Nosifol - máte zkušenost?

ssassi
5. říj 2012

ahoj všem.
chtěla bych se začít snažit o druhé mimi. ale "nefunguji" úplně správně. první dítě se podařilo až po hormonální stimulaci. tomu bych se tentokrát chtěla vyhnout. byl mi doporučen NOSIFOL. máte s tímto novým přípravkem někdo zkušenost?
díky!

lucieklingerova
17. únor 2017

Ahoj 🙂 Chci se zeptat zda se Nosifol užívá i tehdy když vím že ovulaci mám pravidelnou(Mám ji totiž bolestivou) Četla jsem totiž že je hlavně na podporu ovulky.S manželem se snažíme totiž pátým rokem o miminko a do teď se nezadařilo....😢 Děkuji za odpovědi💃

zzuzzana1
27. bře 2017

@joliva já bych si nosifol vzala zda je ještě volný?

lindaatobias
28. bře 2017

@lucieklingerova Ahoj ! Já myslím, že tím určitě nic nezkazíš 🙂 Podle mě Nosifol nejen rovná ovulaci, ale pozitivně startuje všechny reprodukční orgány. Nám Nosifol pomohl k miminku druhý měsíc užívání, ovulaci jsem taky mívala pravidelnou, i když ne bolestivou, to až s Nosifolem jsem ji pořádně cítila 🙂 Já bych ho určitě zkusila, být tebou. A držím pěsti, ať máš stejný výsledek jako já 🙂

joliva
29. bře 2017

@zzuzzana1 je mi líto, ale už je prodaný

kaaacaaatkooo
29. bře 2017

Holky, mně Nosifol nepomohl. Brala jsem ho 3 měsíce. Napřed 1 bal. Duo, pak 2 bal. Forte a nic, bez ovulace, bez MS mimo vyvolání injekcí. Takže za mě se zázrak nekonal, ale já asi budu trošku specifický případ 🙂

lindaatobias
29. bře 2017

@kaaacaaatkooo Ahoj 🙂 Ja urcite netusim, jaka je tvoje situace, spis me jen napada, jestli jsi ho treba nemela uzivat dele? I na pribalovem letaku je uvedeno, ze se doporucuje uzivat minimalne 3 mesice, mam kamaradku, ktere Nosifol vse nastartoval az po pul roce a otehotnela. To me jen tak napadlo, jinak drzim pesti 🙂

kaaacaaatkooo
30. bře 2017

@lindaatobias Když jsem si zrovna koupila 2 balení Forte, tak jsem šla pak asi po 2 dnech na prohlídku k doktorovi a ten mi řekl, nooo, hlavně si nekupujte Nosifoly a podobné reklamní trháky. Tak jsem mu bonzla, že už mám jeden v sobě a dva doma. Jsem si připadala jak blbka 🙂 Nicméně jsem se pak rozhodla, že už to užívat nebudu. Nezabírá mi nic, takže už to řešíme jinak a třeba se to povede dřív než pokusem-omylem jako doposud 🙂

lindaatobias
30. bře 2017

@kaaacaaatkooo 🙂 🙂 No vidis a mne naopak Nosifol muj gynekolog doporucoval, ze s nim ma velmi dobre zkusenosti 🙂 A trvalo skoro rok a pul nez se nam zadarilo druhe miminko a jedine, co jsem udelala jinak bylo zacit uzivat Nosifol, takze muzu opravdu rict, ze pomohl 🙂

kaaacaaatkooo
1. dub 2017

@lindaatobias Tak to je super 🙂 Každému holt pomůže něco jiného 🙂

brussali
1. dub 2017

Ahoj holky, tema me zajima, take jsem se nechala zlakat a zkousim nosifol. Mam za sebou prvni baleni a zacinam druhe. Zatim se vsak zazraky nedeji, tak jsem zvedava, co bude dal.
@lindaatobias, pises, ze nosifol bylo u tebe jedine, co bylo jinak. Muzu se zeptat, jak dlouho po jeho nasazeni se zadarilo?

lindaatobias
2. dub 2017

@brussali Ahoj ! U mě Nosifol zabral hned druhý měsíc 🙂 První balení jsem začala užívat hned, jak jsem si ho koupila, takže jsem nečekala na 1DC. Pamatuju si, že asi po užití druhého sáčku u mě začala ovulace, protože jsem ji cítila neskutečně moc. Druhé balení bylo totéž, v půlce cyklu opět pocitově jasná ovulace, takže jsem i poprvé mohla manželovi jasně nařídit "teď by to šlo" 🙂 Nikdy jindy jsem si nebyla jistá, protože ovulace u mě nijak nesignalizovala. Otěhotněla jsem 18DC. A zbytek Nosifolu putoval dál ke kamarádce snaživce 🙂 Určitě vytrvej, já vážně věřím tomu, že jeho pití může pomoct...

