PMS po porodu. Máte to také tak?

xalla
1. kvě 2020

Ahoj holky až po druhém porodu se u mě začal objevovat asi PMS.. Týden před MS mám bolest břicha jsem nafoukla..silná bolest v krizi.. nechutenství.. únava.. o úzkostech a podrážděnost nemluvim🙄🙈🙈Před tím jsem to nikdy neměla.. Máte to některá taky tak před MS?

amazonkajanik
1. kvě 2020

@xalla bolest v kříži se mi po porodu zmírnila,mám ji jen v ten den. Jinak k tvým příznakům bych ještě přidala vyrazku na hrudi,chuť na sladké a tohle se mě drží měsíc co měsíc od 13let 😂

farka
1. kvě 2020

@xalla přesně, až po druhém porodu ☹ tento cyklus jsem pila kontryhelový čaj na srovnání cyklu a musím říct, že po dlouhé době na sobě žádné projevy PMS nepozoruji 🙂 snad to vydrží 😀

monaluza
1. kvě 2020

Ja mela asi od pul roku po prvnim porodu obdobi PMS jak svina 😉. Resenim bylo dalsi tehotenstvi, kdyz bylo malemu presne rok, pak uz pri dvou malickych detech nejak nebyl na tyhle veci cas ;-D.

areh
2. kvě 2020

Po prvním porodu to bylo hrozný. Teď doufám, že po druhém se to zlepší.

mangafan
2. črc 2020

@xalla U me se to objevilo taky az po druhem diteti a porad se to jen zhorsovalo. Pomohl mi strasne moc olej z pupalky - dva tydny pred menstruaci zacinam uzivat denne jednu lzici a mam pokoj. Je to teda hodne draha vec, takze to chce prvne odzkouset na nejakem malem mnozstvi. Litrovku jsem si troufla koupit az po dvou mesicich 🙂

crejzy
2. črc 2020

Taky na to trpím. Už před synem jsem byla před ms taková citlivka, ale tohle PMS je jiný level a hlavně jsou tam i ty fyzické příznaky ( nafouklé břicho, otoky, bolesti prsou, mastné vlasy, nespím atd). Řešení nemám, jen v tom nejsi určitě sama.