Jeden plod v děloze, druhý v jizvě. Prosím, máte někdo zkušenost?

zdenifisek
27. říj 2020

Dobrý den potřebuju někoho kdo se stim už setkal dnes jsem byla u doktora visel plod v děloze ale taky viděl.mozna ještě jeden v jizve od císaře byla jsem.v domů nemůžu ani spát ptala jsem.se jak se to teda řeší a jestli laparoskopie a ona ne to ne ale tim vám nebudu zatěžovat hlavu tak a jsem v háji.doifam že nedělají nic bez narkoza protoze ja bych asi umřela nesetkal jste se někdo už stim ??na kontrolu za týden do té doby se snad zblázním.

monikavitezslav
27. říj 2020

@zdenifisek já tě děsit nechci ale já měla před rokem těhotenství v jizve po císaři zhruba 6tt,odhalily to až v nemocnici, kdy jsem stále spinila, žádné bolesti. Verdikt zněl jasně, okamžitý potrat. Mě podávali 3 dávky metrotrexatu, který se používá při léčbě leukemii, rakovina atd. 3 dávky pomohli, pak vše kontrolovali na ultrazvuk plus hcg z krve a vše odešlo s další MS ikdyz hooodne bolestivé. Kdyby ne, musela bych na čištění. A teď jsem znovu těhotná a zatím je miminko v pořádku.

cherie24
27. říj 2020

@monikavitezslav můžu se zeptat co znamená, že je plod uhnízděný v jizvě? Jakože je tam placenta na jizvě nebo je to vlivem špatného srůstu? Že tam zůstane velká prohlubeň a v ní roste plod? To by mě vůbec nenapadlo, že se něco takového může stát 🙈

zdenifisek
autor
28. říj 2020

@monikavitezslav no mě říkali že neví jestli je to plod že musí počkat a v pondělí mám jít na kontrolu to jako podavali v injekci ??Aby to odešlo samo ??Nebo jak ???Já myslela že to dělají laparoskopicky rekli mi normálně v narkoza tak jsem blázen no a ten druhý plod teda musí taky pryč??

zdenifisek
autor
28. říj 2020

@cherie24 ja jsem z toho byla taky v soku no a jizvu mám v pořádku nechápu jak by se tihle mohlo stát teda teď mě teda paní trochu vylekala

monikavitezslav
28. říj 2020

@zdenifisek mě to laparo nedělali, prý se to ani nesmí. Měla jsem 3x kapacky. Plod se mi uhnizfil přímo mezi dvěma jizvami po cisarich. A kdyby rostl zabilo by mě to.

zdenifisek
autor
28. říj 2020

@monikavitezslav tj a to jste musela být v nemocnici nebo jste šla domů n3bo jak mě vy stejně museli vzít pod nsrkoru a vyčistit protože mám ještě jeden právě v deloze

monikavitezslav
28. říj 2020

@zdenifisek asi 14 dní jsem ležela v nemocnici, každé dva dny kontrolovali hcg. U vás to nejspíš bude jiné kort když je v děloze jeden plod.

zdenifisek
autor
28. říj 2020

@monikavitezslav teda ja mam strach no a to jste měla bolesti břicha??při tě kapacce??Nebo jak a jizvu teda nerezali nic 14 dní to je teda dlouhá doba bože achjo abych nemusela potratit oba dva

zdenifisek
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
monikavitezslav
28. říj 2020

