Ovulace proběhla?

mermaids
25. kvě 2021

ahoj mám dotaz ohledně ovulace. Již tři měsíce se léčím duphastonem a clostilbegytem (první měsíc 1x denně a další měsíc 2xdenně) První měsíc ovulace neproběhla druhý měsíc 15DC proběhla ale nezdařilo se. Tenhle měsíc si nejsem jistá jestli proběhla dnes? viz foto 19DC . Jde o to že od zítra mám brát duphaston a nechci ovulaci zastavit tak nevím co mám dělat. Doktorka tam je až ve čtvrtek tak nvm jestli radši počkat ?

mermaids
autor
25. kvě 2021
kikika87
25. kvě 2021

@mermaids Podle mě ten 19.den je to pozitivní 👍 takže duphaston můžeš zítra začít brát si myslím. Taky jsem začala uzivat clostylbegit a první cyklus sem neměla ovulaci. Teď uvažuji jestli to vůbec budu dál brát. Jak ti po tom bylo ? Pak mám od 16DC proveru a MS mi stejně přišla až týden po dobrani🤔 vůbec mě ty léky nebaví 😐

mermaids
autor
25. kvě 2021

jn já měla problémy celkově že jsem MS vůbec neměla a chodila jen na vyvolávačky a pak jsem změnila doktorku která to teprve začala řešit. Takže první měsíc nic ale pak už teda jo ..... jinak co se týče užívání tak první měsíc asi náladovost, druhý jsem měla šílené návaly horka a bolest břicha v období ovulace a teďkon ten třetí měsíc skoro nic. Proveru jsem brala dříve a rozešla jsem se kvůli ní s partnerem byla sem k nevydržení takže tu už brát nikdy nechci :D (ted už jsme zase spolu)

kikika87
25. kvě 2021

@mermaids Ja s MS zase takové problémy nemám, akorát ji nemám poslední rok úplně pravidelnou a to se doktorce nelíbí. Naštěstí provera se mnou nic nedělá. Ale po clostylu mi bylo hrozně, šílený nálady. A přijde mi, že po tom pribiram a to mě štve hodně. Nevšimla sis taky ? Ha ha, tak hlavně, že vás provera nerozdelila navždy 😁

mermaids
autor
25. kvě 2021

@kikika87 hele co se týče nálady tak asi jen to že se mi chtělo často brečet to je fakt u smutnyho filmu atd 😁 a celkově situaci že to nejde tak jak má atd ale jinak nic extra. Co se týče váhy tak to nemůžu soudit od nového roku se snažím jíst lépe a cvičím takze spíš šla váha dolů

kikika87
31. kvě 2021

@mermaids Jo tak tu ubrecenou náladu sem měla taky. Tak jak ses na tom ? Třeba to tento měsíc klaplo👍🍀

mermaids
autor
5. čer 2021

@kikika87 ahoj dnes je to dejme tomu tak 13 den po ovu a test včera i dnes negativní tak ještě uvidíme....ofiko má MS přijít zítra tak uvidím co ukáže test.... Je to trochu na nervy no....přítel už má depku že bude muset na vyšetření 😞 protože doktorka na kontrole řekla že pokud se nepovede tak jdeme do centra 😢

kikika87
5. čer 2021

@mermaids A to už si dobrala clostyl třetí cyklus? Já první cyklus bez ovulace, teď jsem 13DC a čekám zda přijde konečně. A pak me ceka ještě jeden měsíc. My v centru byli před prvním ditetem. Dá se to, víc vas proklepnou a uvidíte, pro co se sami rozhodnete.

mermaids
autor
6. čer 2021

@kikika87 Jj třetí cyklus první bez ovu druhý byla ovulace a teď třetí měsíc byla ovulace opožděná no .... Tak uvidíme dnes TT negativní

mermaids
autor
6. čer 2021

@kikika87 no partner se spíš bojí no.... Já už jsem nějak smířená

kikika87
6. čer 2021

@mermaids To už by asi bylo vidět kdyby se to povedlo, ale často se to povede až po dobrani těch léků. Ono to působí i další cykly. A čeho se bojí? Já jsem 14DC a zatím ovulace nikde 🤷‍♀️

mermaids
autor
7. čer 2021

@kikika87 nvm no dnes ráno zase nic ale MS taky nic .... Já teď nic neberu doktorka řekla že buď se povede nebo ne a nic mi dávat už nechce ať prej to pak nastaví v tom centru , počkám do čtvrtka a uvidíme no

mermaids
autor
7. čer 2021

@kikika87 no on je dost stydlivej a nechce na spermiogram 🤣

kikika87
7. čer 2021

@mermaids Myslím to tak, že když si ten clostyl dostala třetí cyklus a dál uz to nebereš tak ty prášky ale působí i na další cykly. Takže se to klidně může povést další měsíc. Na Mě to očividně taky nepůsobí, 15den a nic. Nechápu to.
Manžel se taky bal a pak už tam chodil jak do krámu pro housky😂

mermaids
autor
7. čer 2021

@kikika87 aha 🤣🤣🤣🤣 ok vzkažu to takhle doma 😁 uvidíme no ve čtvrtek kdyžtak budu volat na gyndu no

kikika87
7. čer 2021

@mermaids Moje doktorka ordinuje taky jen ve čtvrtek asi 4 hodiny. Dost těžký trefit se s ovulaci na kontrolu. Přemýšlím ovšem nad změnou...

kikika87
7. čer 2021

@mermaids Jasný, tam je každýmu fuk co tam v ty komurce bude dělat 😂

mermaids
autor
7. čer 2021

@kikika87 to ta moje naštěstí jakoby 8 hodin a kdykoliv byl problém nebo tak vezme i navíc.....no na kontroly ovulace jsem pak chodila do stejné ambulance ale k jiným doktorům 🤣 je to složité .... Jn tak on se postupně smiřuje 😁 bude muset