Už to neovládám (snad porucha příjmu potravy?)

hadiustknuti
1. bře 2017

Už to neovládám !

Doma jsme měli dost problémů..ale o to teď nejde. Nejsem spokojená se svou váhou a při tom jsem už údajně pod normou. Chodím i schválně zvracet. Ale musím !! Nechci na žádný ozdravný pobyt nebo k nějakému psychologovi protože by se mi snažili "pomoct" a byla bych hned tlustá..A rodině to samozřejmě taky říct nemůžu ani přátelům. Spíše se bojím že to, že jím max. 3× denně, ztrácím a cvičím co nejvíc to jde, tak že to nebude stačit....jak by jste mi poradili. Chci vaše názory..prosím.
Ps: mám i strach kvůli tomu že jsem přestala mít měsíčky..

nafuka
2. bře 2017

@pe.martina je to mladá holčina 13 letá, tak trocha pochopení by neškodila.Máš snad taky děti a tohle kuřátko má všechno před sebou.

hadiustknuti
autor
2. bře 2017

@nafuka kousek banánu..

nafuka
2. bře 2017

@hadiustknuti musíš jíst, jsi ještě ve vývinu.aspoň bílý jogurt z toho neztloustneš.Kolik vážíš a měříš.

hadiustknuti
autor
2. bře 2017

@nafuka
Promiňte..ale tohle tu zveřejňovat nechci

nafuka
2. bře 2017

@hadiustknuti chápu, nemusíš.chtěla jsem mít jen představu jak vypadáš. existuje tu vnitřní pošta, tam si to přečtu jenom já a nikdo jiný.A co prarodiče, máte spolu lepší vztahy?Jak ti pomoct,beruško?

hadiustknuti
autor
2. bře 2017

@nafuka jedni prarodiče mrtvý.. druzí upřednostňují svá další vnoučata...prostě nikdo tu není. Nikdo blízký komu bych se mohla svěřit. Zvážila jsem všechny možnosti

nafuka
2. bře 2017

@hadiustknuti to je smutný.posílám ti aspoň virtuální mateřské objetí.Určitě bydlíš někde na druhém konci republiky.

hadiustknuti
autor
2. bře 2017

@nafuka už jsem se s tím nějak smířila....jinak jak už jsem do jedné odpovědi psala..vyděsilo mě pouze časté vypadavani vlasů a vymizení menstruace..

nafuka
2. bře 2017

@hadiustknuti to není žádná sranda,potřebuješ skutečnou pomoc.ne jen tu virtuální tady.

hadiustknuti
autor
2. bře 2017

@nafuka ano..vím.

nafuka
2. bře 2017

@hadiustknuti taky se ti můžou kazit zuby a lámat nehty.

hadiustknuti
autor
2. bře 2017

@nafuka nechty se mi teď dost lámou a rozdvojuji

sarkar
2. bře 2017

@nafuka nějak to nechápu, proč sem píšeš, když nechceš pomoct? Je to velmi jednoduchý, buď začneš jíst, nebo umřeš. Asi máš nějaký blok v hlavě, velmi často je to právě kvůli rodičům a něčemu, co dělají nebo nedělají, v tomhle věku ale bojovat s nějakými traumaty a bloky sama není vůbec snadné a řekla bych, že skoro i nemožné. Když se dál budeš snažit o hrdinství, tak je dost pravděpodobné, že se toho vysněného života nedočkáš.
Děvče, život není o špekách a dietách...a je to to nejcennější, co máš, tak s tím nehazarduj.
Sorry za upřímnost, ale myslím, že pokud skutečně existuješ (a nejedná se zase o další falešný profil), tak máš kolem sebe už teď dost lidí, kteří jsou na Tebe mírní a stejně je to houby platné.
Každpopádně Ti držím palce, abys to zvládla překonat 🙂

nafuka
2. bře 2017

@sarkar proč to píšeš mě, já nejsem autorka.

hadiustknuti
autor
2. bře 2017

@sarkar hele...trošku nemůžu souhlasit. Jistě..mám kolem sebe pár lidí co se se mnou baví normálně.ovšem svěřit se jim nemůžu a ani by mi nepomohli..jinak cením si že jste mi zdelila svůj názor. Vážím si toho

nafuka
2. bře 2017

@hadiustknuti mě ani nenapadlo že bys nebyla skutečná.Jsi učebnicový případ anorexie.Z takových věcí se sranda nedělá,tak doufám že nejde o vtip.

lv
2. bře 2017

Co tvůj dětský lékař? Pokud se svěříš jemu, navede tě k léčbě.. ono to bez součinnosti rodičů nepůjde, ale to by mohl být 1.krok.
Ten příběh, co jsem psala se táhl 15let a opravdu bys přišla o vše, co k věku patří, kluky, lítání venku, studium, pak práci, možnost mít děti...

hadiustknuti
autor
2. bře 2017

@lv měla bych teď někdy jít na preventivní prohlídku..ovšem to už se raději svěřím svému psychologovi..stále se ale musím rozhodovat jestli to vůbec říct

hadiustknuti
autor
2. bře 2017

@nafuka opravdu to vtip není

nafuka
2. bře 2017

@hadiustknuti a s kým k němu chodíš? sama nebo tě někdo doprovází? Určitě se mu svěř, vždyť to musí poznat na tobě.

