Laparoskopie, hysteroskopie. Absolvoval to někdo?

nikusa
5. zář 2006

Ahoj holky. Absolvoval to někdo z Vás?
Já byla dneska u paní doktorky, protože jsme se spolu domlouvaly, že když se nám nepovede otěhotnět přes léto, tak vymyslíme, co dál.
A když na mě dnes paní doktorka vyrukovala s těmito dvěma pojmy, celkovou narkózou a 3 týdenní neschopenkou a 3 jizvičkami, tak se mi z toho udělalo špatně. Až přijde dnes domů moje druhé polovička, povím mu, že nejprve půjde na vyšetření on a až se prokáže, že je ok, půjdu do toho já... Uff, je mi zle, jen si na to vzpomenu...

pici
27. led 2011

@neradka takze ty si pani ucitelka ak som spravne pochopila?

neradka
27. led 2011

@pici jeeeeeeej ty si na to prisla 🙂 a sama 😉 sikovneeeee dievca 😀

jajuuus
27. led 2011

@pici že jaja paja.... 😀 ako si mi pekneeee.... 😀 moje, budem na teba o týždeň straaaaaašne myslieť 😉 aj ja ti závidím tie prechádzky, mala by som aj ja začať niečo pre seba robiť... chodila som na zumbu, ale ako mi našiel cystu, tak mi zakázal prudké pohyby a bolo po cvičení.... a teraz len kysneeeeeem.... 😠
že ústny pohovor.... 😀 😀 😀

@marvilka na raňajky do heinburgu? to je v Nemecku??? 😕 a aké nohavice si dostala? 🙂

@piskotlea podľa mňa už ovulka čoskoro príde, keď si už mala slabú čiaročku 😉 2 dni a je tu... 😵

aj ja chcu vandrovaaaaať... 😀

jajuuus
27. led 2011

@neradka tak si veru dávaj pozor 😉 a tiež si pekne uži víkendík... 😉 neboj, laparka prebehne ako voda a budeš aspoň vedieť, na čom si... 😉

pici
27. led 2011

@jajuuus
hainburg je v rakusku ty kozenka :D

marvilka
27. led 2011

@jajuuus v nemecku je Hamburg 😀
no moj brasko sa mi cely den smial, ze som dosla rano do prace v pyzame....saso 🙂 su take sede, latkove, na lone vyzeraju tak slabo ako pokakane 😀 a na pase je taky hruby cierny opasok ...no proste tak ma zdeptal, ze som premyslala v autobuse, ci na mna ludia nepozeraju 😀 😀 😀

pici
27. led 2011

@marvilka aj ja som mala dneska tie nasergatky :DDDDDD

jajuuus
27. led 2011

@pici @marvilka jaje paje zemepis nikdy nešiel... 😀
to sú aké nasergaťkyyyyyyyy??? bože baby, ja som ako z Venuše... 😀 😀 😀

pici
27. led 2011

@jajuuus no to su take ako by si si do nich nasrala. maju take nizke padnute pudlo :D

jajuuus
27. led 2011

@pici jaj to tie myslííííte??? 😀

pici
27. led 2011

@jajuuus tak ja ano... marvillka neviem :DDDD

marvilka
27. led 2011

@pici @jajuuus ano ano, nieco take...tieto sice nie su az tak posrane 😀 iba velmi malinko 😀 no brasko ma zabil tou hlaskou, ze pyzamo 😀 a to si svokricka potrpi na kupe 😀

jajuuus
27. led 2011

baby, aj z vás po ťuťu-muťu skoro všetko "vytečie" von? lebo mne to tam akosi nechce ostať... stále to ide von a von... 😀

jajuuus
27. led 2011

@marvilka no máš dobrú svokričku 😉

pici
27. led 2011

@jajuuus tak podla toho co potom robis... lebo my tutumutu a ideme spat..tak vytecie az rano...

