Laparoskopie, hysteroskopie. Absolvoval to někdo?

nikusa
5. zář 2006

Ahoj holky. Absolvoval to někdo z Vás?
Já byla dneska u paní doktorky, protože jsme se spolu domlouvaly, že když se nám nepovede otěhotnět přes léto, tak vymyslíme, co dál.
A když na mě dnes paní doktorka vyrukovala s těmito dvěma pojmy, celkovou narkózou a 3 týdenní neschopenkou a 3 jizvičkami, tak se mi z toho udělalo špatně. Až přijde dnes domů moje druhé polovička, povím mu, že nejprve půjde na vyšetření on a až se prokáže, že je ok, půjdu do toho já... Uff, je mi zle, jen si na to vzpomenu...

marvilka
28. led 2011

@pici si si nerobila zatial zo zvedavosti ziadny testik? mna by to asi velmi lakalo 😅

andara
28. led 2011

@pici tak drzim moc palce, ja bych taky testovala🙂 Poprve mi to test ukazal 4dny pred ocekavanou Ms🙂

pici
28. led 2011

@andara
@marvilka babulky moje , pichali mi pregnyl co je hcg hormon. vyplavuje sa 10 dni z krvi. cize testovanie je zbytocne... mohlo by ukazat pozitivny test a vobec nemusim byt tehotna. a na testy som minula uz tolko penazi, ze som proste povedala ze testovat nebudem...

marvilka
28. led 2011

@pici ahaaa, tak v tom pripade chapem, aj keby sa ukazali // , nebola by si stastna na 100 %. No velmi som zvedava, ako ti dopadne krvicka, budem na teba mysliet 🙂

andara
28. led 2011

@pici aha tak to jo, do stredy to vydrzis, ja mam jeste tyden do mrchy...a ani doma test nemam. 😉

pici
28. led 2011

@marvilka
@andara ja si myslim ze to nevyslo. ale ved nevadi. ide sa dalej.... aspon si zalyzujem a opijem sa na lyzovacke, oslavim narodeniny :DDDDDD

marvilka
28. led 2011

@pici ked si to len myslis, to je dobre 🙂 keby si to citila, by bolo zle a ked to bude potvrdene, bude smutno, no nevide teraz, podari sa nabuduce....ale ved ty to sama dobre vies 😉 Kam sa chystate lyzovat?

andara
28. led 2011

@pici taky tomu nejak u sebe neverim, ale uvidime...jednou se dockame to je jasny! 🙂

pici
28. led 2011

@marvilka
@andara neberiem to ako tragediu :D ideme do seliec... do takeho penzioniku rodinneho... my, svagrovci, a kamosi ... tak sa velmi tesim.... a ked to nevide, nevide...

marvilka
28. led 2011

@pici juuuj, tak to vyzera na paradnu akciu. Aj ja by som rada vypadla niekam prec 🙂 zrelaxovala svoje telicko a ducha 😀

pici
28. led 2011

@marvilka tesim sa... ideme 10 teho... tak dovtedy to bude jasne ako facka :D

piskotlea
28. led 2011

@pici No já sa už taky těším na lyžovačku k vám na Slovensko 🙂 Ale i tak ti budu ve středu držet palečky. Já si říkám, že když něco nevyjde, tak to tak má prostě asi být a vyjde to jindy. Ať je to bábetko nebo hocičo.
Jinak jsem na sobě taky pozorovala maličké jakoby bolesti v podbřišku, jsem myslela na tebe, že si říkala, že je máš při ovulaci. Tak třeba to ta ovulka u mě bola. Jestli jsem si to nevsugerovala.
@marvilka No asi snažení probíhá u všech podobně, i když všeho moc škodí 😉 Čím víc se snažím na to nemyslet, tak tím víc na to myslím. Přemýšlím, který je den cyklu, ovulační testíky...ako sa to robí "nemyslet na to"?
@jajuuus A gde si ty dneska opička? Jajo pajo 🙂

jajuuus
29. led 2011

ahojteeeee kočeny! 😉
som v práci, večer sa ozvem... no kým som vás prečítala... ajajaaaaj.... 😀

pici
29. led 2011

@jajuuus ja soms a akurat najedla a idem oddychovat :D

piskotlea
29. led 2011

hlásím, že jsem už taky z práce doma...tak pište opičky, pište 🙂

pici
29. led 2011

@piskotlea ja za chvilu odchadzam... idem na vinko ku kamoske .D

jajuuus
29. led 2011

ja som už z práce odišla o 10:00, ale len teraz som sa dostala na net... 😀

@marvilka no budeme ako netopiere spávať dolu hlavou, aby sa chlapci dostavili tam, kam majú... 😀

@piskotlea že spať ako sviečky.... 😀 😀 😀 rehooooot.... som sa dobre nasmiala.... 😀 😀 😀

