Laparoskopie, hysteroskopie. Absolvoval to někdo?

nikusa
5. zář 2006

Ahoj holky. Absolvoval to někdo z Vás?
Já byla dneska u paní doktorky, protože jsme se spolu domlouvaly, že když se nám nepovede otěhotnět přes léto, tak vymyslíme, co dál.
A když na mě dnes paní doktorka vyrukovala s těmito dvěma pojmy, celkovou narkózou a 3 týdenní neschopenkou a 3 jizvičkami, tak se mi z toho udělalo špatně. Až přijde dnes domů moje druhé polovička, povím mu, že nejprve půjde na vyšetření on a až se prokáže, že je ok, půjdu do toho já... Uff, je mi zle, jen si na to vzpomenu...

luciah
19. led 2011

@pici ti verím, ale my ženy sme silné a vydržíme všetko pre vytúžené bábenko 🙂 budem ti silno držať palčeky, aby to vyšlo a aby tá bolesť stála za to 🙂

bože, idem na poradu a taaaak sa mi nechceeeee 😠

pici
19. led 2011

@luciah ja dufam ze to vide, neviem ci to dobrovolne chcem este podstupit :D

marvilka
19. led 2011

@pici fiha, to bolo ozaj take strasne? 😒 ako to prebiehalo? no, ja dufam, ze sa zadari prirodzene, ale ak ne, tiez ma to caka. ach jaj no parada 🙂

pici
19. led 2011

@marvilka no mna to dost bolelo... isla som do miestnosti dostala som papucky a taky zeleny oblecek , sadla na kozu, dosli sestricky... poucili ma o uzivani tabletiek a potom prisiel doktor, strcil do mna zrkadla, to sa este dalo, cez krcok zaviedol kanylu a pustil spermijky... no nieco velmi obdobne ako HSG, co sa bolesti tyka a to som dufala ze to uz nikdy nezazijem a prisahala som ze nikdy mi to nikto zaziva robit nebude a nech sa paci.

marvilka
19. led 2011

@pici oj oj oj, tak to uz len sa poriadne modlit, aby to ozaj viedlo k miminku. 😀

luciah
19. led 2011

@pici musíme veriť, že sa podarilo 😉

andara
19. led 2011

@pici jee tak mas za sebou IUI?Tak moc drzim palce! 😉

pici
19. led 2011

uvidime... urcite to podstupim aj druhy krat ale dneska som z toho este taka "cela pryc"

marvilka
19. led 2011

@pici hm, neviem preco, ale mam strasne silny pocit, ze uz to druhy krat nebudes musiet podstupit 😉

pici
19. led 2011

@marvilka ja tomu nechavam volny priebeh... dufat dufam, tesit sa netesim... dopredu iste nie... a sklamana budem... ale nadej mi to nevezme

tiffany81
19. led 2011

@pici velmi ti držím palce,aby ti to vyslo...ten zakrok musel byť bolestivý,verím ti to...mne zas pred časom lekar koaguloval(vypaloval)tie ložiská endometriozy ktore mi videl na krčku maternice,bez akejkolvek anestezy,a velmi to bolelo☹(,hoci vravel,že to nie je nič strašné...to chcela by som ho vidieť na mojom mieste...bol to velmi silný tlak a potom tie krče...ach jaj...no užijeme si my toho dosť

pici
19. led 2011

@tiffany81 ja uz neverim nikomu kto mi povie, ze nie. neboli to.. jasne.. to mi aj moj doky povedal, lebo mi povedal ze keby kazdej povedal pravdu ani jedna by tam nesla..

piskotlea
19. led 2011

Bré jitro všem 🙂 No vstávala jsem dřív, ale než jsem si to všechno od včerejšího odpoledne přečetla, tak to trvalo 😀
@pici Ženská vydrží hodně a ty toho vydržíš ještě daleko víc. Myslím si, že kdyby to dělali některým jiným ženským, tak se z toho s prominutím poserou. Držím pěstičky, že to vyjde a ta nej spermie navštívila vajíčko 😎 A ještě dotaz, pisala jsi, že manžel spí na fotelce. To je čo? A taky nepíšeš moc o kokosáku...tak píííííš 😀
@jajuuus Dělám mistrovou a někdy mám i noční. Ale jsme super parta, tak se to dá 🙂
@luciah No mě dělal doky stěry hned při prvním vyšetření ještě před odběry na hormonální profil. Nicméně to dělá i doky při kontrolních vyšetřeních 1x za rok ne?

piskotlea
19. led 2011

Bré jitro všem 🙂 No vstávala jsem dřív, ale než jsem si to všechno od včerejšího odpoledne přečetla, tak to trvalo 😀
@pici Ženská vydrží hodně a ty toho vydržíš ještě daleko víc. Myslím si, že kdyby to dělali některým jiným ženským, tak se z toho s prominutím poserou. Držím pěstičky, že to vyjde a ta nej spermie navštívila vajíčko 😎 A ještě dotaz, pisala jsi, že manžel spí na fotelce. To je čo? A taky nepíšeš moc o kokosáku...tak píííííš 😀
@jajuuus Dělám mistrovou a někdy mám i noční. Ale jsme super parta, tak se to dá 🙂
@luciah No mě dělal doky stěry hned při prvním vyšetření ještě před odběry na hormonální profil. Nicméně to dělá i doky při kontrolních vyšetřeních 1x za rok ne?

