Vzala jsem si tabletku HA v jiný den, než kterým byla označena

crochetka1
15. říj 2018

Vzala jsem dnes HA od konce. Místo po jsem vzala konec utery? Co teď?

vitezove
15. říj 2018

Tak jsem si schválně našla příbalový leták. Bereš to normálně 21 a pak 7 dní pauza, že? Je jedno jakej den začneš. Je to tam jen pro kontrolu, aby sis třeba v pátek mohla říct "jééé zapomněla jsem prášek ve čtvrtek". Jinak je to úplně jedno. Normálně to dober.

mimi1004
15. říj 2018

Přesně jak píše vitezove, nic se nestalo, zítra si vezmeš tabletku s označením po. Dny tam jsou jen pro tvou orientaci.

mavanka
15. říj 2018

zítra vezmeš pondělí a je to vyřešené 🙂 fakt je to jedno, všechny pilulky jsou stejné...

kittyy17
15. říj 2018

Nic, zítra si vezmeš normálně úterý, aby se ti to nepletlo, a poslední tabletu si vezmeš tu co zbyde 😉 neboj, všechny jsou stejné, je to jedno

crochetka1
autor
15. říj 2018

@kittyy17 normálně mám placebo efekt, mám pocit, že mě bolí břicho 🙂 takže během braní HA nemám ani ovulaci? (beru po 4 letech)

kittyy17
Autor odpověď smazal
Zobraz
crochetka1
autor
15. říj 2018

Určite?

kittyy17
15. říj 2018

@crochetka1 uklidni se, tyhle jsem kdysi brala několik let, většinou s několika hodinovým zpožděním. Je jedno z kterého konce začneš, všechny jsou stejné. Ty dny tam jsou napsané jenom proto, abys nemusela složité počítat, jestli sis včera vzala...

kittyy17
15. říj 2018

@crochetka1 teď koukám na tu fotku, zítra si vem tabletku úterý, a poslední den tu co tam zbyde. Je to fakt jedno, hlavně nevynechat

vitezove
15. říj 2018

@crochetka1 😀 ty si roztomilá. Asi si předtím brala takovou tu jak se bere i v době pauzy ne? Že tam je jen cukr. Neboj se ničeho, dnes už se vůbec nedělají a nedávají takové ty co mají různý poměr hormonů. Všechny jsou stejné. Opravdu, na 100% . Navíc to píšou normálně i v tom příbalovém letáku. Takže klid. Ovulaci nemáš. HA funguje tak, že si vlastně tělo myslí, že je v tom. Takže neovuluje, nemůže otěhotnět atp. To že tě bolí břicho je nejspíš jen ze stresu.

crochetka1
autor
15. říj 2018

Holky moc děkuji, takže nemám trapčit a volat zítra na gyndu?

vitezove
15. říj 2018

@crochetka1 ne proboha 😀D. Nikam nevolej. Jen klid ;)

sasui1
15. říj 2018

@vitezove ja teda mam takocou kde je ruzny pomer hormonu...😉 Dostala jsem je ted po 7 letech nicnebrani a cucela na to jako puk 🤣

vitezove
15. říj 2018

@sasui1 no ale tyto to nejsou. Vždyť je tam fotka s popiskem. Našla jsem si které to jsou 🙂. Ty s různým poměrem se už moc nedávají. Ale asi byl důvod proč zrovna tobě je dali.

merope
15. říj 2018

Pokud u toho máš dny v týdnu, ani jiné než stejné být nemůžou - každé začíná menstruace jiný den, berou se od jiného dne - takže musí být stejné.

sasui1
15. říj 2018

@vitezove byla to reakce na tvoje "dnes uz se vubec nedelaji a nedavaji" 😉 o tom jestli jsou ty z fotky stejne nebo ne jsem nepolemizovala 🙂