Holky ja se zblázním...asi mám rakovinu deložního čípku😥

28. říj 2023

Ahoj holky,

ja se tak strasne bojim…porodila jsem v roce 2021 v breznu…tesne pred nez jsem zjistila, ze jsem tehotna mi na rocni prohlidce na gynde rekli, ze cytologie vysla jinak a za pul roku na kontrolu znovu. Takhle jsem az do porodu byla kontrolovana, zmeny byly ale nemenili se…po porodu jsem byla poslana do onkogynekologicke poradny.
V srpnu 2021 probehla biopsie ktera prokazala lehke zmeny ktere nejsou na zadny zakrok a jen se sleduji a to mam az do ted. Chodim co pul roku na onkogyndu kde mi delaji cytolku a sleduji cipek, naposledy jsem byla ted v zari a pry cipek vypada dobre, doktor doporucil Delfagyn pred dalsi kontrolou. Jenze ted jsem posledni dva cykli mela kratsi nez normalne misto 28-30dni jen 22 a 24dni…navic menstruace je slabsi nez normalne jsem mela…

Takze uz jsem z toho v prdeli protoze se bojim, ze se neco deje a ze jsme zanedbala, zacala jsem googlit a nasla nejake pribehy kdy zeny i s lehkym nalezem sli radsi na konizaci…jenze me na ni nikdo neposlal😥bojim se, ze jsem neco zanedbala pritom…nasla jsem pribehy kde zeny pisou ze dali na svuj instikt😥ja asi zadnej nemam ja poslechla doktory, ze kdyz je to mirny nalez a je v olanu jeste tehotenstvi tak se to jen sleduje co 6mesicu😞😥

autor
21. lis 2023

Holky tak od ovulky me boli prsa coz je asi normalji ale dneska uz 25DC a vypada to, ze se to srovnava!!! Diky bohu!!! Snazila jsem se byt v klidu, relaxovat…a fakt to pomohlo!!! Dekuju vam vsem jak jste me podrzeli!❤️

autor
21. lis 2023

Bylo to mysleno, ze 25DC a jeste jsem to nedostala a treba to dostanu az ten 30DC jako to bylo normalne!☺️