piskotlea
19. led 2011

Si ten kompík dělá zase srandu ze mě, že to píše dvakrát? 😠

pici
19. led 2011

@piskotlea fotelka je gaus, pohovka, sedacka:D
som rada ze to mam za sebou. dufam ze sa podari, a ked nie tak jasne ze pojdem do toho znova... kokosak som skusala ochutnat... chuti to ako bravcova mast s kokosovou prichutou :D je tuhy ale ked si to das na pery tak sa topi... pri nejakej teplote sa meni na olej.... ale krasne voni...

piskotlea
19. led 2011

@pici Už rozumím :D No a s kokosákom to už musí vyjít 😀
Já bych už taky ráda podnikla něco dalšího. Ale jak jsem psala, trpělivost bábetka přináší 🙂 Zítra si koupím ovulační testy v lékárně. Počkám, jak mi pravil doky tři čtyři měsíce od laparky a pak se mu ozvu.

neradka
19. led 2011

@jajuuus ahoj ahoj, tak ako vysledky? 😉 jasne ze netreba skusat skor ako si si istaa a v pohode. Dufam ze si dopadla dobre 🙂
@pici no moja, tak vidim ze si to zvladla. Verim tomu ze urcite v pripade potreby pojdes este raz, ale teraz je to velmi cerstve. Mrzi ma ze ta to bolelo, ale snad to bude stat zato. Treba dufat, ze to vyjde a ked nie, tak nadej tu ostava stale. 😀 uz sme si toho vytrpeli dost, takze silu urcite mas 🙂
@luciah urcite pockajte na vysledky potom ako doberiete ATB, aspon budete mat istotu. 🙂

pici
19. led 2011

@neradka silu ano. ale tento zazitok dnesny si zopakovat, tak to dakujem pekne

pici
19. led 2011

@piskotlea alebo si nechaj odsledovat cyklus u neho...

piskotlea
19. led 2011

@pici A jak sleduje doky cyklus? Ultrazvukom? A doktorka, co k ní chodím na kontrolu nebo doky, čo ma operoval a stará sa o mě? Mohla by sis otevřít poradnu 😀

pici
19. led 2011

@piskotlea no u mna to bol jeden a ten isty clovek. ale ovulaciu ti odkontroluje doktor , vola sa to folikulometria... on ti vie presne povedat ktory vajecnik ovuluje a kedy praskne a kedy mate na to vlitnout :D

podrazen
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
piskotlea
19. led 2011

No nejsem z Ostravy, i když jsem tam byla na laparce a ráda bych tam pokračovala s těhotenstvím a porodem, tak nemám důvod to měnit. 😉

jajuuus
19. led 2011

kočeny, môj doky dnes neordinoval!!!! idem zajtra!!! 😠

@pici
moje zlato... si si zas vytrpela... by som si ani nepredstavila, že to môže aj bolieť... 😔 😨

pici
19. led 2011

@jajuuus no pekne... tak zajtra podas spravicky
no to som si ani ja nemyslela ze ma to bude takto boliet

jajuuus
19. led 2011

@pici
už som bola prichystaná, vysprchovaná, pipi a nohy oholené, navoňaná.... no a on tam nie je!!! a ja sa takto chystala zbytočne!!! 😀 😀 😀 😀 😀
no čo už, aj on je len človek a potrebuje voľno... 😵
myslím na tvoje vajinká a žubrienočky, nach sú čím skôr spojenééé!!! 😉
takže kokos ako bravčová masť, hej? 😀

piskotlea
19. led 2011

@jajuuus Tak dlouho na tebe čekal, až si musel vzít volno 🙂 Sa navoníš zítra znova 😉 A pak nám napíšeš.
@pici I teď máš ještě bolesti? Myslím ty ovulační, jak si psala, že jsou horší jak krámy. Nebo se už vajíčko možná hnízdí a dělá si pelíšek 😀 Nebo vajíčka - safra, v sušce bude bitka o dobré místečka 😀

jajuuus
19. led 2011

@piskotlea
😀 no veru, 6 týždňov je 6 týždňov... 😀

reruna
19. led 2011

@pici to je mi líto, že máš z IUI tak blbý zážitek, já na tom byla 2X před laparkou a jako trochu to bolelo, ale nic hrozného mi to nepřipadalo, ale taky mi tvrdili, že je to naposto bezbolestné 😅 asi to ale každý vnímá jinak, ani jednou se to nepovedlo, pak byla ta laparka a pak se to povedlo hned přirozeně... tak ti držím palce!