@andara gratulujem k dobrej správe, že si ok 😉 tak hor sa do snažilkovania! 😵

@pici na vínko... no tebe je heeeeej... 😀

idem si ja dať niečo fajné pod zub... robila som tiramisu, tak ho idem koštnúť... 😵

piskotlea
29. led 2011

@jajuuus tiramisu? tak sa nerozmýšlaj a honem tu dej vzorek...nejlépe axi vzorek, aby aj na mě zbylo 😀 jdu postavit vodu na kávičku, to je pohodička 🙂
@pici vínečko rudéééé...jsi od méj milééé...či bíííléééé...jáááj, ako sou ty slova 🙂))
Jinak dneska jsem si dělala poslední pátý ovulační proužek...a jedna čárka (14DC). Tak už mám asi po...

piskotlea
29. led 2011

maxi vzorek som myslela 😀

jajuuus
29. led 2011

@piskotlea no rada by som dala maxi vzorku, len poraď ako... lebo už mám celý monitor od neho špinavý, čo sa ho snažím prestrčiť až k vám... 😀
no ja som už dnes mala dve kávy, tak som si radšej dala čierny čaj s citrónom... 😉
nevadí, sexíkujte ďaleeeeej, ešte nič nie je stratené... 😵

piskotlea
29. led 2011

@jajuuus Musíš pořádně zatlačit...neboj...ono to cez monitor pak projde 😀 tlaaaaač 😀
No já myslela, že udělám kávičku k tomu tiramisu...inak mám tady ovocný čaj s citronem 🙂
Dneska tu jsme asi iba my dve...ostatní buď pijou vínečko nebo sexují či co 🙂

piskotlea
29. led 2011

Hej napravo tu mám akúsik reklamu...bio kokosový olej 😀 Co je s těmi vašími kokosy? 😀 Neupadly v zapomnění?

jajuuus
29. led 2011

@piskotlea tlačííííííííííííííííííííííím.... mááááááááš? 😀
no jedna vínečkuje, druhá asi odšťavuje, tretia hádam snažilkuje... a ostatné neviem... 😀 takže sme tu len my dve... 😵

jajuuus
29. led 2011

@jajuuus ja som ten svoj vypila a spapala asi pred dvomi týždňami... či kedy... 😀

jajuuus
29. led 2011

bože, sama sebe píšem, no som ja ale pajo... 😀

piskotlea
29. led 2011

@jajuuus No si jajo pajo a to už ti nikdo neodpáře 😀 Ještě obložit tyramisem a zalít šťávou 😀 A na kozy půlky kokosu...no a ja už nevím co...asi mi už hrabe...pomoooooc 😅

luca77
29. led 2011

Ahoj,čeká mně laparoskopie(mám 4cm cystu) a průchodnost vejcovodů 16.2.11 v Pelhřimově.Snažíme se o mimčo přes dva roky.Když si tady čtu vaše příspěvky,tak se přestávám bát té operace. 😉 Ale on až se přiblíží ten den "D",tak mi asi bude i do pláče,uff ☹ .Nikdy jsem na žádné operaci nebyla a vadí mi ten pobyt v nemocnici ..píšete 4dny !!! To bude asi pro mně to nejstrašnější. 😒 Nemáte některá zkušenost s Pelhřimovem? Děkuji.

jajuuus
29. led 2011

@piskotlea no ty si mi teda dala.... 😀 😀 😀 kokosy na kozy... 😀 😀 😀 neboj, asi nám hrabe obidvom... 😀

jajuuus
29. led 2011

@luca77 ahojky, neboj, mala som to isté, čo ty... tiež som nikdy nebola v nemocnici a tiež som mala nervy, keď som si predstavila, že tam budem musieť stráviť nejaký čas... ale keď som si predstavila, že to robím pre seba, aby som bola zdravá a pre naše budúce bábätko, tak mi bolo hneď lepšie! 😉 fakt sa neboj, nie je to nič strašné... viem, o čom píšem, tiež som mala strach a nervy a nebolo to vôbec také, ako som si to predstavovala... 😉 zvládneš to, aj mne bolo do plaču, ale naše heslo je: PRE BÁBäTKO UROBÍME VŠETKO!!! 😵

piskotlea
29. led 2011

@luca77 Tak nejhorší je ten strach předtím. Já měla štěstí na jednu super ženskou jen o pár let starší než jsem já (jsem taky ročník77,což jsi dle nicku i ty) a mluvily jsme o všem možném na pokoji den před laparkou i to ráno...všechno to nějak rychle uběhlo. Smutno mi bylo odpoledne po laparce, kdy jsem byla na pokoji sama, protože kolegyně z pokoje byla na náročnější operaci a musela zůstat přes noc na JIPce. Ale to jsem sem tam spala, takže pohoda. Nebo jsem poslouchala rádio na mobilu přes sluchátka. Posloucháš hudbu i zprávy, rychleji ti to uteče. Vem si třeba i něco na čtení, já měla Epochu a sudoku. Mým heslem bylo se usmívat a brát vše co nejpozitivněji. Cítíš se tak mnohem líp 🙂 Klidně piš, jestli tě něco zajímá 😉