@zdenifisek jizvu nerezali vůbec buďte v klidu. Zaměří se především na zdravý plod. Mě ted u třetího jen kontroluji jizvy aby se neztencovali či jiné aby malá měla vše v pořádku. Neměla jsem vůbec žádný bolesti a to je právě zarážející. Ale někdy to tak prostě je

zdenifisek
autor
28. říj 2020

@monikavitezslav ja nemám taky žádné bolesti vlastně ani nespinim uz vůbec a právě me mrzi ze zdravý plod musí pryč kvůli tomu druhému to je o to horší a trochu mě zarazi že mě poslali domů celkem se bojím toho prasknutí

monikavitezslav
29. říj 2020

@zdenifisek to že vás poslali domu je opravdu divné. Nicméně druhý zdravý plod by měli zachovat, proto to asi budou dělat chirurgicky a ne léčbou jako jsem měla Ja to by potom odešel i zdravý plod. Prasknout by to hned nemělo ale já bych Teda asi stouhle diagnózou doma nebyla. Držte se

zdenifisek
autor
29. říj 2020

@monikavitezslav no ještě 4 dny a jdu tam zpátky tak to už se nenechám odbýt prostě tam zůstanu a chci vědět co a jak nejvíc mě mrzelo že mi to vůbec řekla a potom jen nebudu vás stim obtěžovat....No to mi pomohla teda...nicméně jak moc to bolelo když vám.to dělali.ten potrat??jako že jste brecela a nemohla to vydržet??tak premysl7m jestli ještě zajet do jiné nemocnice aby to zkontrolovali.a nebo budu vařit

zdenifisek
autor
29. říj 2020

@monikavitezslav myslíte že budou dělat něco za ziva ??

monikavitezslav
29. říj 2020

@zdenifisek mě to dělali vše jen kapackama. Pak přišlo krvácení silnější než MS a bylo po všem. Naštěstí sem nemusela na žádné čištění

monikavitezslav
29. říj 2020

@zdenifisek laparoskop8cky vás uspi takže necítíte nic. Ale záleží na jejich rozhodnutí měli by brát v potaz že máte druhý zdravý plod.

ejmate
29. říj 2020

@zdenifisek prosím vás neplaste, když vás poslal domu s za týden jdete na kontrolu, je to proto, že potřebuje aby "potencionální" embryo v jizvě povyrostlo a viděl, jestli je to vážně embryo. Píšete, že možná viděl druhý v jizvě, takže zatím nic jistého není. Tak buďte v klidu a vyčkejte do další kontroly. Nemá cenu se teď stresovat, když to ani embryo být nemusí.
Jinak nemyslím si, že by vám cokoliv dělali za živa. Na vše se ptejte vašeho Dr, ať vám vše vysvětlí, popíše.
Držím palce, ať vám to dobře dopadne 🍀

zdenifisek
autor
29. říj 2020

@ejmate děkuji už jsem klidnější 😃věřím že pokud je mimco silné vše dobre dopadne ja mam za sebou 2 císaře takže můžu mít max poslední a konec děkuji moc nap8si jak jsem dopadla a vám preji ať jste zdravě

ejmate
29. říj 2020

@zdenifisek já vím že to je něco na nervy, ale určitě řešení bude, vždyť přeci dělají i redukci vicecetneho těhotenství, tak věřím, že i pro tento případ bude takové řešení, aby druhé miminko přežilo 🙏🙂 pokud by byli embrya dvě.

zdenifisek
autor
29. říj 2020

@ejmate vůbec n3vim co je redukce ja jsem.se totiž rozhodla že nebudu číst žádné internetové věci nebo bych se zbláznila 😃Ale jsem strašně vděčná že jste se ozvala a napsala svůj příběh vůbec nechápu jak se může dostat spermie do jizvy ale asi už je možné vše

zdenifisek
autor
31. říj 2020

@ejmate tak jsem jela kvůli krvaceni včera do nemocnice a dnes mě museli vyčistit opravdu tam byli dva živé plody a teď mám cevku balonek uvnitř a strašně mě bolí bříško opravdu hodně moc a děti už nedoporucuji mám v jizve prohluben tak asi už to vzdame

ejmate
1. lis 2020

@zdenifisek jeee ☹️ to mě moc mrzí, že to takhle dopadlo ☹️ Budu držet pěsti ať jsi co nejdřív fit 🍀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru