Začátek těhotenství a svědění kolem konečníku

vendy94
10. pro 2017

Zdravím holky, měl někdo stejný problém na začátku těhotenství?
Svědění a nepříjemný pocit kolem konečníku?
Koupila jsem si v lékárně gel dubovou kůru, mažu dva dny. A zatím žádná extra úleva.

Jsem teda na úplným začátku podle poslední ms bych mela být teď v 5tt, na gynekologii budu volat v pondělí a objednávat se na první kontrolu.
Tak bych ráda, to svědění do té doby vyřešila.
Máte někdo nejakou radu, co pomohlo vám ?

pecinkaandulkova
10. pro 2017

Ahoj,slysela jsem jedu maminu v cekarne jak resila ten stejny problem..😀 ne ze bych poslouchala ale byly docela hlucne 😀 vyresila to bepantenem kdy si ho mazala rano a vecer..strasne si to chvalila..takze skus a uvidis..😉 😉 osobne bych to asi taky skusila nebo sudocrem ten mi zabral na vsechno..🙂

vendy94
autor
10. pro 2017

@pecinkaandulkova děkuju, zkusím zítra koupit ten bepanten.. Ten se potom bude i hodit.
Děkuji za radu. 🙂

petrapetule
10. pro 2017

Zkus i sedaci koupel z dubove kury, stoji to pár kacek

vendy94
autor
11. pro 2017

@petrapetule děkuju, už je to lepší. Tak ten gel zabral.. Ještě budu radši pár dní mazat, aspoň večer.

petrapetule
11. pro 2017

@vendy94 asi jsem to mela na zacatku taky si tak vybavuju a vypadalo to.i na hemeroid. Mazala jsem take timhle gelem plus ta sedaci koupel a zapar dni to bylo pryc 🙂

vendy94
autor
11. pro 2017

@petrapetule je to nepříjemný, ale snad to už bude teď dobrý. V lékárně mi dali ještě ubrousky napuštěný dubovou kůrou, tak to možná taky pomohlo, že jsem to nedráždila klasickým toaleťákem. 🙂

andiienka
11. pro 2017

Vlastní zkušenost s tímhle nemám, ale kamarádka si na to stěžovala hrozně... zabíral jí na to Bepanthen 🙂 Tak zkus mazat tím...

pecinkaandulkova
11. pro 2017

@vendy94 tak co na to zabralo? 🙂

vendy94
autor
12. pro 2017

@pecinkaandulkova nakonec jsem mazala jen tím gelem z dubové kůry, jeden den jsem vynechala a dneska už dobrý.

Teď mě zas trápí nevolnost, tak jestli to takhle bude pokračovat, tak to si to těhotenství fakt užiju se vším všudy 😅

Na kontrolu jdu teď v pátek, tak jsem zvědavá, jestli už bude vidět srdíčko. Doufám, že už joo.
😍

pecinkaandulkova
13. pro 2017

@vendy94 tak to jsem rada že tě to přešlo 🙂
A nevolnosti te časem opusti se nemusis bát..😀 já cele tehu nic teď jsem 29 a je mi ze vseho blbě 😀
Takže snad to brzy budeš mit za sebou a užijes si lepší chvile 😉
A ja srdicko videla už hodně brzy ale teprve na prvni sreeningu (12tt) jsem ho slysela..😀
Tak držím palecky ať se ti daří a snad neduhy brzy odezni 😉 🙂

vendy94
autor
13. pro 2017

@pecinkaandulkova Děkuji, snad to brzo přejde..

Podle kalkulačky na internetu bych měla být 6+1, tak doufám, že už v pátek uvidí doktor srdíčko..

Čekám první mimčo, tak jsem ze všeho taková nejistá. A ty už děti máš?

90bobisek90
13. pro 2017

Holky, mohu se k vám přidat? Dnes jsem 5+3tt a byla jsem na UTZ, kde teda byl jen váček a žluté tělísko. Dr. mě pozvala znovu na UTZ až po novém roce, tak jsem z toho taková nesvá. A krom únavy mi nic není, a já bych i docela byla ráda, kdyby mi bylo aspoň špatně, abych věděla, že je vše OK.

vendy94
autor
13. pro 2017

@90bobisek90 ahoj, já si tě pamatuju z jiné diskuze.
Tak jsem ráda, ze ti to taky vyšlo.

Nebooj, však špatně nemusí být každé. Moje nej kámoška byla celé těhu v pohodě, mimo občasnou zácpu ji vůbec nic netrápilo..

90bobisek90
13. pro 2017

@vendy94 asi bych nemela cist ty ruzne diskuse. No i doktorka se divila,ze se nam to povedlo tak brzy 🙂 takze zkusim si dat od MK pauzu a v lednu snad uvidim bijici srdicko 🙂 jinak holky vam gratuluji k mimiskum 🙂

pecinkaandulkova
13. pro 2017

@vendy94 nemam taky je to me prvni 😀 ale tak nejak se to vše dalo casem do kupy..me vse zaclo ted na konec..a na zacatku jsem nevěděla ze jsem vubec tehotna..🙂 ale hodne holek to ma stejne jako ty tak usuzuju ze nebudes vyjimka a, vse se ustali😀

vendy94
autor
14. pro 2017

@pecinkaandulkova doufám, že jooo.
Zítra jdu na první kontrolu a bojím se tak jak, když jsem šla úplně poprvé na gyndu 😀
Ještě, že semnou jede manžel, aspoň budu mít komu mačkat ruku v čekárně 😀

pecinkaandulkova
14. pro 2017

@vendy94 tak jak? 😀 nezlomila jsi, manzelovi ruku? 😀 poznala jsi tam co? 😀

vendy94
autor
15. pro 2017

@pecinkaandulkova noo moc me pan doktor nepotesil, uz jsem myslela, ze uvidime srdicko.
Ale podle ultrazvuku jsem teprve v 5tt,takze srdicko jeste nemame.

Pozval me na kontrolu az 2.1. Tak ted musime cekat. Snad bude vsechno v poradku.

Hodne ted odpocivam, jsem porad unavena.. Ale to je prej normalni..

A co tyy? Jak se vede?

pecinkaandulkova
16. pro 2017

@vendy94 jeje neboj dockas se utece to jako voda 😉
Ja jdu taky az 3.1 a uz se netesim naa nic vic jak mala jak bude venku..je to uz fakt hrozne jsem leniva,furt unavena,porad me neco boli 😀 uz se ani neohnu takze fakt at uz je za mnou 😀 taky si uzijes..😉 😉 😀
Co ja bych dala za 5tt 😀 a jen spocivej miminko bude alspon klidne a ty nacerpes sily..

vendy94
autor
4. led 2018

@pecinkaandulkova ahoj tak jak si dopadla na kontrole? Můžeš se ještě hýbat? 😉

My dopadli dobře , máme už srdíčko a jsem už i objednaná na první návštěvu na genetice.

pecinkaandulkova
4. led 2018

@vendy94 ahoj,ja dopadla tak ze sese mi skracuje cipek,takze termin neni 8.3 ale 12.2 ☹ uvidime.
Tobe gratuluji a drzim palce,pak mi dejto vedet😉

vendy94
autor
4. led 2018

@pecinkaandulkova už budeš mít brzo prcka u sebe, hodne lez a odpocivej a bude dobre. V jake porodnici budes rodit?

pecinkaandulkova
4. led 2018

@vendy94 lezet mi moc nejde je mi dost zle od zaludku aa zahy,,jinak v porube...🙂