Mykóza když jsem možná těhotná - mohu aplikovat Cotrimoxazol?

nanyh
10. pro 2018

Ahoj holky. Udělala se mi mykóza, tak jsem dnes mastila do lékárny pro vkládací tablety Clotrimazl. Jsem snažilka a cca 4-5 dnů po OVU. Na příbalovém letáku je, že pro těhotné v prvním trimestru se to nedoporučuje. Znáte i jiné volně prodejné tablety na to? Já se ptala lékárnice a řekla jí v jaké situaci sem, ta mi řekla, že nejlepší by bylo se obrátit na gyndu. Jenže já s tím nebudu čekat týden možná dýl. Je to pro mě nepříjemný jak fyzicky, tak psychicky. Děkuji za rady.🍀

lucinkamarecek
10. pro 2018

@nanyh mě doktorka napsala to samé i v těhu, prý to na vsme píšou preventivně farmaceutické firmy clotrimazol jsem vybrala a zatím vše v pořádku , říkala že to je fakt na všem téměř i 90%lekach na chřipku

nanyh
autor
10. pro 2018

@lucinkamarecek Jee děkuji, tak to se mi ulevilo. Tak moc děkuji😊🍀

ivuska1986
10. pro 2018

@nanyh ahojky zkus naturgyn - píší, ze se muzu uzivat v tehu, pri kojeni apod. Jsou to bylinky. Účinek dobry, prvni projevy mizi rychleji, lecba je delsi. Ci boratexove globule.

calvac
10. pro 2018

@nanyh Ja mela na doporuceni sveho gynekologa prave Clotrimazol a byla jsem v prvnim trimestru. Nedalo mi to a volala jsem jeste jinemu gynekologovi a ten mi to posvetil,ze je to ok. Jen uzivat bez aplikatoru!!

jennyska
11. pro 2018

Ahoj @nanyh zkus se optat na něco vhodného a účinného i Pavly v její nové poradně zabývající se zdravotními obtížemi: https://www.modrykonik.cz/forum/category/poradn... S jejími bohatými zkušenostmi a znalostmi Ti poradí něco, co rychle a účinně zabere jak v těhotenství, tak i mimo něj 🙂 Poradny jsou u nás zdarma a anonymní, můžeš využít klidně i další Poradny, bude-li se Ti to hodit.

Měj se krásně 🙂

petulejan
11. pro 2018

Já používala Lactofeel,je pro těhotné a super zabral 👍