Co používáte na mykózy a výtoky?

blboun
18. bře 2018

Zajímalo by mě co používáte na mykózy a výtoky. Myslím volně prodejné a účinnost dlouhodobá. Dost na to trpím, lékař má na mě čas až za měsíc a jde mi o prevenci. Dost na obojí trpím. Na mykózy sem měla už Candibene, Jenamazol, Fungicidin, Macmiror a Clotrimazol. Ale už to není ono. Na výtoky Lactofeel, ale už po druhé se mi po třetím aplikátoru spustila mykóza. Budu ráda za každou radu

chocolady
18. bře 2018

Nekde na internetu jsem se kdysi docetla ze na to funguje jablecny ocet - vyzkousela jsem (naredeny s vodou 1:1), od te doby nekupuju masticky.. 🙂

zuzanastr
18. bře 2018

Jsi těhotná?? Pokud ano, pomůže jen porodit. 🙂 u druhého těhotenství jsem na mykózy trpěla opakovaně.
Obecně platí omezit sladké (tím se kvasinka živí), omezit pečivo a alkohol.

blboun
autor
18. bře 2018

Těhotná nejsem a sladké s alkoholem minimalne 🙂

zuzanastr
18. bře 2018

Ty jo, tak pak neporadim, mně to porodem přešlo. Držím palce 😉

cuuza
18. bře 2018

Boraxove globule, za mě nejlepší volba

petrapetule
19. bře 2018

Vyplach Clogin,ten uz je pri problemu a je volne prodejny. Pro prevenci vyplach rosalgin. Jinak moji kamaradce pomohla rada jeji babicky-prepulit cesnek,pulkou provleknout nit a zavest na noc jako treba tampon, opakovat. Cesnek je prirodni antibiotikum.

kafr
19. bře 2018

Na mykózy jsem trpěla opakovaně, Mudr už si s farmacií nevěděla rady, tak mi poradila babský recept a od té doby mám klid. Koupit v lékárně měsíčkový čaj, udělat silný výluh, naředit na tělesnou teplotu a objem irigatoru z rosalginu a vyplachovat. Hlavně se vyhýbat obloukem heřmánku, bacha na parfémované intimky.

leniczka23
19. bře 2018

Wobenzyn si zensky chvali..

priefi
19. bře 2018

@blboun probiotika, takze bud kazdy den jogurt, nebo probiotika v tbl.podobe. Taky jsem na to trpela. Pak jsem zavedla probioticke jogurty kazdy den a bylo jako kouzlem po problemu (x let klid). Po porodu se mi spustila dalsi vlna (ob mesic problem), jenze syn mel abkm a ja kojila, takze jsem musela brat probioticke tbl.a mam klid. Co se tyce klasickeho vytoku (bezproblemoveho), to je marne, nektere z nas maji proste smulu a vytoky jsou hojne a nic se s tim neda delat.

ceriii
19. bře 2018

Nech si od gynekologa předepsat a vyrobit autovakcínu. Mykózy jsem měla opakovaně, vyzkoušela jsem bezpočet lékařských i "babských" receptů a tohle bylo jediné, co zabralo. Je to asi nejmodernější a velmi účinná metoda. Jediná potíž je v tom, že ne všichni gynekologové jí znají. Můj gynekolog mi řekl, že nemám šanci se toho zbavit a mám otěhotnět (!), aby to přešlo. Tak jsem si našla jiného, ten mi dal autovakcínu a za pár týdnů bylo po problému, se kterým jsem bojovala několik let. Držím palce, je to hnus.

maks
19. bře 2018

Zkuste Candivac, je to taky vakcína. Nemám os.zkušenost ale recenze jsou na to dobré a nestojí to tolik. Mě trápí v těhotenství a s tím se nic moc dělat nedá, dokola boraxové globule a Macmiror. Jo a ještě přírodní sprej Salcura Topida.

eliska123456789
20. bře 2018

Ahoj, ja jsem opakovane mykozy měla z vysazeni antikoncepce (je tomu cca už rok co ji neberu), až když se partner prelecil, tak muka skončily, taky mi hodně pomohlo nejíst lepek, a jist wobenzyn a probiotika🙂 Pokud nic nezabere je lepší se nechat vyšetřit zda se nejedna o jiný problém

dc2015
20. bře 2018

Autovakcína. Jediné, co zabralo fakt dlouhodobě. Jinak Wobenzym a tea tree olej do pochvy. Buď ředěný výplachy nebo pár kapek na tampon. Jo a vysazení antikoncepce taky docela pomohlo...

jennyska
19. únor 2019

Ahoj @blboun @dc2015 @eliska123456789 a ostatní, klidně se na vše, co Vás zajímá, ptejte i v Poradně s lékařem: https://www.modrykonik.cz/forum/topics/poradny/

blboun
autor
19. únor 2019

@jennyska Díky ;)