Pravidelné krvácení uprostřed cyklu

Ahoj 🙂 již asi 2-3 měsíc mám +-13 den cyklu krev na kalhotkách, spíše to zaznamenám po malé, když se utřu. V tomto cyklu je to ale více, až jsem si musela vzít intimku. Tak dva cykly zpátky jsem si říkala, že to bude asi ovulace, ten minulý jsem si taky říkala, ale za pár dní později jsem se probudila jako bych to měla dostat a měla jsem typické příznaky ovu(bolesti v podbříšku, chuť na sex, menší nevolnost,..) I app mi to vypočítala, že ten den mám opravdu ovulaci, tak si říkám co to krvácení může být. Plodné dny mi taky ještě nezačínají. Cyklus mám +-33(někdy i 39). Uvažuji zda jít k doktorovi, ale nechci chodit zbytečně, aby si nemyslel, že jsem hypochondr. Nemáte někdo s tímhle zkušenost? 🙂

lusili1
8. čer 2016

ahoj, občas zažívám úplně to samé..a tento cyklus také..mám cca 4 dny po menstruaci, cyklus 28 dní a je mi blbě, špiním...taky to přisuzuji ovulaci..já byla před měsícem na gyndě na kotrole a vše mám v pořádku..krom toho že mi zjistili PCOS....takže fakt nevím jestli to teda souvisí s tou ovulací!

brussali
20. led 2017

Ahoj,
@jablickova_holcicka
@lusili1
ráda bych se zeptala, jak jste dopadly, respektive zda krvácení/špinění něco znamenalo a co? Nebo to byla ta ovulace?
Poslední tři měsíce se mi děje totéž (krvácení jeden den, pak špinění cca každý druhý den až do ms). Díky za odpověď.

jablickova_holcicka
autor
21. led 2017

Byla jsem na preventivce a řekla jsem to doktorovi a ten, že je to ovulace. Ted to uz ale nemám. Asi 2cykly a před kontrolou na začátku prosince jsem to taky obcas neměla 😕 těžko rict, zda ovulaci ted mam nebo ne. Delam si testy a jednou mi vyšla jasná druhá čárka, ale ne stejně tmavá nebo tmavší jak ta kontrolní

brussali
21. led 2017

@jablickova_holcicka
No, ja zatím zkoušela jen pár ovu testů a zatím nic. Nevím, zda v měsících se spinenim ovu mám nebo naopak nemám. Budu jich muset zkusit víc. Ale když ta druhá carka je svetlejsi nez kontrolni, podle letaku je to pak negativni vysledek, ne?

lusili1
23. led 2017

jájdu zítra k doktorovi, tak uvidíme..u mne to na ovulaci nevypadá tu mívám později..tak dám vědět!