Duch nebo paranoja? 😃

nicoltom
30. zář 2020

Zdravím děvčata,
vidíte tam ducha nebo nic? 🙈 Mám nějaké problémy které jsou zatím na začátku řešení a tím pádem mám problém otěhotnět. Snažíme se i přesto že to asi neklapne ale naděje umírá poslední žejo... 😂 Měla jsem hormonálni nerovnováhu a špinění mezi cykly,tak jsem nafasovala Utrogestan a ten mi to pekne srovnal ale protáhl cyklus na cca 45.dní (zatím se to tak jeví...). MS bych měla tedy dostat cca 3.10. ale včera večer mě chvilku píchalo v podbříšku a dnes ráno špinění ale zatím nic víc... Prvni test jsem si dělala 27.9. a sněhobílo ale 29.9. na druhem testu se objevil tento duch. 🙄 Mám jeden vejcovod průchozí a druhým se pri vyšetření vejcovodů nedostala doktorka skrz a ani nevím kdy a jestli vůbec mám Ovulaci (samozřejmě pokud je ten duch fakt tak ji mám...) ale jinak ovu testy byly negativni pořát a k měření BT se chystám až tento cyklus... K doktorovi mám termín 👍

gambrinkax
30. zář 2020

Vidím 😉

veritanas
30. zář 2020

Vidím taky...

olga_
30. zář 2020

Vidím 👍

lucinkamarecek
30. zář 2020

Je tam

nicoltom
autor
30. zář 2020

@gambrinkax
@veritanas
Ale nemám žádné příznaky ničeho ... za pár dní zkusím další a uvidíme. 😀

klokanka31
30. zář 2020

@nicoltom Je tam 😉

palja
30. zář 2020

Taky vidím a držím palce ať to dopadne 🍀💞✊

nicoltom
autor
30. zář 2020

@palja diky! Byla by to fakt haluz... 😂

leniczka23
30. zář 2020

Vidím, akorát upozorním, že tenhle test dělá rád duchy. Nicméně i já s ním začala takhle a druhý den už byl duch i mamatestu a těhotenství to opravdu bylo..tento test mi ukázal jako úplně první. Takže držím.pwlce ať sílí

nicoltom
autor
30. zář 2020

@leniczka23 dekuju tak uvidime 🙂

hanulinka77
30. zář 2020

@nicoltom vidím, přeji ať sílí ❤️

danvitka
1. říj 2020

Vidím 👍 jakooo já chci taky aspoň ducha 😁

nicoltom
autor
1. říj 2020

@danvitka Vcera jsem byla objednana na kazdorocni prohlidku tak me zkoukla a udelala test z krve a negativni takze bohuzel asi nic... 😒

danvitka
2. říj 2020

@nicoltom tak příště 👍 mě zase našli neco v krvi a budu muset brát antibiotika, takže to taky měsíc odkládáme 🙄

petrujovi132
2. říj 2020

Vidím,ale zkus obyč.mamatest 🙂