Problémy s MS. Stalo se také někomu?

mermaids
8. kvě 2021

Ahoj jdu na Vás s dotazem ohledně menstruace již cca 4 měsíce se léčím s nepravidelnosti cyklu a poslední dva měsíce i s anovulacnimi cykly. Beru Duphaston na srovnání a Clostylbegyt na ovulaci poslední dva měsíce přičemž první měsíc bez efektu 1 tableta denně a a druhý měsíc již 2 tablety a ovulace proběhla dle testů i gynekologa. Takže jsme se snažily o mimčo. Avšak nastal problém že jsem dobrala duphaston a MS mi vždy přišla do tří dnů a teď najednou nic. Dnes je to pátý den a jen sen tam zašpiním (tmavá krev) a sem tam nějaká lehká bolest břicha ale jinak nic 🥺🥺, dělala jsem si testy cca tři dny zpět a dnes ráno a nic tak nvm co dělat jelikož clostylbegyt mám brát znova třetí den MS ale když skoro není tak nvm co dál. Stalo se to taky někomu ?

klokanka31
8. kvě 2021

@mermaids Já brala dupíka několik let, a pak se stalo že ani po něm jsem ms neměla...

lennus
8. kvě 2021

@mermaids Můžu doporučit naturopatku, kdybys chtěla

mermaids
autor
8. kvě 2021

@klokanka31 aha ale jak pak mám brát ten clostylbegyt?

klokanka31
8. kvě 2021

@mermaids To nevím, já ho pak už brát nesměla, ten se prý narozdíl od dupíku nesmí brát dlouhodobě 🤔

mermaids
autor
9. kvě 2021

@klokanka31 tohle by bylo jakoby potřetí a doktorka řekla že normálně můžu tak já nvm 😭 ale spíš se bojím jakoby jestli není něco špatně nebo třeba nejsem v tom a to se pak brát nesmí

klokanka31
9. kvě 2021

@mermaids Tak zkus udělat test...to jestli by to bylo potřetí tak to je v pořádku, já to brala víc než rok 🙂