Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Samovolný potrat a následné těhotenství. Za jak dlouho jste otěhotněly?

suzana001
30. lis 2019

Ahoj holky.
Obracím se na ty, které zažily samovolný potrat v prvním trimestru.
Za jak dlouho jste pak znovu otěhotněly?
Děkuji za zkušenosti☺️

ckei
30. lis 2019

@suzana001 de facto hned 🙂

sobinka90
30. lis 2019

@suzana001 v srpnu potrat v pak cysty a zákaz otěhotnět a v prosinci se zdařilo , dnes má 9týdnů 🙂

barcachejn
30. lis 2019

Prvni tehotenstvi jsem potratila v 7tt,bylo to pro nas s manzelem velke sklamani tak jsme si rekli ze pockame pul roku mezitim jsme se vzali a jeli na svatebni cestu do Egypta,tam jsme si rekli ze to zase zkusime a s Egypta uz jsme prijeli 3 🙂)) takze vlastne zase hned napoprve 🙂 jsme ve 21tt a zatim v poradku 🙂 takze muzes otehotnet hned neni problem 🙂

alenqa
30. lis 2019

@suzana001 skoro hned,ani jsem nedodržela sestinedeli😁.při dalším jsem měla riziko předčasného porodu,takže cca od pátého měsíce jsem měla nařízeny klid a z toho dvakrát polezet v nemocnici.Ale teď jsou malýmu skoro dva a je úžasnej❤

dekubo
30. lis 2019

Sice jsem neměla samovolný potrat, ale zmlklé těhotenství s revizí, šestinedělí jsme dodrželi, chvíli trvalo než přišla menzes, a na druhý cyklus se povedlo... takže cca 2,5 měsíce po revizi. Teď je to rok od potratu a jsem 40.týden a prosím mimčo ať už vyleze ven 😊 přeju ať to jde taky tak i u vás

jituli84
30. lis 2019

Samovolný potrat v dubnu 7-8tt, krvacela jsem a špinila dlouho, když jsem přestala špinit, dostavila se hned pravidelná ms, v červnu zase těhule a jsem 29tt

petulapal
30. lis 2019

Taky jsem neměla samovolný potrat, ale zamlklé těhotenství s revizí v 11tt, to bylo na konci dubna a v srpnu jsme se vrátili z dovolené ve 3. Nyní 20tt

pro89
30. lis 2019

Asi to nechcete slyšet , ale potrat v nakonci května a do teď nic 😢 minuly měsíc biochemické těhotenství . Snad budete mít lepší zkušenost 🙂

zizulka2008
30. lis 2019

Take hned,uz mi dalsi MS neprisla 😊

zabkapetka
30. lis 2019

Ja mam taky zkušenost, ze dalsi těhotenství vyšlo hned. Samovolny potrat v 9tt 8.8. a otehotnela jsem v menstruacnim cyklu, ktery zacal 7.9., druhe těhotenství bylo bezproblemove a ted tu mam skoro 2,5 letou cacorku🙂drzim pesticky at si k vam miminko brzy najde cestu🙂

hermia
4. pro 2019

Samovolny potrat s naslednou revizi kvuli masivnimu krvaceni, po trech mesicich hned tehotna.
Ono u mojeho muze je to těžko, zatrepe trenkama a je to tam (3x na poprve)

vineta
4. pro 2019

Je to samozřejmě individuální, taky jsem po potratu vyhledávala příběhy, jak to pak šlo hned a bylo vše v pořádku. Ale ne každej má takový štěstí, ač by to bylo krásný. Já otěhotněla za třičtvrtě roku po potratu a bylo z toho zamlklé těhotenství, pak jsem otěhotněla opět po třičtvrtě roce a je to špatné do třetice. Tobě moc držím palce, ať to vyjde brzy a ať je to v pořádku (teda pokud to řešíš), ale buď na sebe laskavá a nepospíchej na sebe, já z toho období po prvním potratu vnímám jako velkou chybu to upnutí se na co nejrychlejší otěhotnění, byla jsem pak hodně zklamaná a ničemu to nepomohlo.

suzana001
autor
4. pro 2019

@vineta ahoj neznámá🙂
Asi je vyhledávám jen pro nějaké vnitřní uklidnění že se to nestalo jen mě a že je to bohužel celkem normální u prvního pokusu o miminko..
Člověk se snaží nepospíchat, ale bohužel asi fungují nějaké hormony a celkově člověk už byl naladěný že bude mít potomka.. tak pak to jde těžko z hlavy.. vzhledem k mému věku se tím prozatím nestresuji, ale samozřejmě teď ho chci co nejdřív ale stále si opakuji že až tělo bude připravené a bude nám přáno tak bude 🌸
Také ti přeji hodně sil a štěstí 😘

vineta
4. pro 2019

@suzana001 Měla jsem to stejně, ale když se potom nedařilo pár měsíců, tak mě spíš ty příběhy, že se povedlo první/druhý/třetí měsíc, stresovaly. Každé, které se to stalo, moc přeju, aby se to podařilo co nejdřív, je pravda, že to musí být na to zklamání nejlepší lék a sama jsem to tak cítila, že tím se prostě něco napraví. Příběhy s dobrým koncem je vždy třeba poslouchat a doufat, to jsem tím nechtěla nějak zpochybňovat 😉, a daleko častěji je potrat jen exces, který se podruhé neopakuje. Držím moc palce 😘!

eelliikk
4. pro 2019

@suzana001 já potratila v 7tt . Přišla jedna ms a povedlo se. Teď jsem v 18tt ;)