hadiustknuti
autor
2. bře 2017

@nafuka jdu tam s mámou..s kterou nemá cenu se bavit.. protože když už, tak si musím sama kupovat i jídlo..doma ví jak jim, ale nezajímá je to

nafuka
2. bře 2017

@hadiustknuti vždyť jsi nezletilá a ona má na tebe vyživovací povinnost.kde bereš peníze? to snad není ani pravda.

hadiustknuti
autor
2. bře 2017

@nafuka teď jsem dostala nějaké peníze od dědy a babičky za vysvědčení..akorát jste to špatně pochopila..je to hlavně tím že já to blbě napsala..k mámě nemůžu protože..dlouhý příběh. Ale bydlím u táty který měl teď mozkovou a je v nemocnici. A jeho žena..tak ta mi zakazuje si brát některé jídlo..A jiný si musím kupovat

biedronka10
2. bře 2017

Ahoj holcino, necetla jsem komentare ostatnich, ale mozna by sis mela precist twn muj. Bylo mi 16 let, byla jsem silne pistavy a ve skole mela velkou sikanu, sikanovalo me 5 mladsich kluku a pak nekolik holek v me tride. Kdyz jsem dosla domu ze skoly, bylo dusno zase doma, protoze vztah s mou mamou byl velice komplikovany. Rikala jsem si, to bude tloustkou, musim trochu zhubnout. Mela jsem par kilo navic ale v podstate telo rostlo a zacalo samo hubnout. Ale ja si nedala rict. Propadala jsem depresi, mela vycitky svedomi. Zdravou stravou to zaclo, pocitanim vahy to pokracovalo a blitim se to rozjelo naplno. Mesicky jsem ani nedostala, protoze geneticky jsem je mela mit dele jako mamka, no neprisly mi samovolne nikdy, znicila jsem si vyvoj. Jak jsem hubla, blba jsem, cvicila a nezajimalo me nic jineho. Bylo jaro a rodice si zacali vsimat ze mi rostou po tele velke chlupy...bylo teplo a ja byla ve svetru a skryvala telo chlupate jak opice, vaha sla strasne dolu do te chvile, nez si toho vsichni vsimli. Musela jsem z kuzi na trh...sok a prijeti ze strany rodicu byl na zacatku tezky. Ale pak se rozjelo martyrium, lekari, endokrinolog, psycholog. Doma do me rvali jidlo nasilim...to taky nejde. Byla jsem uz tak strasne hubena, ze me opustili i posledni kamaradi. Zustala jsem sama se svou nemoci jmenem mentalni anorexie. Ty hlasy v hlave jsem mela taky a pokazde vycitku, co zase muzu a nesmim snist. pak si me zavolala stranou psycholozka a rekla mi vetu. Pamatuj ze vahou nikdy zadny problem nevyresis, blazen nejsi a uz vubec ne takovy, aby jsi zahodila vlastni zivot a nechtela ho naplno zit. Pak me vzala pres nemocnicni oddeleni, kde holky tveho veku lezely jako mrtvolky s hadickama, jine se opiraly o sloupy, aby se udrzeli na nohach..doktorka mi drsny zpusobem ukazala, jak ve skutecnosti konci to stesti a radost z extremne male vahy a pocitu krasy, ktera je falesna. Rekla mi, ze neni problem si me tam nechat, koukala tam ze vsech oci jen smrt. Sesypala jsem se a rozbrecela...protoze takovy sok jsem prave potrebovala abych si uvedomila, ze mam problem a ze ho musim resit. Zatla jsem zuby, soustredila se na neco jineho, nadsena ze jsem se dostala na stredni skolu, jsem se venovala skole. Do roka jsem se z toho dostala, ale patrim mezi tech par holek a zen, ktere to stesti mely, jine pomalu umiraji. Toto je demon a je to hlavne psychicky problem. Dnes o par let jsem stastna, mam vyborneho partnera a vis co..jsem spokojena zena silnejsi postavy a za nic na svete bych uz do toho nechtela padnout. Rozmysli si to dobre, rodice jspu za tebe zodpovedni, ale ty ten zivot budes zit cely zivot a rozmysli si, jestli chces to peklo, nebo zit zivot naplno. Neni to o vaze ani postave. Hodne stesti

hadiustknuti
autor
2. bře 2017

@nafuka ovšem i když táta byl doma..když koupili něco..snědli to oni

biedronka10
2. bře 2017

Pokud si budes chtit obcas napsat soukrome, nevahej, nemas se ceho bat

nafuka
2. bře 2017

@hadiustknuti a co ti zakazuje?musíš jíst,jsi ještě ve vývinu.Chodíš třeba do školní jídelny?co budeš večeřet?

hadiustknuti
autor
2. bře 2017

@biedronka10 páni..silný příběh. Ovšem..nemyslím že bych na tom byla tak špatně..prostě chci jen ještě něco zhodit. Nemůžu si pomoct..jen něco málo.

nafuka
Autor odpověď smazal
Zobraz
nafuka
2. bře 2017

takhle to začíná jen trochu zhubnout,neblbni nebo na to dojedeš!!!