Zdravím budoucí maminky! Můžu otěhotnět?

snazilkaaam
7. čer 2020

Mám na Vás prosbu ,můžu otěhotnět,když mi MS skončila 4.6 a HM jsem začala brát 5.6 .
Poslední pilulku jsem si vzala 6.6 cca v 21:00.
Ten večer jsme meli s partnerem styk .Poté hned ráno.(7.6) a dnes (7.6) jsme měli další dva styky v cca dvou hodinové pauze.
Kdyz posledni dva styky jsem si podlozila zadek polstářem a snažila jsem se mít nohy nahoře.
Všem děkuji za odpovědí!

mimco
7. čer 2020

@snazilkaaam ty kráso, tyhle údaje bych si musela hodit do tabulky, abych se v tom vyznala.....
A nebo možná lépe, pořídit si křišťálovou kouli.
Těžko říct, ano nebo ne....
Poslední dobou mám pocit, že se tady ptají náctileté holky a ne dospělé ženy, u kterých se předpokládá, že by mohly vědět, jak funguje ženské tělo, resp., jak funguje to jejich....

amazonkajanik
7. čer 2020

@snazilkaaam jak už padlo,to ti nikdo nepotvrdí. My se snažili 6let. Babske rady,bachovy kapky,často,nebo nechat uzrat...
Až jsem jednou dostala duphaston a za dva měsíce byly //

snazilkaaam
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
snazilkaaam
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
mimco
8. čer 2020

@snazilkaaam ale co chcete poradit? Tohle je učivo zš, pokud si dobře vzpomínám, navíc, každá žena je originál, tzn. jejich těla fungují různě. Pokud je vám 16/17, dobrá, ještě bych to pochopila, ale jestli je vám 20+, asi by jste trochu potuchy o rozmnožování člověka mít mohla.
Tohle není o rýpání, jen chci naznačit, jak hloupě ten dotaz zní, pokud je o dospělé ženy, je to tady dnes a denně, prostě tyhle dotazy bijou do očí.
Já bych zašla na svou gyndu a nechala si to vše od dr. vysvětlit, udělá vám utz a názorně vám vysvětlí kdy a jak probíhá ovulace.

lenickamimi
8. čer 2020

@snazilkaaam tady je to normální, napadat a urážet lidi je tu na denním pořádku. Jinak, o pilulkach nic moc nevím, nikdy jsem nic nebrala, teď spíš druhý cyklus beru Duphaston a gynex díky tomu mi aspoň naskočil cyklus zpět, jinak jsem MS dvakrát po sobě nedostala, je to těžký když se snaží člověk už delší dobu a pořád se nedaří 🙄. Tak přeji hodně štěstí ať se dočkáš 🍀🍀

snazilkaaam
autor
8. čer 2020

@lenickamimi Děkuji Vám moc za odpověď a za názor!
Ať se daří❤️

lenickamimi
8. čer 2020

@snazilkaaam děkuji pěkně, chci se zeptat, vy se snažíte jak dlouho?

snazilkaaam
autor
8. čer 2020

@lenickamimi S přítelem se snažíme už po druhé.
Poprvé jsme se intenzivně snažili cca 4 měsíce.Už jsem byla ze všeho unavená .Ten neustálí stres když si jdete dělat test a pořád vychází negativní.
Teď jsme se rozhodli to zkusit znovu .A tak jsem se rozhodla ,že bych se zkusila zeptat tady .Čekala jsem že práve tyto ženy budou rozumné s chtíčem poradit druhým,tak jsem byla celkem zaskočená.Takže jsem ráda,když se najde někdo kdo rád poradí a podelí se o své zkušenosti.

snazilkaaam
autor
8. čer 2020

@lenickamimi Samozdřejmně vím,že jsou tu ženy(dívky) co se snaží X let .Ale přeci jen jsem mladá holka všechno mám gynekologicky v pořádku.Přítel byl na testech a také vše v pořádku.Tak jsem taková nejistá

lenickamimi
8. čer 2020

@snazilkaaam žádný strach, tady jsme všichni na jedné lodi, jedna má ten problém druhá jiný ale jsme tu všechny pro ten samý cíl, dočkat se miminka ať už prvního nebo dalšího 🙏 tak si myslím že pokud je to v našich silách a zkušenostech měli bychom zde táhnout za jeden provaz a pokusit se poradit 🍀

shaun40
8. čer 2020

To je jak minule s tou holkou které bylo 16 let a diskuze byla smazana.Autor a 1 oblíbenec autora zrovna lenickamimi .TROLL. NĚJAKÝ PUBERŤÁK se nudí.NEREAGOVAT!!!!!😐😯

lenickamimi
8. čer 2020

@shaun40 u mě jsou oblíbeni lidé s kterými lze normálně a vstřícně komunikoval, ne ti kteří rádoby se povysuji nad ostatními, bohužel je jich tu dost a málo těch, co se pokusí pomoci nebo aspoň trochu povzbudit 👍

te_reza
8. čer 2020

@shaun40 registrace červen, vyjadřování netřeba komentovat... 🙈, ale tak je aspoň sranda zase😂

kvetuska145
8. čer 2020

@amazonkajanik muzu se zeptat, jak jste duphaston brala? 😊

amazonkajanik
8. čer 2020

@kvetuska145 16. - 25.den cyklu,ale ovu jsem měla při otěhotnění 12.den. Šlo o to,srovnat cyklus. Býval od 28 do 32 dnů

kvetuska145
8. čer 2020

@amazonkajanik chapu, ja ho mam prave taky ale ovu nevim kdy mam, ted testuji a vubec se v tom nevyznam. Neporadite nekdo prosim?

amazonkajanik
8. čer 2020

@kvetuska145 co jsem tak vypozorovala,tak aby byla ovu potvrzena,musí být obě čárky stejně silné. Já si testy nedělala,léta ovu poznám a dle toho jsem zadavala údaje do appky. Jen jsem si zpočátku hlídala příznaky a údaje. Dokud byl cyklus rozhozeny,rozcházela se i ovu,nebo nebyla vůbec. V den početí,byla i ovu a k tomu i bouřka a celá obec bez proudu 😂

kvetuska145
8. čer 2020

@amazonkajanik tak snad dorazi 😊 to je dobry😀

zelenaesmolda
9. čer 2020

@snazilkaaam tak na blby dotaz nemuzes dostat rozumnou odpoved

lenickamimi
9. čer 2020

Asi tak, spíš si myslím že komu se dotaz zdá blbý, tak nemusí vůbec reagovat 😏

lachtanice86
9. čer 2020

@snazilkaaam nějak nechápu proč bereš ha když chceš dítě?

snazilkaaam
autor
10. čer 2020

@lenickamimi Mohu napsat?
Zdá se že jste tu jediná rozumná a chápavá ženská😀

lenickamimi
10. čer 2020

@snazilkaaam určitě napiš, děkuji to mě těší 😏

lachtanice86
10. čer 2020

@snazilkaaam proč bereš ha když chceš otěhotnět?