Laparoskopie, hysteroskopie. Absolvoval to někdo?

nikusa
5. zář 2006

Ahoj holky. Absolvoval to někdo z Vás?
Já byla dneska u paní doktorky, protože jsme se spolu domlouvaly, že když se nám nepovede otěhotnět přes léto, tak vymyslíme, co dál.
A když na mě dnes paní doktorka vyrukovala s těmito dvěma pojmy, celkovou narkózou a 3 týdenní neschopenkou a 3 jizvičkami, tak se mi z toho udělalo špatně. Až přijde dnes domů moje druhé polovička, povím mu, že nejprve půjde na vyšetření on a až se prokáže, že je ok, půjdu do toho já... Uff, je mi zle, jen si na to vzpomenu...

tiffany81
5. únor 2011

@petula22 ovarialny marker

petula22
5. únor 2011

@tiffany81 Super a to je co? 😎

tiffany81
5. únor 2011

@andara to je taká romantická turecká telenovela...ja to nepozerávam,ale vraj to velmi v celom svete momentalne oblubené....u nas to dávaju na markíze v hlavnom vysielacom večernom čase,od pondelka do piatka...o laske,o vzťahoch...teraz som videla možno dve časti,ale čo z toho,ked som to nepozerala od začiatku 😒

tiffany81
5. únor 2011

@petula22 ten sa vyšetruje pri podozrení na ovarialny karcinom,môže byť zvysený aj pri endometrioze,zápaloch...

tiffany81
5. únor 2011

Baby a ako inak víkendujete?

petula22
5. únor 2011

@tiffany81 Aha, tak to jsem měla v pořádku, já se v těch zkratkách a všech možných testech ztrácím 🙂

petula22
5. únor 2011

@tiffany81 My jsme koukali na tenis, jste dostaly na frak 😀

tiffany81
5. únor 2011

@petula22 ano?no pekne teda 😀

petula22
5. únor 2011

@tiffany81 Od nás 😀

piskotlea
5. únor 2011

@petula22 No tak nejstarší tady teda nejsi. Já budu mít letos v létě 34 😖 To to ale letí. Tak se musím smát tomu, když tady někdo píše, že je starý 🙂
@tiffany81 No já letos sousedovi co bydlí pode mnou pomáhala s úklidem po malování (maloval mu můj přítel), pro všechny navařila a zítra jdu do práce.

petula22
5. únor 2011

@piskotlea A taky jsou u tebe naprsoro v klidu s věkem?

tiffany81
5. únor 2011

@piskotlea a kde pracuješ?

piskotlea
5. únor 2011

@petula22 Koho myslíš? Tím "jsou v klidu" 😎

piskotlea
5. únor 2011

@tiffany81 Ve Valašském Meziříčí. A kde ty?

petula22
5. únor 2011

@piskotlea Doktoři 😅

tiffany81
5. únor 2011

@piskotlea ja v administratíve...chcela som vedieť,čo robíš 😀

pici
5. únor 2011

ahojte opicky.. co ste dnes porabali? ja som dosla akurat z lyzovania :D

piskotlea
5. únor 2011

@petula22 No ani ne 😒 Doktor mi říkal, že když se nezadaří po laparce tři čtyři měcíse otěhotnět, mám se ozvat. Asi nemá čas zbytečně čekat. Teď to bude už dva měsíce 😠 O dalším postupu jsme se nebavili. Předpokládám IUI nebo IVF. Co myslíš?

petula22
5. únor 2011

@piskotlea Tak to jsme na tom stejně. Já jsem po laparce čerstvě a ted 10.2. jedeme do Pronatalu na kontrolu a tam se dohodneme, co dál. Já bych chtěla nejdřív zkusit IUI. Přece jenom, je to mín peněz a když jsme oba v pořádku, třeba by to stačilo. Co ty?

petula22
5. únor 2011

@pici Ahoj, to jsi byla po oslavě lyžovat? 😀 No tě bůh 😀 😀 😀

piskotlea
5. únor 2011

@tiffany81 Mistrovou 🙂
@pici Jaaaaj, to muselo byt super. Kam jezdíte? 😎

piskotlea
5. únor 2011

@petula22 My jsme oba taky v pořádku. Pronatal je kde, v Praze? Já ani nevím, kde je nejbližší CAR 😒

pici
5. únor 2011

@petula22
@piskotlea oslava bola taka mini.... dneska sme boli s kamoskou , vola sa to bezovec, kusok od piestan.. buduci tyzden ideme do strediska selce....

petula22
5. únor 2011

@piskotlea Mají více poboček, my jezdíme do Teplic. Odkud jsi?

petula22
5. únor 2011

@piskotlea Už jsem se jukla, Nový Jičín. 😉

petula22
5. únor 2011

@piskotlea To budeš mít asi nejblíž do Olomouce, tam je FERTIMED

piskotlea
5. únor 2011

@pici Lyžuješ na dvou prkýnkách nebo na tom jednom? 😀

piskotlea
5. únor 2011

petula22 Není tam třeba Ostrava? Možná je ještě něco ve Zlíně 😒

pici
5. únor 2011

@piskotlea nie normalne na lyziach.... skusala som aj snowboard ale pat rokov som potom mala problem s kostrcov... bola totiz po jednom pade vyosena.. a museli mi to napravat.. takze nikdy viac :D

piskotlea
5. únor 2011

@pici Já jen lyže, nedokážu sa představit na snowboardu 😀 To by bola asi nekontrolovatelná jízda a pak nekontrolovatelný pád 😀