Samovolný potrat a následné těhotenství. Za jak dlouho jste otěhotněly?

suzana001
30. lis 2019

Ahoj holky.
Obracím se na ty, které zažily samovolný potrat v prvním trimestru.
Za jak dlouho jste pak znovu otěhotněly?
Děkuji za zkušenosti☺️

ckei
30. lis 2019

@suzana001 de facto hned 🙂

sobinka90
30. lis 2019

@suzana001 v srpnu potrat v pak cysty a zákaz otěhotnět a v prosinci se zdařilo , dnes má 9týdnů 🙂

barcachejn
30. lis 2019

Prvni tehotenstvi jsem potratila v 7tt,bylo to pro nas s manzelem velke sklamani tak jsme si rekli ze pockame pul roku mezitim jsme se vzali a jeli na svatebni cestu do Egypta,tam jsme si rekli ze to zase zkusime a s Egypta uz jsme prijeli 3 🙂)) takze vlastne zase hned napoprve 🙂 jsme ve 21tt a zatim v poradku 🙂 takze muzes otehotnet hned neni problem 🙂

alenqa
30. lis 2019

@suzana001 skoro hned,ani jsem nedodržela sestinedeli😁.při dalším jsem měla riziko předčasného porodu,takže cca od pátého měsíce jsem měla nařízeny klid a z toho dvakrát polezet v nemocnici.Ale teď jsou malýmu skoro dva a je úžasnej❤

dekubo
30. lis 2019

Sice jsem neměla samovolný potrat, ale zmlklé těhotenství s revizí, šestinedělí jsme dodrželi, chvíli trvalo než přišla menzes, a na druhý cyklus se povedlo... takže cca 2,5 měsíce po revizi. Teď je to rok od potratu a jsem 40.týden a prosím mimčo ať už vyleze ven 😊 přeju ať to jde taky tak i u vás

jituli84
30. lis 2019

Samovolný potrat v dubnu 7-8tt, krvacela jsem a špinila dlouho, když jsem přestala špinit, dostavila se hned pravidelná ms, v červnu zase těhule a jsem 29tt

petulapal
30. lis 2019

Taky jsem neměla samovolný potrat, ale zamlklé těhotenství s revizí v 11tt, to bylo na konci dubna a v srpnu jsme se vrátili z dovolené ve 3. Nyní 20tt

pro89
30. lis 2019

Asi to nechcete slyšet , ale potrat v nakonci května a do teď nic 😢 minuly měsíc biochemické těhotenství . Snad budete mít lepší zkušenost 🙂

zizulka2008
30. lis 2019

Take hned,uz mi dalsi MS neprisla 😊

zabkapetka
30. lis 2019

Ja mam taky zkušenost, ze dalsi těhotenství vyšlo hned. Samovolny potrat v 9tt 8.8. a otehotnela jsem v menstruacnim cyklu, ktery zacal 7.9., druhe těhotenství bylo bezproblemove a ted tu mam skoro 2,5 letou cacorku🙂drzim pesticky at si k vam miminko brzy najde cestu🙂

hermia
4. pro 2019

Samovolny potrat s naslednou revizi kvuli masivnimu krvaceni, po trech mesicich hned tehotna.
Ono u mojeho muze je to těžko, zatrepe trenkama a je to tam (3x na poprve)

vineta
4. pro 2019

Je to samozřejmě individuální, taky jsem po potratu vyhledávala příběhy, jak to pak šlo hned a bylo vše v pořádku. Ale ne každej má takový štěstí, ač by to bylo krásný. Já otěhotněla za třičtvrtě roku po potratu a bylo z toho zamlklé těhotenství, pak jsem otěhotněla opět po třičtvrtě roce a je to špatné do třetice. Tobě moc držím palce, ať to vyjde brzy a ať je to v pořádku (teda pokud to řešíš), ale buď na sebe laskavá a nepospíchej na sebe, já z toho období po prvním potratu vnímám jako velkou chybu to upnutí se na co nejrychlejší otěhotnění, byla jsem pak hodně zklamaná a ničemu to nepomohlo.

suzana001
autor
4. pro 2019

@vineta ahoj neznámá🙂
Asi je vyhledávám jen pro nějaké vnitřní uklidnění že se to nestalo jen mě a že je to bohužel celkem normální u prvního pokusu o miminko..
Člověk se snaží nepospíchat, ale bohužel asi fungují nějaké hormony a celkově člověk už byl naladěný že bude mít potomka.. tak pak to jde těžko z hlavy.. vzhledem k mému věku se tím prozatím nestresuji, ale samozřejmě teď ho chci co nejdřív ale stále si opakuji že až tělo bude připravené a bude nám přáno tak bude 🌸
Také ti přeji hodně sil a štěstí 😘

vineta
4. pro 2019

@suzana001 Měla jsem to stejně, ale když se potom nedařilo pár měsíců, tak mě spíš ty příběhy, že se povedlo první/druhý/třetí měsíc, stresovaly. Každé, které se to stalo, moc přeju, aby se to podařilo co nejdřív, je pravda, že to musí být na to zklamání nejlepší lék a sama jsem to tak cítila, že tím se prostě něco napraví. Příběhy s dobrým koncem je vždy třeba poslouchat a doufat, to jsem tím nechtěla nějak zpochybňovat 😉, a daleko častěji je potrat jen exces, který se podruhé neopakuje. Držím moc palce 😘!

eelliikk
4. pro 2019

@suzana001 já potratila v 7tt . Přišla jedna ms a povedlo se. Teď jsem v 18tt ;)

jednoducho_maria
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru