brno opravdu zvažuji a o této doktorce jsem chválu slyšela. Děkuji za další doporučení 🙂
Ve středu uvidím, ale myslím, že bude vše stejné a redukce mě bohužel nemine. Jinak díky moc za povzbuzení 😉

kokoska321
7. srp 2017

@sofinka84 Ahoj, tak jak ti to dopadlo? 🌹

sofinka84
autor
9. srp 2017

@kokoska321 Ahojky, na konci srpna jedu do Brna na redukci. Snad bude vše v pořádku. Jak se vede tobě?

p_a_t_r_i_c_i_e_
9. srp 2017

Držím pěsti ať jste všichni v pořádku 🍀🍀🍀

kokoska321
16. srp 2017

@sofinka84 tak snad bude všechno v pohodě 🙂 U nás dobrý, 22tt a zdá se, že všechno probíhá dobře...ale čekáme jenom jedno 🙂 Ale nechci to zakřiknout, jsem po jednou zamlklém potratu.

sofinka84
autor
31. srp 2017

@kokoska321 Tak to držím pěsti, určitě bude vše v pořádku, člověk si nesmí ani nic jiného připouštět. Už mám zákrok za sebou, zatím vše v pořádku, prďolátka jsou v pořádku 🙂

sofinka84
autor
31. srp 2017

@p_a_t_r_i_c_i_e_ Moc děkuji a omlouvám se, že píšu až ted. Bylo toho v poslední době moc, zatím jsme všichni v pořádku 🙂

joli86
9. zář 2017

@sofinka84
Dobrý den, v květnu tohoto roku jsem se dozvedelela ze čekáme trojcatka. Byla jsem s toho v šoku . Doktor mi navrhoval redukci ,ale rázně jsem to zamítla . My jsme se s manželem dlouho snažily a nešlo to . Je to pro mne zázrak a nedala bych žádné s miminek pryč.

sofinka84
autor
10. zář 2017

@joli86 Gratuluji k rozhodnutí a k miminkům 🙂 ať jste všichni v pořádku 🙂🍀

katgatoo
10. zář 2017

@joli86 Páni! To je skvělé, držím palce, je to zázrak 🙂

cvachna
8. črc 2019

Co já bych třeba za trojcata dala 😁 takové roztomilé 😁 Judita, Edita, Dita 😂 jsem z rodiny kde nás bylo 13 děti a skoro všechny s rozdílem rok 🙂 manžela by svihlo 😁 vždycky to jde udělat jak po psychické, finanční tak i fyzické stránce 🙂

eldrag
8. črc 2019

@sofinka84 jezis, hlavne si nenech namluvit něco o zabijeni dětí. Mě říct, že čekam trojčata hazim si lano hned.... Pokud se na to člověk necítí (a ta zdravotni rizika jsou velka) proč riskovat. Drzim palce...at se rozhodnes jakkoliv vzdy to bude v dobrem umyslu zajistit Vam budoucnost.

odula
8. črc 2019

@eldrag stara diskuse ;)

eldrag
8. črc 2019

@odula nojoooo, nechce se mi honit deti do pyžam tak tu zevlim na diskusich :D :D :D

odula
8. črc 2019

@eldrag mně se zas nechce přebírat spodky 🤦‍♀️😂

elu
8. črc 2019

Je to vubec jeste legalni... Ta redukce... Myslim, ze ne

sofinka84
autor
11. črc 2019

@eldrag však neboj 😉 rozhodla jsem se pro dvojky,mám krásné zdravé a donosene děti a nelituji ani minutu 😊

sofinka84
autor
11. črc 2019

@elu ano,divila byste se,ale je

bombat
19. dub 2021

@elu Já se tomu také divím, že to je legální, vím to teprve asi půl roku. Normální eugenika, ať už tomu lidi říkají jakkoli.

tulikiss
19. dub 2021

@bombat co je na tom jako eugenika??

alexahajna
30. čer 2022

@sofinka84 já jsem z trojčat, a moje mamka prý kdysy taky rozhodovala o tom jestli půjde na redukci nebo ne,jsem strašně ráda že mě jako malou po porodu nedala pryč,mám ji strašně ráda a svůj život s ní miluju,miluju ji za to že mě nedala pryč ikdyz to bylo těžké,a za tohle svoji mamku miluju

sofinka84
autor
9. črc 2022

@alexahajna hezké 🙂