pici
27. led 2011

@jajuuus ani ja nemam take total dosrane... ale tak lajt :DDDD

marvilka
27. led 2011

@jajuuus no inak to som sa chcela tolkokrat opytat doktora a vzdy som na to zabudla....hlavne mi to bolo divne sa ho to opytat 😀 ze ako dlho to tam drzat, alebo co robit...lebo ked idem spat, je to ok, ostane to dnu, ale ked vstanem, ide von... 😅

pici
27. led 2011

@marvilka
@jajuuus opice a dokedy by ste to tam chceli mat ????????? vsak to sa nevstrebe :D

jajuuus
27. led 2011

@pici @marvilka no väčšinou tiež už ideme spať... ale občas mi to tak vycvrkne vonku... aj v noci... sa na to zobudím normálne... 😀 ale šak nach sa to vstrebe! keď sa už toľko snažíme... ani kvapka nazmar! 😀 😀 😀
ale teraz posledne si ľahnem na brucho a pod pipinku si dám vankúš, aby som mala riť vystrčenú... ževraj sa lepšie plavci dostanú tam, kam majú... lebo ja mám otočenú maternicu... 😀

marvilka
27. led 2011

mmmmmm, baby, aku stavicku som si urobila 😀 juj, to budem ale zdrava 😉
no co ja viem, sak nas pouc 😝 ja som chcela dat sancu aj tym najpomalsim suchtosom, aby sa mali sancu dostat tam, kam maju 🙂 no, uz sa tesim na prvy sexik 🙂

pici
27. led 2011

@jajuuus robis sviecku? ja som tak nohy vykladala a muz kukal co to robim. no hovno nam to sice pomohlo ale aspon sme sa pobavili :D

jajuuus
27. led 2011

@pici pár krát som aj sviečku robila... no tiež na mňa kukal, že "a ty čo robíš?" a potom sa mi smial... 😀 ale doky poradil ten vankúš, tak sme teraz už po dva razy skúsili.. no uvidíme... povedal slepý... 😀

marvilka
27. led 2011

akoze tak ste ma rozrusili debatou o spermijkach, ze sa mi podaril cely dzban (1l) poctivo odstavenej stavy vyliat na stol!!!!!!!!!!!!!

pici
27. led 2011

@marvilka ale no tak. to je velka skoda.. stavicku by som si dala :D

marvilka
27. led 2011

@pici este ze sa mi podarilo zachranit notebook 😒 ale paradne sa to tu vsetko lepi: fajnova kombinacia=ananas, pomaranc, jablcko, mrkva, moze byt nieco lepkavejsie? ach jaj a to sa moj drahy tesi na stavu, ked pride domov 😲

pici
27. led 2011
pici
27. led 2011

@marvilka tak si daj na seba sexy pradlo a zabudne aj na to , ze chcel nejaku stavu

jajuuus
27. led 2011

@marvilka a trošku sa vyváľaj v tej šťave, daj na seba to sexi prádlo, čo píše pici a zabiješ dve muchy jednou ranou... 😀 vlk bude sýty, aj ovca celá... 😀 😀 😀 že jaká som ja múúúdra... 😀

jajuuus
27. led 2011

@marvilka a čo máš čo myslieť na ovocnú šťavu... teraz treba na inú myslieť! deti robiť treba! 😀

piskotlea
27. led 2011

@marvilka No tak honem utieraj, aj sa ti tvoj drahy neprilepi 😀 Nebo estli ti zbylo, tak polij sebe, a prilepí sa na tebe 😀
@jajuuus No a já si říkala, že keby já som si dala vankúšik pod břuch a řiť vystrčila, tak by to ze mne práve vyteklo, ale ak máš otočenu maternicu, tak to asi pomože. Ze mne to taky vyteče, tak se snažím aspoň chvilku ležet nebo si podložit zadeček ak ležím na zádech, i svíčku som robila 🙂
@pici No tak uvidíme ako si vajičko se spermijkami pokecaju. Třeba budou kecat 9 mesiacov 😀 No u tebe už určitě kecají tak ako vo filme Kdopak to mluví 😀