Neplodnost a čínská medicína - pomohla vám?

kubacka
30. říj 2020

Ahoj děvčátka,

Ráda bych věděla nebo znala případy kdy čínská medicína pomohla k otěhotnění. Už se několik let marně snažíme počít miminko (Ivf a všechny možné věci máme za sebou) a jako poslední možnost mě napadlo TCM. určitě by mi dodalo naději a sílu jestli máte s tímhle některá zkušenosti s dobrým koncem 😊

rybkaryb
30. říj 2020

@kubacka ja tam chodila asi rok a pul. Podle vseho jsem byla ale tezkej pripad, hodne se tam pracuje s hlavou, coz se sice snazi uvolnit akupunkturou ale u me asi slozitejsi. Nakonec jsme se rozloucili s tim, ze kdyz neotehotnim do roka mam zas prijit. Otehotnela jsem za pul roku ale myslim, ze za to muze nakonec jeste neco jinyho. Ale i tak bych to doporucila vyzkouset, umi fakt lecos a je dobry i se naladit na tohle jejich nastaveni mysli.

jana0607
30. říj 2020

Ahoj, je to hodne v hlave, ale samozrejme je to i o ociste tela. Nam treba pomohly jecmen a chlorella od Green Ways. Pomalicku jsme nastoupavali oba i s manzelem a telo se krasne vycistilo. Uz neznam vecne nafoukle bricho nebo zacpu. Vraci telu samolecebnou schopnost, mam i vic energie. Je dulezite vybrat opravdu kvalitni doplnky at nejsou plne tezkych kovu a nechtela jsem preparaty z lekarny. Navic vyzivova hodnota potravin klesa a tohle je prirodni cela rostlina setrne zpracovana. Verim jim a at je to jen hlavou nebo nimi jime je dal. 😉 Drzim palce.

atekram42
30. říj 2020

Nám TČM pomohla, povedlo se hned po měsíci užívání bylinných odvarů. Sice to pak nedopadlo, ale dva měsíce na to jsem úspěšně otěhotněla znovu. Před tím to nešlo dva roky. Jestli to fakt bylo tím, to se už nedozvíme, ale já věřím, že ano 🙂

stranskamarie
31. říj 2020

Moje sestra (43) měla podobné problémy, začala se více zajímat o doplňky stravy a různé způsoby jak si pomoci bez lékařů(přeci jen to jsou také jen lidi a ne vševědci). Předtím brala klasické vitaminy z lékárny, ale zjistila, že aby mělo smysl nějaké vitamíny brát a mít 90% vstřebatelnost a ne 5% jako u klasických doplňku, musíte je mít v chelátových vazbách, což v běžném přípravku není. Chvíli brala nexgen pro, který toto splňuje, ale jelikož se často stravuje ovocem a zeleninou, tak ji to neudělalo moc velký rozdíl. V americe pak prý narazila na nějaký doplněk o kterém tam každý mluví, že to je doplňování nějakého enzymu, který všem rapidně s věkem ubývá a tělo pak nestíhá regenerovat a ozdravovat se, člověk má proto zpomalený metabolismus a tloustne, nemůže tolik jíst co dříve, má zhoršenou náladu, bolí ho svaly, klouby apod. něco jako když ubývá s věkem testosteron, akorát tohle prý funguje na buněčné úrovni a je to hlavní důsledek proč lidé stárnou a mají různá onemocnění, jelikož evolučně ve starším věku tělo již nemělo potřebu si tuto látku vyrábět a začlo chátrat. Načetla si o tom nějaké studie a rozhodla se koupit doplněk, který toto(jmenuje se to NAD+),právě doplňuje a říká že se cítí skvěle jak za mlada 😃. Já mám tu smůlu že nejsem v americe, ale našla jsem to i v ČR a před měsícem jsem to začala brát a začínám pociťovat rozdíly. Jestli umíte anglicky tak si o tom něco počtěte na internetu, já to kupuji zde: www.medelahealth.cz