Je možné těhotenství potom, co jsem si do pár hodin vzala pilulku?

zmatkarka93
27. srp 2019

Zdravým, s partnerem jsem měla nechráněný styk. Hned jsem se vykoupala a cca za 5 hodin si vzala pilulku. Předtím jsem ji dlouho nebrala. Jen možné že jsem těhotná když ji teď pravidělně beru? Z obav jsem se objednala k doktorovi.

agneska7
27. srp 2019

A co znamená dlouho nebrala . Dva dny , týden , měsíc ?

mimi1004
27. srp 2019

Jakou pilulku? Pokud myslíš antikoncepční, tak ano, můžeš být těhotná, antikoncepce se musí brát pravidelně a ne jako lentilky. A pokud myslíš pilulku po, tak bys měla být v klidu. V každém případě nejdříve mysli na ochranu a pak lez s někým do postele.

jessical
27. srp 2019

@zmatkarka93 Nechci nikoho strašit, ale pokud myslíš pilulku tzv. PO, tak tu jsem si taky vzala hned za pár hodin a teď mi tu běhá dvouletý syn 😀 podotýkám, že to byl můj první nechráněný styk v životě a hned se stalo..

vitezove
27. srp 2019

Já mám pocit, že asi nemyslíš pilulku po.... ale jen antikoncepci. Tam je naprosto jedno, že sis jí vzala 5 hodin po. I kdyby sis jí vzala 5 vteřin po. Ta už nic nezmůže. Takže ano, můžeš být těhotná. Máš pravidelnou ms?? Nevíš jaký den cyklu jste se milovali?

zmatkarka93
autor
27. srp 2019

@vitezove 5 dní poté

zmatkarka93
autor
27. srp 2019

no, stejně jdu k doktorovi. Tak uvidím co mi řekne.

vitezove
27. srp 2019

@zmatkarka93 5 dní po čem? Po ms? No tak to bys klidně otěhotnět mohla. A doktor ti nic neřekne. Těhotenství se dá na ultrazvuku zjistit až tak v době kdy meškáš ms nebo později. Ale v den ms by se na testu vidělo, jestli bude pozitivní nebo ne.

zmatkarka93
autor
27. srp 2019

právě že mám ms dost nepravidelný, pokaždé jinak.

makronka222
28. srp 2019

Tak si udelej za 14 dni test, kdyz to mas nepravidelny, to uz by tam neco mohlo byt

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru