Opožděná menstruace. Máte zkušenost?

nick1234
26. srp 2022

Ahoj/dobrý den, rada bych se zeptala na osobní zkusenost: Mám už tři dny zpozdeni, test negativní. V tomto cyklu byl pouze jeden styk (o mimco se snažíme, ale proste nejak nebyl čas 😂😂), a to 15. DC, cyklus mam nyní už celkem pravidelný okolo 33-35 dni… na přelomu července a srpna jsem prodělala covid (žádný extra průběh, pouze bolest hlavy, 3 dny zvýšena teplota, ryma, únava), měl jste někdo zpozdeni z důvodu prodělání covid? Rada bych, aby MS přišla “přírodně”, na vyvolání MS jsem byla v březnu (také zpozdeni, cyklus jsem měla přes 50 dni) a rada bych se tomu vyhnula… variantě, ze bych mohla být tehotna bohužel moc nevěřím, ale naděje umírá poslední (nejsem lovec duchu, pokaždé když sem někdo dal test kde všichni viděli nějakého “ducha”👻, já vždy viděla jen snehobílo🙈😁).

tasimia
26. srp 2022

@nick1234 už jsem četla několikrát i od kamarádky a kolegyně vím, ze jim Covid, pozměnil cyklus. Zpoždění, nebo ms v daném měsíci nepřišla..

nick1234
autor
26. srp 2022

@tasimia Dekuji, no mě se konečně po dlouhé době cyklus jakž takž srovnal a teď zase tohle 😞

wladimira
26. srp 2022

@nick1234 měla jsem covida dvakrát a pokaždé měla ms zpoždění poprvé cca 14 musela jsem si jít pro injekci aby přišla po druhé cca 7dni

fany122e
30. srp 2022

Taky mám zpoždění, ale nevím, měla jsem biochemko a dva dny na to covid, těhotenské testy negativní, zpoždění aktuálně 6 dní. Jsem z toho jelen 🤷‍♀️

nick1234
autor
30. srp 2022

@fany122e u mě už MS došla v sobotu 😕 ale když nic jiného tak aspon to zpozdeni nebylo tak velké 🤷‍♀️

fany122e
31. srp 2022

@nick1234 Tak to ti závidím, už nevím, co s tím, jestli ještě čekat, nebo už volat na gyndu 😕.