Darček pre lekárku, máte tipy?

gita17
27. srp 2017

Ahojte,
minule som bola u mojej lekarky (chronicka diagnoza, budem k nej dochadzat cely zivot) a vsimla som si, ze mala na parapete odlozeny pekny kosicek s figami. U vedomila som si, ze tento 'darcek' ma od predosleho pacienta a prislo mi to velmi mile gesto. Kedze k tejto lekarke budem dochadzat dlhodobo, je to chronicke onemocnenie, tak by som si s nou chcela vytvorit lepsi vztah. Neverim, ze by mi to pomohlo k lepsej liecbe 🙂 ale vzdy je dobre mat dolezitych ludi na svojej strane. Chcela by som jej priniest nieco mile, nevtierave, nieco preco si ma zapameta. Tie domace figy bol super napad, nevtierave originalne...ja vsak doma nemam figovnik a ani ma nic ine vtipne nenapada. Nechcem jej v ziadnom pripade pchat peniaze, to by sa len urazila, ani ziadny trapny darcek ako klobasky ...kolacikmi a kavickou tiez neocarim, to je priliz nudne. Mate neake tipy?

boule12
28. srp 2017

@pincola Jj, čaj je super dárek. Kvalitní sáčkový nebo i sypaný. 🙂

pucka123
28. srp 2017

Když už čaj co zkusit pečený čaj je milion receptů a je to boží neni nic lepšího domaci pečený čaj v nějaké pěkně sklenici ja tak podarovala pul rodiny na vánoce a letos ho chtějí po mě zase 🙂