Čínská medicína k léčbě neplodnosti, máte zkušenost?

jajda2011
25. čer 2012

Ahojte máte někdo zkušenost s ,,čínskou medicínou,, ???

luuucatko
6. říj 2019

@janca84 Ahojky, vim, ze me ses neptala, ale rada ti sem nasi zkušenost hodím. Psala jsem sem v 5/2018 a ted mám v postylce lezi čtyřměsíční syn.
Snazili jsme se tri roky. Nekolik IUI, laparoskopie na zjištění problemu, 2x IVF. Pred druhym IVF jsme udelali razantní zmeny. Přešli jsme do IVF centra CUBE, kde zjistili, ze na svuj vek 26 let se mi tvori hrozne malo vajicek (pri 1. IVF mi odebrali myslim 3 vajicka a chytlo se jedno embryo se spatnou kvalitou a u mě samozřejmě bohuzel nevydrzelo). Partner mel zase děsný spermiogram. Nejen ze malo spermii, ale vetsina z nich predurcena k smrti, tzn. než stihli doplavat, tak zemřeli. Před 2. IVF jsme sli oba k dr. Zhang. Nejprve ja (postrehy ze sezeni sni jsem popsala už driv v teto skupine) a pak chtela videt i partnera. Me i partnerovi nasadila kuru. Ja zacala v 5/2018 a partner tusim 6/2018. V 9/2018 jsme sli na IVF a partnerovi dělali jeste pred tim spermiogram, ktery mel naprosto ukázkový az se doktorka divila. A me odebrali cca 10 vajicek a 3 z nich byla ukazkova. Do poslední faze to dotahla dve embrya. Jedno se u me chytlo a druhe a mame v mrazaku a verim, ze je kvalitni a chytne se za cas znovu. 🙂 Jeste dodám, ze jsme meli metodu MACS. Verim, ze dr. ZHANG nam hrozně pomohla jak po zdravotni tak po fyzicke stránce. Před odběrem vajíček jsem byla u ni jeste na akupunkture a pak jeste 2x par dni po vložení embrya. Chtela napsat jak jsem dopadla a stale říkala, že si je naprosto jista, ze vi, ze ted se to povede, protoze vi v cem je problem. Ten mi i detailne vysvetlila. Moc držím palce!!!!!

janca84
6. říj 2019

@luuucatko moc dekuji za odpoved, jsem samozrejme rada za vsechny zkusenosti 🙂 a blahopreji k miminku 🙂 u nas je problem, ze embrya jsou kvalitni, ale nechytnou se nebo jen na chvili, takze bude problem v mem tele. Dr. Zhang bych rada zkusila, ale jsem ze Zlina, tak je to dost z ruky. Ale na druhou stranu mam strach jit k nekomu o kom nic nevim.

fandysek_1
6. říj 2019

@janca84 vyplatí se za ní vydat a udělat si výlet do Prahy. Díky ní máme také první dítě a druhé jistě taky. Mě to pomohlo i psychicky.

janca84
6. říj 2019

@fandysek_1 ano cetla jsem diskuzy, skvele vysledky 🙂

karlos12
24. říj 2019

@janca84 ahoj, moc sem nelezu, tak se omlouvám za odpověď s prodlevou. Zkusila jsem dva lidi na CM a ani ťuk, jen střevní potíže 😉

janca84
24. říj 2019

@karlos12 tak to je mi lito...

lenatko91
26. říj 2019

@janca84 Zkus Vracov, ten nemáš tak z ruky 🙂 Řekla bych tak hodinku cesty.. můžu poslat kontakt na paní jdyžtak 🙂

janca84
30. říj 2019

@lenatko91 dekuji, nakonec jsem se rozhodla pro Prahu, jsem objednana na konec listopadu k dr. Zhang 🙂

kubacka
26. říj 2020

Ahojky holky, chtěla jsem obnovit diskuzi a zeptat se jestli ještě někomu čínská medicína pomohla nebo jestli někdo teď praktikuje 😊

fanunka
26. říj 2020

@kubacka také mě zajímá 👍👍

fandysek_1
26. říj 2020

@kubacka
@fanunka je tady víc holek, kterým to pomohlo. Je tady víc takových diskuzí a pak je lepší ptát se konkrétně třeba dle vašich potíží atd.

petrane
26. říj 2020

ahoj, já jdu s partnerem ve čtvrtek poprvé. Tak pak za pár měsíců můžu podat zprávu 🙂
doufám, že pomůže!
Taky jsem tu hledala nějaké diskuze, ale nic moc jsem bohužel nenašla

fandysek_1
26. říj 2020

@petrane do jakého centra jdete? Třeba to všechno bude dřív než myslíš. Mě stačilo jedno sezení a jedna pitná kůra.

kubacka
26. říj 2020

My jdeme k paní zhang. Oba jsme v pořádku ale ani po umělém se nic nechtělo uchytit. Všechny testy vyšly dobře takže není žádný důvod neplodnosti 🙈 nemáme se s čím léčit podle kliniky ivf

kubacka
26. říj 2020

A hledala jsem v diskuzích ale moc jich na internetu není

fandysek_1
26. říj 2020

@kubacka u ní jsem byla také. Také jsem měla neobjasnena neplodnost dle ivf centra. Dle Zhang jsem mela narušenou dráhu ledvin, hlavy a jater. Ledviny souvisí s delohou. Hned jsem otehotnela, jak jsem začala dodržovat její rady + pití bylin. Hodně štěstí 🍀

petrane
26. říj 2020

@fandysek_1 nejdeme do centra,ale k nejakymu panovi,co se tim zabyva,tak uvidime.v centru nas hned hnali do umelyho..tak jsem na ne trosku zanevrela 😀
Uvidime,ja na alternativu verim,tak snad pomuze🙂

fandysek_1
26. říj 2020

@petrane myslela jsem centra čínské medicíny 😉

petrane
26. říj 2020

@fandysek_1 aha,obcas mi nekdo stoji na vedeni 😁 je to v brne,na bezrucove ulici,nazev centra ale nevim

kubacka
27. říj 2020

@fandysek_1 je tak to by bylo skvělé. Já doufám že je to jediná možnost co mi pomůže když už nic jiného nevíme 🙈

kubacka
27. říj 2020

@fandysek_1 a taky si měla takové odvary dost nechutné jak psaly holky na diskuzích? Opravdu stačilo jen tohle?

fandysek_1
27. říj 2020

@kubacka ještě jsem cvičila dle youtube cviky na ledviny, začala trochu jinak jíst(na doporučení cínanky) a mazala se zahřívacim gelem v oblasti ledvin. Tak ty odvary jsou nic moc, ale mě pomáhalo je dát do trochu teplého čaje a vypít na ex. Studené je to horší. Manžel měl byliny na záda a vždy říkal, že je to jak libeček. To je asi to nejmenší to pít. Ještě mi doporučovala akupunkturu, ale k té nedošlo. Otehotnela jsem hned v tom cyklu.

kubacka
27. říj 2020

@fandysek_1 je tak to je paráda. Já se modlím aby mi to taky pomohlo

fandysek_1
27. říj 2020

@kubacka podívej se i na stravování dle krevních skupin. Zhang aniž by věděla jakou mám krevní skupinu mi řekla, ať nejim určité věci a přesně to sedělo na mojí krevní skupinu.

kubacka
27. říj 2020

@fandysek_1 je tak tu já neznám. A pochybuju že v brzké době ji zjistím v téhle situaci

petrane
30. říj 2020

@fandysek_1 , @kubacka -tak jsem vcera byla na konzultaci a vstupnim vysetreni..ted si budu mesic merit kazdy rano teplotu a za mesic mi vytvori "lecbu",tak jsem zvedava!par veci se mu nelibilo,ale rikal,ze na tom nejsu tak zle 😀 tak doufam,ze pomuze..uvidime

fandysek_1
30. říj 2020

@petrane a co se mu nelíbilo?

petrane
30. říj 2020

@fandysek_1 trosku oslabeny ledviny,spatny zazivani,problem v plicich a blokly zada..je pravda,ze zada me obcas boli,ledviny jsem taky cekala,ty dve dalsi veci me ale prekvapily.
Taky sis musela merit bazalni teplotu?

fandysek_1
30. říj 2020

@petrane tak to ti doporučím globule Zvelebeni rumelkoveho pole, mají je v TCM Národní a i je posílají, zahřívat ledviny gelem ze skorice, najít cviky na posílení ledvin na youtube. Ne to jsem nemusela měřit , ale měla jsem kombinaci oslabení drah ledvin (To souvisí s delohou), hlavy a jater. Doporučil ti něco na to zažívání?