Opakovaný samovolný potrat, donosily jste miminko?

zdenicka123
7. pro 2015

Ahoj děvčata, jsem už po 6ti samovolných potratech v 1. trimestru, dítě zatím nemáme - zřejmě toxoplazmoza a štítka a chci se zeptat, jestli je mezi vámi někdo, kdo to měl podobně a nakonec miminko donosil, popř. co vám pomohlo. Moc díky za odpovědi.

petulemickova
7. pro 2015

já měla 3 vždycky v 7 týdnu, štítná žláza v pořádku, genetika ok až nakonec manžela napadlo objednat se k hematologovi, přestože první výsledky krve žádná moc vysoké hodnoty neukázaly tak mi nasadili clexane a donosila jsem v pořádku dceru. Dokonce jsem zase v 8 týdnu krvácela a to masivně ale byl to hematom a díky clexanu vše ok. U druhého dítěte mi jej nasadili taky hned po odběru krve když jsem si udělala doma test a mám druhé dítě syna vše v pořádku. Tak držím pěsti ať se vám to taky podaří. Vím jak mě sebraly ty tří takže si nedovedu představit 6. Drž se a nevzdávej to

svija
7. pro 2015

Pokud se nic nenajde, můžeš zkusit čínskou medicínu, objednat se k někomu, kdo to dělá. Tam je několik možných příčin opakovaných potratů a dá se to různými bylinkami nebo akupunkturou řešit. Samozřejmě, že to není vyřešené za měsíc, ale dá se hodně pomoci.

komorka
7. pro 2015

@petulemickova můžu se zeptat - clexane je přesně na co?? já mám tedy za sebou 2x zamlklé těhotenství a teď momentálně čekám na výsledky KET - hcg nevypadá dobře...

petulemickova
7. pro 2015

@komorka injekce na ředění krve, já píchala denně do břicha ale může se i do ramene nebo stehna, jak píšu krev žádné velké hodnoty neukázala spíš to hematolog zkusil kvůli možným krevním sraženinám v lékařských zprávách jsem měla že je mám kvůli opakovaným potratům ale přímo leidenská mutace se mi nepotvrdila ale řekli mi že podle hodnot k ní mám blízko
Nicméně já bych tenkrát zkusila cokoli a myslím si že v tom koloběhu vyšetření stojí za to hematologii zkusit stačí žádanka a šla jsem na velké odběry krve výsledky byly cca za 3 týdny ale brali mi asi 15 zkumavek krve přímo na tranfuzce.

komorka
7. pro 2015

@petulemickova já mám mutaci mthfr a teď píchám fraxiparine na ředění, clexane neznám

zdenicka123
autor
7. pro 2015

Holky, moc vám děkuju, zkusím ještě to vyšetření na krev a bylinky už zkouším dlouho, byla jsem 6x těhotná během 2 let díky bylinám.... potraty jsem měla většinou okolo 7.-8. týdne. Utrogestan mi zmírnil bolesti, ale mimčo nezachránil. Jsem z toho opravdu zoufalá a hrozně vyčerpaná.

komorka
7. pro 2015

holky a jak je to s tou toxoplazmozou? víte někdo něco blížšího? jde to nějak vyléčit?

komorka
7. pro 2015

@zdenicka123 to seš teda statečná, že to takhle zvládáš!! 🙂 já mám za sebou 2x zamlklé těhu a pak to dlouuuuhooo nešlo vůbec otěhotnět, teď v srpnu 1. IVF, první ET vůbec nic, teď druhý transfer a čekám, jak se to těhotenství vyvine, roste mi moc pomalu hcg... ☹

zdenicka123
autor
8. pro 2015

To mě moc mrzí, Komorko, držím Ti palce!!!!! Taky mi to ze začátku nešlo, ale pak mi bylinkářka dala byliny, po kterých by byl snad těhotný i chlap 😀 a byla jsem po nich těhotná 6x během 2 let. Recept na bylinnou směs ( kontryhel, třezalka, kotvičník, měsíček, ostropestřec, řebříček - smíchat rovnoměrným dílem a po té vždy spařit 1 lžíci směsi na 1,5l vody, pít 3 týdny, jeden vynechat 🙂 toxoplazmóza je v ČR neléčitelná, je to mrcha, když jí člověk dostane, má průběh jako lehká chřipka a do krevních testů to člověk nemá šanci zjistit. Zpomaluje reakce - např. když člověk řídí, tak by měl být obezřetný, a nejhorší je, když je v aktivní formě, to potom vytlačí plod z dělohy pryč. Teprve se z velké části zkoumá.