Sex v šestinedělí. Je vhodný nebo ne?

melownek
24. bře 2020

Ahoj holky chci se zeptat jsem 2 týdny po porodu a s přítelem už máme chuť na sex je to vhodný nebo ne

pajamo
24. bře 2020

Ne. Je to šestinedělí, tedy 6 týdnů než se ti zahojí po porodu.

theuska29
24. bře 2020

To je na vašem zvážení. Ale riskujete, že lehce chytnete zánět dělohy, vaječníků.

jjasmina
24. bře 2020

obdivuju, já si dva týdny po porodu ještě nemohla pořádně sednout a necítím se na to ani po 5 týdnech😀

katinka24
24. bře 2020

Záleží, jak se každý cítí, ale jak je psáno v předešlém příspěvku, tak z nějakého důvodu těch 6 týdnu je. I když nejsem zdárným příkladem, sex jsem mela po 4 týdnech, ale šla jsem císařským řezem.

adinka19
24. bře 2020

@melownek Ja mela chut na sex uz v porodnici 🙂, ale mela jsem pouze dva stehy a ze salu odchazela po svych 🙂. Sestinedeli jsme nedodrzeli, ale asi jen o tyden 🙂.

verionka
24. bře 2020

My jsme sestinedeli nedodrzeli, ale já se celkově po obou porodech cítila dobře. Jeden tedy s nastrihem a druhý se dvěma malými stehy, ale týden po obou jsem uz chodila dlouhé kilometry s kočárkem po lese a normálně fungovala, takže nic nebránilo, až na to riziko případného zánětu...

ai30
24. bře 2020

@melownek Ne, vydrzte to.

fandysek_1
24. bře 2020

@melownek vhodný nebo ne je na vás, ale doporučuju se dobře chránit. My máme druhé dítě z jediného sexu po šestinedelí.

amazonkajanik
24. bře 2020

@jjasmina taky jsem to tak měla a poprvé to bolelo skoro jako to úplně poprvé 😂

mzacikova
24. bře 2020

Já jsem to nevydržela asi měsíc po porodu. Byla jsem ale po císaři. Jinak bych počkala normálně do konce šestinedělí. Tělo se mi celý ten měsíc čistilo

jjasmina
24. bře 2020

@amazonkajanik Tak to se mám na co těšit 😀

amazonkajanik
24. bře 2020

@jjasmina třeba to budeš mít jinak 😉 on je taky ten můj od přírody ...ehm 😂😂😂

majina89
24. bře 2020

@melownek tak jestli se na to cítíš... ale pouzivala bych kondom, bala bych se infekce.. Já jsem mela brutální siti, nemohla jsem sedět min.6 týdnů a mela jsem opravdu 6 týdnů Hodně silne ocistky.

elesse
24. bře 2020

My jsme nedodrzeli, ale musim rict, ze po 4 tydnech to jeste nebyl dobry napad, a to jsem nemela zadna poraneni. Po 5 tydnech uz lepsi, ale porad je citit, ze se telo dava do poradku a je potreba jit na to opatrne

blondynka400
24. bře 2020

@melownek záleží jak se cítíš a jak se tělo rychle čistí. 2 týdny mi přijdou fakt málo, 6 zase zbytečně moc, když je vše ok. Já to měla vždy mezi 4-5 týdnem a žádný problém a to jsme měla vždy nástřih+ nějaké další zranění

astyna88
25. bře 2020

Pokud uz nekrvacis,mate ochranu,zkuste to...ono sama pak poznas,zda to vubec das 😀😀

olsett
25. bře 2020

určitě ale použijte kondom!! JInak riskuješ infekci

drep
25. bře 2020

My vydrželi 4 týdny a naprosto v pohodě, ale já už po týdnu nevěděla, že jsem rodila.

ellisza
25. bře 2020

Zkuste to raději vydržet. O to více se pak na sebe budete těšit 🙂