Vyrážka na penisu u stálého partnera. Co to může být a jak léčit?

terezzka96
28. črc 2019

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat. S přítelem jsme spolu rok a půl, první půl rok byl v našem sexuálním životě v pořádku, ale po půl roce se mu začala objevovat vyrážka na penisu, já měla někdy kvasinky, ale ty jsem vyléčila. Partner ale má problémy pořád, jen se mě tam dole penisem dotkl a hned měl červené fleky. Nevíte co to může být? U lékaře mi řekli kvasinky i jemu dali mastičku framikoin ten vyléčil jen vridky, ale ne fleky. Teď dostal masticku myfungar ten mu ty fleky vyléčil, ale stále se to vrací. Nevíte co to může být? Jak a u koho to léčit? Děkuji

kiki1912
28. črc 2019

@terezzka96 měla sem teď plíseň mykotickeho rázu ze špitálu nutno říct že sem těhotná a má doktorka my dala Dafnegin globule na zavedení večer a partner si měl víš co mazat taky dafneginem ale krémem šest dní před spaním a pomohlo to. Tam je důležité prelecit zároveň oba tím stejným typem léku jaký byl podán Tobě. Případně ať zkusí zajít na kožní a pokud by se na kožní styděl tak ať zkusí zajít ke kterémukoliv pánskému lékaři který ho vyšetří případně udělá stěry. Takhle si to můžete pinkat mezi sebou

kiki1912
28. črc 2019

@terezzka96 a pánský lékař by mu taky pak doporučil léčbu

terezzka96
autor
29. črc 2019

@kiki1912 Aha, takže ke kterému lékaři máme jít společně aby nám napsali ty stejné léky? Děkuji

vitezove
29. črc 2019

Přesně tak, předáváte si to pořád mezi sebou. On musí sám dojít k lékaři, třeba ke kožnímu. Ty si vyleč svoje u gynekoložky, on zase u kožní, u praktické atp. a musíte ctít sexuální abstinenci dokud nebudete oba naprosto ok.

kiki1912
30. črc 2019

@terezzka96 mě ten dafnegin pro oba napsala má gynekoložka. A pomohl takže si zajdi ke své gynekoložce a řekni že chceš prelecit oba ať Ti napíše něco pro oba. Důležitá je sexualni abstinence pro oba během léčení

terezzka96
autor
30. črc 2019

@kiki1912 Dobře, děkuji. Určitě si zajdu na gynekologii, přítel už se objednal na kožní, tak snad bude vše v pořádku.

kiki1912
30. črc 2019

@terezzka96 pokud ani na kožním nepomůžou partnerovi a nepomůžou ani ty čípky a mast tak pak už jen teda ten pánský lékař a stěry

terezzka96
autor
30. črc 2019

@kiki1912 Partner nejdřív dostal mastičku framikoin a ta mu zabrala jen na chvíli, potom dostal mastičku na plíseň, ta mu zabírá dá se říct hned. Já jsem sama cítila kvasinky a po dobrání čípku už necítím příznaky, ale partnerovi se to dal vrací, já necítím žádný problémy, tak snad mu pomohou.

kittyy17
30. črc 2019

@terezzka96 zkus vaginální laktobacily na úpravu mikroflory, a týden počkejte s nechráněným sexem...
edit: nejdřív oba přeléčit kvasinky, potom ty laktobacily pro tebe

terezzka96
autor
30. črc 2019

@kittyy17 Tak to zkusím, děkuji za radu a pak už by se to nemělo vrátit?

kittyy17
30. črc 2019

@terezzka96 kvasinky se můžou vrátit kdykoliv. Já když cítím svědění, dám si jednu tobolku laktobacilů, a je to zase dobrý...

terezzka96
autor
31. črc 2019

@kittyy17 A co přítel? Tomu by se to ale zase taky vrátilo?

kiki1912
31. črc 2019

@terezzka96 tomu se to vrátí pokaždé když Ty budeš mít kvasinky nebo mykozy a budete spolu spát a nebudete se léčit

kittyy17
1. srp 2019

@terezzka96 přítel to chytá od tebe, jinak to dostat nemůže