brussali
2. dub 2017

@lindaatobias ahoj, diky za odpoved. To zni vyborne, moc gratuluju. Ja zkousim, davam tomu sanci, ale mam celkove pochybnosti, uz se chvili nedari a na spermiogram se teprve chystame. Tak jsem z toho celkove nesva a bojim se upnout na moznost uspechu, at nejsem zase zklamana.. nu proste asi uz s tim budem muset zacit neco delat. Takze dalsi kolo nosifolu je jeste takove posledni steblo🙂

lindaatobias
2. dub 2017

@brussali Uvidis sama... za zkousku to urcite stoji 🙂 Nevim, jestli se pokousite o prvni mimco... O naseho prvniho syna jsme se snazili pres dva roky, mam za sebou hormonalni stimulaci, injekce, manzel spermiogram, ktery nevysel vubec dobre, az jsem nakonec musela podstoupit laparoskopii a hysteroskopii, aby mi zjistili nepruchodny vejcovod. Ale maly se nam tehdy povedl na prvni sex po operaci, takze i tak to k necemu bylo 🙂 O druhe detatko jsme se snazili rok a ja uz zoufala, ze budu muset zase pod nuz, ale nemusela jsem, Nosifol zauradoval a bylo vymalovano 🙂 Moc drzim pesti, at to dopadne, jak si prejes 🙂

nellie87
2. dub 2017

Nosifol je dle meho nazoru urcite dobry vyzivovy doplněk pri planovani těhotenství.Nicmene je potreba dlouhodobejsi užívání a ta cena nic moc. Da se sehnat jen ta účinná latka v tabletach - inositol.Vyjde to mnohem levneji i kdyz si k tomu budete zobat listovku

nellie87
2. dub 2017

@nellie87
Pripadne se muze doplnit tabletkami Selzink 🙂 Jinak inositol je dobrý i pro muže, takže můžete zobat spolu.

lucinka1502
8. dub 2017

Ahoj holky, chceme se snažit o druhé mimčo a kamarádka mi dala Nosifol, který ji zbyl. Mám zvláštní cykly poslední dobou. OVU cca 20-22. den a délka cyklu 28-30 dní.... Třeba se mi to trošku srovná a prodlouží se ta druhá fáze po ovu....

Jde mi ale o to: Kdy se Nosifol má začít užívat? Když mám teď po ovu a před MS a nevím, jestli náhodou nejsem už těhu... Mám začít brát až první den cyklu? To by pro mě bylo logické, ale nechám si poradit. Díky za radu;)

salenas
8. dub 2017

@lucinka1502 kdykoliv, ani v těhotenství nevadí 🙂

lucinka1502
8. dub 2017

@salenas dobře, díky. Tak já počkám asi na MS a pak začnu brát🙂

radkaci
24. dub 2017

Ahoj,

nabízím 3 krabičky Nosifol Forte 20 sáčku po 5,5 g za 200 Kč krabičku. Nerozbalené, již jsem otěhotněla a Nosifol mi zbyl. Minimální trvanlivost do 8/2017.

jarmulka
26. dub 2017

@radkaci ahoj, píši SZ

jarmulka
26. dub 2017

PROSÍM, PROSÍM : koupím NOSIFOL! Moc děkuji za nabídky!!!!

1306
6. čer 2017

Kdyby nekdo mel, koupím Inofolic....

ajajirka
8. čer 2017

@1306 já mam inofilick uplne nové krábicky

1306
13. čer 2017

@ajajirka poprosím o cenu a počet sáčků...

ajajirka
15. čer 2017

@1306 KARBICKY JSOU PLNE NOVÉ TAKZE J OT PO 20KS SACKU A CENA ZA KRABICKU 200

coccinella
3. zář 2017

@leni09
Ahoj, cetla jsem, ze na zlepseni spermiogramu krome selenu a zinku funguje i wobenzym..

alenkara
3. zář 2017

Já Nosifol brala 3 měsíce a nic. Výrazně mi ale pomohl: med s mateří kasickou od Plevy (je tak jsem mlsala na lžičku), produkt Sarapis (ten růžový), kontryhelovy čaj, popijeny během menzes až do 14DC každý měsíc + tinktura Drmek od bylinkáře Jukla.

coccinella
3. zář 2017

Objednala jsem samotny inositol + femibion, tak jsem na to sama zvedava 🙂

natysnovec
21. zář 2017

Ahojky hokly nevite zda se po nosifolu pribira?Dekujji