Menstruace po covidu. Řešily jste nějaké změny?

renata240
21. lis 2021

Ahojte, ženy ,co jste JAKO NEOČKOVANÉ prodělaly covid za celou dobu, co to tu řádí..stalo se vám pak, že byla nějaká výrazně neobvyklá menstruace ? Rozhozený cyklus, zpoždění, křeče, sraženiny..? Chápu,že to každá prožíváme jinak, ale jde mi o výrazné změny od VAŠÍ normy. Řeším to teď já i kamarádka. Jak jsem se pídila, našla jsem o tom jeden článek na marrianne.cz, ale ráda bych přímo vaše zkušenosti. . Všehovšudy je o tom jedna stručná diskuse a nebo pak témata menstruace po očkování..jinak nic .Děkuji 🙂

tmajb
22. lis 2021

Dneska jsem u gynekologa dostala odpověď, že covid menstruaci opravdu rozhodí. Takže potvrzeno, mám si ještě zopakovat těhotenský test a pak buď čekat nebo přijít na vyvolání.

kwk
22. lis 2021

@sanoela dobry den, zajimalo by me zda jste otehotnela kdyz jste mela covid? MS mam vzdy pravidelne s ted mam 4 dny zpozdeni.

sanoela
23. lis 2021

@kwk dobrý den, ne ne Covid jsem měla v březnu a otěhotněla jsem květen a mezi tím jsem měla 2ms.

tahejhula
23. lis 2021

Ano, cyklus se mi rovnal zhruba tři měsíce.

letadlo13
13. led 2022

Přidám se k debatě, s dovolením. Poslední MS jsem měla v půlce listopadu, na ovulaci jsem měla nějakou virózu, co to bylo nevím (déti tahají neustále něco domů, ale že bych neprodělal na podzim covid nevěřím, byli jsme furt nafrflaní od záři až doteď na střídačku všichni, kamarádi to měli atd. ale testy jsme si nedělali, nebyl důvod). Ale v půli prosince došlo jen minimální špinění (na MS to nevypadalo a na Ovu nešpiním). A nic až doteď. Podle příznaků jsem teď někde kolem ovulace (hlen, čípek, nálada atd. Bazalní teplotu jak naschvál nemám změřenou). Toto nechápu. V mojich cyklech cca 25-29dnů je to najdenou 52. A i kdyby těch pát kapek 18. 12 byla MS, tak bych měla mít dávno po Ovu. Je to děs. Něco takového se mi jestalo už několik mnoho let. Jediná změna, co mě napadá je právě Covid, jinak už nevím. TT byl negativní.

hanka158
6. bře 2022

@renata240 ja mam od covidu rozhozeny cyklus... Mela jsem vzdy 28 / 31 dni presne a ted 24 /31... Take hodne srazenin, obzvlast hned po...potom dvakrat takove hoodne slabe krvaceni, ted uz normalni... Covid jsem mela bezpriznakovy... V podobnou dobu jsem ale zacala chodit na cisnkou medicinu, tak to muze byt i tim, ale cinska doktorka se take divi, tak se spis priklanim ke covidu...

priefi
6. bře 2022

@hanka158 já po Covidu mám cyklus 25 a před tím jsem měla 29. Průběh je taky, dalo by se říci, jiný než byl doposud. Takže to vypadá, že i u tebe zkrátil cyklus Covid.

katkas57
6. bře 2022

@renata240 neockovana, covid v prosinci. Střední průběh, spíš lehčí. Zhruba 5 dní zvýšená teplota + kašel. MS týden zpoždění, normální průběh. Další přišla už po standartní době. Dříve po nějaké nemoci (i mnohem horší chřipce) jsem takové zpoždění neměla.